Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No, ale przecież o to im chodziło... na tym programie mają zarabiać. A że 4Fun Media ma odpowiednie zaplecze techniczne do produkcji takiego typu programów to realizują takie coś dla TV Puls. Muzyka jest dodatkowym urozmaiceniem nocnego pasma. Lepsze takie coś niż to co kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zmiany były poprzedzone badaniami, co do tego nie mam wątpliwości. Wyniki pokazują, że oglądalność stacji rośnie. Natomiast te zmiany w mój gust nie trafiają.

(Jeśli chodzi o 4FunTV - dość często oglądałem w czasach jak było jeszcze pasmo rokowe. Teraz już prawie wcale.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem nowy kanał Pulsu to nie Puls Kids tylko TV Puls 2:

http://pulstv.eu/tv-puls-2-koncesja-przyznana/

 

 

KRRiT przyznała TV Puls koncesję, na rozpoczęcie nadawania nowego kanału tematycznego - TV Puls 2. Serwisy branżowe podały informację, o nowej nazwie kanału. Jednak przedstawiciel TV Puls poinformował nas, że nazwa przyszłego kanału, przeznaczonego dla dzieci, nie uległa zmianie.

 

Nazwa „TV Puls 2”, odnosi się tylko do zapisu koncesyjnego i jest nazwą „roboczą”. Ostatecznie nowy kanał będzie się nazywać – Puls Kids.

 

(echonet.info.pl)

 

link: http://echonet.info.pl/content/view/1928/1/

 

Wynika z tego, że nazwa Puls Kids pozostaje. Jeżeli ma to być kanał tematyczny, to lepsza jest nazwa, która kojarzy kanał z profilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satkuier.pl[/url]":qee1bta4]W czerwcu 2010 roku widownia Telewizji Puls w grupie komercyjnej powiększyła się aż o 42% w porównaniu do ubiegłego roku. Pomimo Mistrzostw Świata w piłce nożnej oraz kampanii wyborczej, które zabierają nam część widzów nasza oglądalność w dalszym ciągu rośnie w imponującym tempie - powiedział Dariusz Dąbski - Prezes Zarządu.

 

Obecnie pracujemy nad jesienną ramówką, promocją oraz nową oprawą stacji, co powinno być kolejnym bodźcem do dalszego rozwoju naszej telewizji - dodał Dąbski.

Gratuluję i trzymam kciuki! Szczególnie jestem zainteresowany i wręcz nie mogę się doczekać nowej oprawy stacji! :P Ciekawe czy logo również przejdzie przeróbki... (oby tak!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy obecne logo TV Puls wymaga zmiany, tak jak piszesz? Fakt, że nie może się równać do tego pierwszego z 2001 roku, jednak to obecne i na ekranie, i w obecnej oprawie, i w wersji 2D w prasie wygląda całkiem nieźle, więc nie widzę powodu, by je (znowu) zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plansze reklamowe pomiędzy programami dla dzieci wręcz kują w oczy brakiem gustu i niedopasowaniem do reszty oprawy

Tu akurat się zgodzę. Te pseudo-jingle z pasma męskiego i kobiecego są okropne. Te z JuniorTV i Stacji Porankowo jeszcze oblecą, chociaż jakieś przesadnie ładne nie są. Najlepsze są normalne jingle reklamowe ze standardowej oprawy wprowadzonej we wrześniu 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://pulstv.eu/jesien-w-tv-puls/ - oto nowa ramówka TV PULS.

Wstydzę się, że prowadzę o nich stronę :(

Tworzą jakiś TVN dla ubogich - najpierw bollywoodzka wersja You Can Dance a teraz jakaś Sędzia Judy która pokrywa się z Wesołowską z TVN?

Żadnych ciekawych nowości tylko kontynuacja tego co było i kolejna ukryta kamera?

Zapowiedzi Pulsu 2 dopiero za dwa lata ?

 

Nie postarali się nawet przy zakupie telenowel...

Po prostu kaszana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]a o 21:30 „W kręgu MMA” – Kostaryka… nieokiełznana natura i gorące słońce. To tutaj, zmierzy się w emocjonujących pojedynkach elitarne grono amerykańskich zawodników MMA, by uzyskać prawo do reprezentowania swojego kraju przeciwko Rosji. Tylko część z nich dostąpił szczytu walki z Red Devils – rosyjskimi mistrzami mieszanych sztuk walki, uznawanymi za najlepszych zawodników na świecie. Kto wygra ten przepełniony adrenaliną i zaciekłą rywalizacją turniej?

 

Wiadomo coś więcej o tym programie???

Jacy będą Ci ,,elitarni amerykańscy zawodnicy MMA''???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydzę się, że prowadzę o nich stronę :( [...] Po prostu kaszana.
Blado to widze. ;)
To ja myślałem że puls się wybije, będzie miał super ramówkę na jesień a tu takie coś. Żal...

Mnie tylko zastanawia jakim cudem oglądalność rośnie z miesiąca na miesiąc. To jest dla mnie niewytłumaczalne. :shock: Jak te badania są robione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzą jakiś TVN dla ubogich - najpierw bollywoodzka wersja You Can Dance a teraz jakaś Sędzia Judy która pokrywa się z Wesołowską z TVN?

TV Puls to ciągle mała stacyjka, która z dnia na dzień nie stanie się realną konkurencją dla TVN i Polsatu. Z wynikiem 1,4% - dotychczasową średnią oglądalnością TV Puls - to za bardzo nie można szaleć przy zakupach programowych.

 

Oczywiście mogli się szarpnąć na nie wiadomo jakie, bardzo kosztowne programy, ale w momencie nie wypalenia ramówki stacja poszłaby z torbami, zamiast przygotowywać ramówkę na wiosnę 2011.

 

Moim zdaniem jest dobrze, są nowe polskie i zagraniczne programy, mniej ukrytej kamery, jakieś seriale. Niezła oferta, która miażdży Tele5 i stawia TV Puls do prawie równej walki z TV4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydzę się, że prowadzę o nich stronę :( [...] Po prostu kaszana.
Blado to widze. ;)
To ja myślałem że puls się wybije, będzie miał super ramówkę na jesień a tu takie coś. Żal...

Mnie tylko zastanawia jakim cudem oglądalność rośnie z miesiąca na miesiąc. To jest dla mnie niewytłumaczalne. :shock: Jak te badania są robione...

A dla mnie to oczywiste, że oglądalność rośnie. Widzowie nie oczekują od Pulsu papki polskiej produkcji, której i tak jest za dużo na Polsacie czy TVN. Wiadomo, że nie wyprodukują programu rozrywkowego na ich poziomie realizacyjnym więc emitują to czego nie zobaczymy na telewizyjnych "gigantach" tj telenowele, kreskówki, ukryte kamery, zagraniczne reality show itd. Puls pod tym względem idealnie wypełnia lukę na polskim rynku telewizyjnym i oby tak dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się ta ramówka podoba i nie wiem, dlaczego niektórzy się czepiają. Spójrzcie najpierw na statystyki oglądalności i porównajcie z TVN, POLSATEM czy TVP, a zobaczycie, że na razie dzieli ich przepaść. Trzeba być realistą. Stacja nie będzie ciągle zaskakiwać. TV Puls musi stawiać na programy, które umocnią jej pozycję i pozwolą dalej spokojnie pnąc się w górę, co też robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...