Skocz do zawartości

Netflix


Dariusz1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już dawno nie widziałem tak sztucznie nadmuchanej afery jak właśnie z tym filmem. Można sobie obejrzeć tę "słynną" scenę na YT i samemu się przekonać czy jest rzeczywiście tak kontrowersyjna.

 

@umek, ten serial, którego zamieściłeś trailer to francuski "Las". U nas był emitowany w styczniu na Ale kino+. Teraz od 14 lipca będzie powtórka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Solderowy123, od piątku tutaj gorąca dyskusja była prowadzona, gdzieś ty był , że nic o tym nie wiesz?
Internet o tym już rozpisuję się kila dni. :P
Tak na marginesie 13 lipca pojawia się serial "Kapitan Majtas". Bajkę z córką widziałem i nie zawiodła mnie ta animacja.

Mam nadzieje , ze serial również będzie dobry. :D

 

2018-07-08_201221.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było pisane 20 razy, że to są testy. Ja po wylogowaniu widzę np. normalne ceny za plany Basic/Standard i ilości ekranów jak były, za to mam plan Ultra z HDR za 74 zł a nie 63, jak @Solderowy123. W applowym Appstore z kolei wszystko po staremu.

Screenshot_2018-07-08-20-58-39-266_com.a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie widnieje cały czas 52zł za Premium  i przy wybieraniu na nowo usługi cały czas jest Premium za 52zł z 4 urządzeniami . Jeśli dojdzie tylko 10zł więcej idzie do przeboleć ale jeśli ponad 20zł sprawa jest jasna, choć żona nie będzie zadowolona z tej decyzji :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

U mnie normalna opłata będzie pobrana. Tyle co zawsze, nie mniej i nie więcej.
Nie chce być inaczej. ;)

 

2018-07-08_210320.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się że Netflix może zmniejszyć ilość osób jakie mają dostęp,np ograniczą do jednego domostwa a to znacząco zmieni ilość chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CEO Netflixa kilka ładnych razy wypowiadał się na temat dzielenia kont ze znajomymi (nie tylko z rodziną) i zawsze twierdził, że Netflix nie ma z tym problemu i nie zamierza tego (prawnie czy technicznie) ograniczać. Ciekawe, że teraz mieliby zmieniać nagle podejście. Szczerze w to wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Netflix nieustannie testuje nowe rozwiązania, a poszczególne próby zwykle różnią się od siebie czasem trwania. W tym przypadku testujemy różne poziomy cenowe oraz wachlarz dostępnych funkcji, by lepiej zrozumieć podejście konsumentów do oferty Netflix. Nie wszyscy użytkownicy zobaczą ten test, a część z proponowanych w nim elementów może nigdy nie zostać wprowadzona."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestorzy,kasa...w zeszłym roku testowali cene dla Australii...tylko testowali aż w czerwcu ją wprowadzili.Kiedyś i tak to nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów coś dzwoni, ale...

Podwyżka w Australii była akurat związana z nowym 10% podatkiem VAT wprowadzonym na "importowane" usługi cyfrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawdzaj dokładniej fakty, zanim coś palniesz :).
Nawet w zalinkowanym artykule masz czarno na białym: "Netflix's price increase is the first since it launched in Australia in March 2015, and is in part due to the government's move to impose GST on digital products.".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedalekiej przyszłości do powyższych pakietów dołączy czwarty, Ultra. Od pakietu Premium może się on różnić właściwie tylko tym, że w jego skład wejdzie jeszcze „najwyższa jakość dźwięku” i standard HDR. Co ciekawe, ostateczna cena pakietu Ultra nadal nie jest znana, bowiem – jak zobaczycie na poniższych screenach – waha się ona od 63 złotych do 74 złotych.

 

https://www.tabletowo.pl/2018/07/09/netflix-nowy-pakiet-ultra-cena/

 

 

Teraz kwestia w ilu zamknie sie podwyżka , bo na pewno taka będzie, to nie nieuniknione. Jeśli będzie 74zł to ja podziękuje ale jak zostanie cena 52zł z 4 urzędomaniami bez tego HDR i czegoś tam,to spoko a jak będą 2 w tym samym pakiecie to będzie trochę lipa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że ostatecznie Premium zostanie obcięty do 2 urządzeń, a Ultra dostanie 4 i cene 63 PLN. Prawda jest taka, że pakiet na 4 urządzeniami w większości biorą ci, którzy współdzielą konto i stąd ten ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

. Prawda jest taka, że pakiet na 4 urządzeniami w większości biorą ci, którzy współdzielą konto i stąd ten ruch.

Masz rację co nadal pozostaje "łakomym kąskiem" dla tych co wspódzielą konta. Nawet ta "chipotetyczna" podwyżka nic wielkiego nie wnosi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...