Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

no i co :?: fajnie tak wklejać cały text :?: Wystarczyło dać kawałek a później poprostu "więcej" jak np. tutaj :arrow:Nowości Cyfrowego Polsatu - stan aktualny w poscie @mh_misiek. A co do ramówki to jakoś nie zachwyca mnie, albo inaczej nie bedzie mnie zachwycała... może za kilka lat, ale nie teraz...

 

pozdrawiam 8)

james_b :wink:

 

edycja james_b: kilka poprawek w słowach, nie te literki, nie pisze teraz na swojej klaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze miesiąc pozostał do rozwiązania zagadki... Myśle tu oczywiście o ramowce:) Jestem ciekaw co to za teleturnieje beda, no i jaki bedzie ten serwis informacyjny wyglądał.

 

Teleturnieje w Pulsie? :roll: Chyba cos przegapilem :P Oczywiscie negatywnie jestem nastawiony jesli chodzi o nowosci na tym kanale no ale nie zmienia to faktu ze sam jestem ciekawy jak ta "nowa" ramowka ma wygladac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie negatywnie jestem nastawiony jesli chodzi o nowosci na tym kanale no ale nie zmienia to faktu ze sam jestem ciekawy jak ta "nowa" ramowka ma wygladac :wink:

 

 

A dlaczego jesteś negatywnie nastawiony do nowości w TV PULS? Ja wręcz przeciwnie ;)

Teleturnieje, to jest to, czego mi brakuje w polskiej telewizji. A w pulsie ma być codzienne, popołudniowe pasmo teleutrniejowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za kilka tygodni na polskim rynku medialnym pojawi się nowy religijny kanał koncernu TVN. Jak pisze Rzeczpospolita, start TVN Religia przyspieszyło prace nad odświeżeniem wizerunku w TV Puls.

Według Rzeczpospolitej, w ostatnich miesiącach przyspieszyły prace nad odświeżeniem wizerunku TV Puls, w którą zainwestował magnat medialny Rupert Murdoch. Nowy program Pulsu ma być ideowo zbliżony do lekko konserwatywno-chrześcijańskiej Fox TV.

Jeśli Puls wystartuje z nową ofertą wcześniej niż TVN, może przejąć część widzów potencjalnie zainteresowanych kanałem TVN Religia - zauważa Rzeczpospolita.

media.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc przenosimy najnowsze wieści

 

Firma News Corp. planuje przemianę TV Puls na FOX Polska już w 2008 roku. News Corp. chce wydać na ten cel 50 milionów dolarów. TV Puls jest już w 16% gospodarstw domowych, a w 50% kablowych.

 

źródło: http://www.parabola.cz

 

To może być ciekawe :> Tam gdzie jest ścierwisko będzie San Francisco ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Puls, w której udziały nabył News. Corp., prawdopodobnie nie wystartuje z nową ramówką we wrześniu. Nastąpić to może późną jesienią albo na początku 2008 roku.

 

 

Prezenterka pogody Katarzyna Trzaskalska i reporter Tomasz Lipko dołączą od września do zespołu nowego programu informacyjnego,który przygotowuje TV Puls.

 

wiecej na http://telewizjapuls.blog.onet.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UWAGA: Nowy adres; http://www.telewizjapuls.info.pl

 

Kolejna nowa osoba w TV PULS. Kto? Zobacz na http://www.telewizjapuls.info.pl

 

Edycja Mr. Orbita: Kolejny tego typu wpis zniknie - jeśli już pojawia się jakaś informacja - proszę wyjaśniać w czym rzecz i ew. dawać linka jako rozszerzenie treści, bo bezczelne reklamy i to bez mojej zgody będę wywalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nowy Puls ruszy 28 października

Telewizja Puls wystartuje z nową ramówką 28 października - podała 'Rzeczpospolita', powołując się na Petera Chernina, dyrektora zarządzającego News Corp., które posiada 35 proc. udziałów w stacji. Na razie Puls nie zmieni nazwy na Fox Polska. źr. wirtualnemedia_pl więcej>>

Zmiany zmianami ale się tak zastanawiam jak długo jeszcze TV Puls/FOX Polska będzie FTA :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, moze obeznany, ale niestety nie az na tyle, aby powiedziec czy Taaaka ryba pozostanie w ramówce czy zniknie. Niestety informacji takich jeszcze nie otrzymałem. Jak tylko będe coś wiedział, poinformuje.

 

A dlaczego pytasz? Oglądasz ten program?

 

Edycja RafiX: Skasowałem zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...