Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Apple TV jest generalnie zsychronizowane z kontem Apple, więc jak się zalogujesz na nie w innym miejscu to wszystko będzie jak u znajomych - ich YT, Netflix itd i nic tam nie trzeba aktywować. Ew. dodać urządzenie do HBO GO.

Ale załóż swój profil na Netflixie, bo potem według tego budują sie przydatne polecenia filmów itd w aplikacji, jak nagle zaczniesz oglądać po swojemu to potem znajomi będa mieli polecany content pod Ciebie.

 

Z polecanych rzeczy poza tym co wymieniłeś, na pewno serial "Master of none" (drugi sezon świetny), serial "Love", wszelkie Marvele (najlepszy "Daredevil" i "Jessica Jones", choć np. słabiej oceniane "Defenders" mi się całkiem dobrze oglądało), "Ozark", "Black Mirror" (choć mi osobiście nie podszedł tak bardzo jak większości recenzentów), dokument "Icarus", dokument "Defiant Ones" (co ciekawe produkcja HBO ;)), z filmów oczywiście "Anihilacja", "Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane)", "Beasts of No Nation", "Ookja" i to na tyle, starczy na miesiąc oglądania, wszystkie wspomniane pozycje to takie z ocenami co najmniej 7 i większymi na IMDB ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tę chwilę chcę obejrzeć tylko "Stranger Things", "The Crown" i może "Dark" z seriali, a z filmów "Spotlight", "Moonlight" i "Mudbound". Coś jeszcze polecacie? Na pewno nie interesują mnie produkcje typu "Narcos".

Bardziej polecam "Dark" niż "Stranger Things". Oczywiście jak masz czas to można obejrzeć oba, ale ten pierwszy jest moim zdaniem lepszy. Z innych seriali to już zależy, co kto lubi i w jakim klimacie. Mnie na przykład ostatnio zachwyciła belgijska "Tabula rasa", ale warte uwagi są też na pewno brytyjskie "Line of Duty", norweski "Nobel" czy izraelski "Fauda". Ostatnio zdecydowanie częściej sięgam właśnie po produkcje spoza USA.

 

Z filmów "Contratiempo" (jak się spodoba to także "Secuestro" czy inne hiszpańskie) "Beast of No Nation", "Good Time". To tak na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. Może coś Ci się spodoba z tej listy, bo jak wiadomo nie wszyscy mamy jednakowy gust i nawet wysokie oceny nie gwarantują udanego seansu. Mnie na przykład srogo rozczarował "Dom z papieru" i nadal nie mogę zrozumieć jak ten przeciętny serial może mieć na Filmwebie średnią 8,5. Wytrzymałem chyba dwa czy trzy odcinki.

 

Tymczasem Netflix zapowiada kolejny film science-fiction. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Andrew Niccol, w roli głównej Clive Owen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z całkowicie innej strony klimatycznej to polecam 2 seriale animowane dla dorosłych: BoJack Horseman oraz Rick i Morty. Drugi to czysta rozrywka, pierwszy sporo poważniejszy, zwłaszcza w późniejszych sezonach.

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju w Netflixie oprócz wspomnianego wyżej, nieźle zapowiadającego się "Anon" z Amandą Seyfried i Clivem Ovenem także "Cargo" z Martinem Freemanem i Anthonym Hayes'em, przyjęty dość dobrze na festiwalach. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;).

https://www.imdb.com/title/tt3860916/

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ,można za Netflix płacić co miesiąc w formie zwykłego przelewu na podane konto bankowe? Korzysta ktoś z tego serwisu , mam tu na myśli jak wygląda jakość 4 K-warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jeśli nie chcesz płacić kartą są karty podarunkowe 60 zł i 120 zł.

Większość z nas korzysta z 4K. Jakość rewelacja.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ,można za Netflix płacić co miesiąc w formie zwykłego przelewu na podane konto bankowe? Korzysta ktoś z tego serwisu , mam tu na myśli jak wygląda jakość 4 K-warto ?

Płatność obecnie karta lub paypal. Jakość obrazu pierwsza klasa. Zawartość już co najwyżej średnia. Co kilka miesięcy warto odnowić abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...