Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wiadomosć dla fanów wrestlingu od 2 Marca godz 20 30 na Plus TV GALE WWE SUPERSTARS :brawo:

 

Prawdopodobne opoznienie bedzie wynosiło 2 tyg.

 

A od siebie powiem zeby sie tak bardzo nie cieszyc bo Superstars to najmniej renomowany produkt WWE gdzie walczą (Nie mówie o umiejętnosciach bo te w WWE są nie doceniane :( ) Zawodnicy najmniej renomowani pokroju Slam Master SHAD jtg Primo czy Carlito

Także Dzieci pokolenia 6 1 9 i Szino Manaicy sie nie nacieszą :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu już było o tym głośno. Może nawet z tydzień. Sam o tym pisałem. Poza tym od 3 marca, a nie od drugiego ;). Myślę, że będę oglądał, ale nie jestem na 100% pewien. Patrząc na program TV Puls to piątek będzie bardzo rozrywkowy - od 20:00 trzy półgodzinne programy rozrywkowe :D. Fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może czegoś nie rozumiem, ale dlaczego prawie każdy program Pulsu (Goło i Wesoło, Niezły numer czy inne kupione produkcje) jest zawsze przez kogoś sponsorowany?

A co w tym dziwnego? Nawet na AXN przed wieloma serialami można usłyszeć/zobaczyć "na serial zaprasza" albo "program sponsorowany przez...".

U nas i tak jeszcze słabo to wygląda (albo przepisy KRRiT na nic więcej nie pozwalają). W USA o sponsorze danego programu usłyszymy nie tylko przed i po programie ale także w czasie każdej przerwy reklamowej (których tam jest znacznie więcej niż u nas), a często sponsor jest dodawany także do nazwy albo logo programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jetsonowie są cały czas na Boomerangu. Lecą i to po kilka razy dziennie. To samo Tom i Jerry, Zwariowane Melodie i Scooby Doo. Fakt faktem, że nie wszystkie odcinki Jetsonów i Zwariowanych Melodii, ale to inna sprawa... więc same powtórki.

Mimo wszystko to dobrze co Puls robi.

To prawda, ale zwróć uwagę że TV Puls ma o wiele większy zasięg, niż Boomerang, więc na pewno znajdą się tacy, którzy nie mieli okazji oglądać tych kreskówek, lub oglądali je dość dawno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym od 3 marca, a nie od drugiego

 

Ja słyszalem zarówno o 2 jak i o 3 marcu także Synek Synek bo jak ja cie........ :D

 

W internecie jest już dostępny program TV Puls na pierwsze dni marca, więc skoro tam pisze, że 3, to 3, a nie 2 :) . Może ktoś się pomylił, czy coś.

 

Jetsonowie są cały czas na Boomerangu. Lecą i to po kilka razy dziennie. To samo Tom i Jerry, Zwariowane Melodie i Scooby Doo. Fakt faktem, że nie wszystkie odcinki Jetsonów i Zwariowanych Melodii, ale to inna sprawa... więc same powtórki.

Mimo wszystko to dobrze co Puls robi.

To prawda, ale zwróć uwagę że TV Puls ma o wiele większy zasięg, niż Boomerang, więc na pewno znajdą się tacy, którzy nie mieli okazji oglądać tych kreskówek, lub oglądali je dość dawno.

 

No ja właśnie Boomerangu nie mam i nie oglądałem tych kreskówek dawno, a były całkiem fajne. Kiedyś oglądałem je, bo byłem dzieckiem, a teraz zapewne czasami zajrzę na nie, dla rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas i tak jeszcze słabo to wygląda (albo przepisy KRRiT na nic więcej nie pozwalają). W USA o sponsorze danego programu usłyszymy nie tylko przed i po programie ale także w czasie każdej przerwy reklamowej (których tam jest znacznie więcej niż u nas), a często sponsor jest dodawany także do nazwy albo logo programu.

A w Polsce to niby nie? Podczas wszystkich meczów reprezentacji Polski (w przerwach) możemy zobaczyć reklamy piwa, które sponsoruje naszych piłkarzy. :mrgreen: Inaczej nie mogliby nawet wyemitować takiej reklamy, bo alkohol może być chyba reklamowany dopiero po 22-23. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w transmisjach sportowych potrafią dać reklamę sponsora także w przerwie. Ale chodzi mi tu bardziej o sytuację gdzie np. przed emisją jakiegoś serialu jest reklama sponsora, a już w przerwach reklamowych nie.

Więc albo jednak jakieś przepisy KRRiT tego zabraniają, albo sponsor daje kase tylko za info przed i po emisji serialu/filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony było dość dziwne, że oo. Franciszkanie firmują takie filmy i programy jak "Glengary Glenn Ross", "Od zmierzchu do świtu" czy "Goło & Wesoło". Z drugiej strony nic nie zapowiadało, że oo. Franciszkanie wycofają się z biznesu, który ostatnio staje się dochodowy. Nareszcie po wielu latach niepowodzeń stacja wykorzystuje potencjał nadawania naziemnego. Kluczem do sukcesu jest budowanie zupełnie innej stacji niż Polsat i TVN. Ślepe i nieudolne naśladowanie gigantów się nie udało bo kopia zawsze będzie gorsza od oryginału. Teraz w prime time można obejrzeć ciekawy dokument o co nawet w TVP trudno. Pasmo z bajkami, tak popularne w pierwszej połowie lat 90. w Polonii 1 i regionalnych ośrodkach TVP zostało zaniechane a TV Puls odgrzał sprawdzony pomysł sprzed lat i wyszedł na tym bardzo dobrze. Ciągle widać brak kasy w tej stacji ale w ramach tego budżetu nie porywają się na drogie produkcje tylko na ciekawe i inne niż u konkurencji. Jakby jeszcze wrócili "Simpsonowie" to nic już by mi do szczęścia potrzebne nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franciszkanie mieli się wycofać już od mniej więcej pół roku. Była kiedyś taka informacja, że TV Puls uruchomi w internecie tv religijną. Miało to być na jesieni. Franciszkanie wycofali się dopiero teraz i żadnej tv religijnej nie będzie, a zaledwie kilka filmików na ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...