Skocz do zawartości

Podróże TV


JamesBond007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał Podróże TV tymczasowo zawiesił nadawanie. Powodem jest awaria łącza satelitarnego. Przedstawiciele kanału nie są w stanie na razie podać terminu, kiedy emisja programu stacji zostanie wznowiona.

 

Awaria łącza satelitarnego to nie jedyny problem kanału Podróże TV. Skradziono również przewody telefoniczne w centrali w Toruniu. Dla klientów uruchomiona została specjalna linia: +48 662 230 521.

 

Podróże TV na polskim rynku działają od 3 kwietnia 2004 roku. Kanał jest jedyną polską stacja telewizyjną łączącą programy poznawcze z ofertami turystycznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tym razem nie problemy techniczne, a brak oferty spowodował, że telewizja turystyczna Podróże TV nie nadaje. Firma wycieczkowa, która reklamowała się na antenie tej stacji splajtowała.

 

Od kilku dni największe media informują o ogłoszeniu przez Open Travel upadłości. Oznacza to, że wszyscy, którzy chcieli wybrać się na wycieczkę zagraniczną za pośrednictwem tej firmy, będą musieli zmienić swoje plany. Problemy mają także osoby, które aktualnie przebywają na urlopach i korzystają z usług Open Travel.

 

Wraz z brakiem płynności finansowej firmy, swoje nadawanie musiała zawiesić, być może na stałe, pierwsza w Polsce telewizja turystyczna Podróże TV. Powód? Zarówno Open Travel, jak i kanał telewizyjny mają tego samego właściciela. Stacja oferowała głównie wycieczki upadłej spółki.

 

Telewizja Podróże TV, podobnie jak Open Travel (firma turystyczna), PES Travel (wyjazdy oraz imprezy egzotyczne) oraz Fisher Air Polska (linie lotnicze) należały do grupy kapitałowej Podróże TV S.A. Z kolei spółką tą kieruje brytyjski fundusz inwestycyjny Carlton Private Equity.

 

media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak Podróże TV nie zniknie calkowicie z ekranow. Pojawila sie szansa że powróci na satelite. Nadawca rozpoczął prowadzenie rozmów z innymi biurami podróży.

 

http://wirtualnemedia_pl/document,,1776 ... adaja.html

 

Mam nadzieje że gdy już wrócą to nie będą puszczac na ekranie paska z ofertami swoich wycieczek (podobnie nadaja Bloomberg, Mango24). Wtedy odczuwam wielka niechęć do jego oglądania i wydaje mi się jakbym oglądał Mango24. Taka grafika podoba mi się jedynie na TV Biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jaki będzie, kiedy wróci, z powrotem taki sam czy zmieni się. Czy podobny będzie jak na przykład SKY Travel czy Sonneklar tv. Kiedyś już mieliśmy kanał podróżniczy, jak pamiętam, nazywał się wwwtravel. Jak pamiętam dobrze nazwę, był w kilku językach, ale zniknął.

 

Edycja pitter: poprawiłem ortografy, literówki, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...