Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W kłótnię? :) Bez przesady. :) Miło mi się z Tobą rozmawia bo właśnie nie przypomina to 'obrony ulubionej stacji'. No i oczywiście podajesz argumenty a to ważne.

 

A co do TP, która ma ponoć zainwestować w TV Puls - informacja nie jest może potwierdzona, ale bardzo prawdopodobna. Rozmowy już wcześniej toczyły się z innymi firmami, ale one nie wyszły poza 'telewizyjny korytarz'. Tutaj sytuacja jest odwrotna. Zobaczymy jak to się potoczy choć nie liczę na spektakularne zmiany. Ważne jednak, aby kanal trzymał poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

 

Wkurzające są trochę reklamy "SMS'ów" jak dla mnie. Puls do dobre rozwiązanie gdy tv naziemna pada a ja mam tylko dekoder FTA.

 

Krótko mówiąc. Chcą ale nie umieją :D czasami lecą fajne propozycje filmowe/serialowe. A TV4 ma może po polsacie robienie masowych teleturniejów? xD

 

Heh dobra ja narazię zostawiam temat Tv Puls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana nazwy jest chyba kwestią najbardziej wątpliwą. :) Chociaż przyznam, że by się przydała, choć to naprawdę kwestia zastanowienia... Niby teraz marka ''TV Puls'' kojarzy się z nieudolnością (oczywiście dla tych, którzy interesują się mediami). Bo dla zwykłych widzów to stacja z ciepłą, rodzinną rozrywką i serialami. :) także takie zmiany nazw nie zawsze mogą wpłynąć pozytywnie a negatywnie. Zresztą o czym my tu mówimy? :P Na razie inwestor będzie musiał dodać trochę zastrzyku gotówki i wprowadzić istotne zmiany wraz z głównym właścicielem. :) Zmiany nazwy - obserwując tą stację od lat - raczej nie będzie. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście powiedzieli jakby Tv Puls kupiła TP i nazwała go Canal ORANGE?
A dlaczego Canal, a nie Kanał lub TV Orange?

 

To były żarty prawda? :D Poprawiliście mi humor. :lol: Dzięki. ;)

 

Niech formuła Pulsu zostanie taka jaka jest, bo do najgorszych nie należy.

 

Całkowicie się zgadzam, chociaż próby podejmowania nowych projektów telewizyjnych będą widoczne co w zasadzie jest normalne. I tak całkiem nieźle sobie radzą patrząc na poprzednie upadki. :)

 

Aha - to, czy TP zainwestuje w TV Puls nie jest potwierdzone, głównie przez samą stację, także nic nie jest przesądzone. Rozmowy były, ale jak one się zakończyły? Nie wiadomo. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na Media2.pl czytałem,że TP i PUlS mają juz umowę wstępną przygotowaną i do podisania dojdzie 2 lutego,ale rzecznik TP zaprzeczył iż umowa jest gotowa.Za to prezes PULSU nie zarzeczył ani nie potwierdził,że inwestorem może być TP.

Pisało to już?? Bo jeśli tak to przepraszam bo nie chce mi sie czytać całego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje to negocjacje. Zazwyczaj podmiotów biorących udział w takich rozmowach się nie zdradza, a już napewno nie informuje się mediów o podpisywaniu wstępnych umów, bo wtedy możnaby już dokładnie powiedzieć, że to właśnie TP jest tajemniczym inwestorem TV Puls. A Media2.pl nie pisało nic ani o wstępnej umowie ani o 2 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hm Zaskoczyło mnie to że TV Puls jako jedyna w kraju zmieniła oprawę graficzną z okazji Walentynek. U mnie mają duży plus. 2 Plus dostają o demnie za Wydarzenia Dnia. Dlaczego? Jak oglądam materiały (przed rozmową) to mam wrażenie jak bym oglądał Wydarzenia czy Fakty. tylko: Mniej rozmowy, więcej materiałów.

 

-----

 

Coś ciekawego odkryłem...

 

http://www.pulstv.pl/program.php?sId=164

http://tylkoty.pulstv.pl (Proszę żeby ten show powrócił :( )

http://npk.pulstv.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiej części twojego postu , to ja już o tym od dawna wiem , a to dlatego , że od czasu do czasu zaglądam na strony/fora fanów TV Puls . Ja jednak odkryłem , tą starą wersję strony wchodząc na dawne niby forum strony pulstv.pl , pod adresem www.pulstv.pl/blog.php (chyba niczego nie pomyliłem , dawno tam nie wchodziłem) . Jak widać strona Pulsu ma , też swoje małe tajemnice :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecną oprawę Pulsu uważam za naprawdę bardzo dobrą bez niepotrzebnych fajerwerków. A ta na walentynki faktycznie jakby na prędce była zrobiona. Mogli to sobie darować.

Ja już gdzie indziej pisałem jak według mnie wygląda oprawa walentynkowa TV Puls - animacje niczym z tych niestandardowych z Power Pointa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i sprawa nowych kanałów Pulsu znowu powraca:

Bardzo cieszy nas porozumienie KRRiT oraz UKE w sprawie zagospodarowania pierwszego multipleksu. Chcemy aktywnie uczestniczyć w cyfrowej rewolucji, dlatego niezwłocznie złożymy wniosek o rezerwację częstotliwości na pierwszym multipleksie, a na przyszłość mamy w planach również uruchomienie dwóch kanałów tematycznych na drugim multipleksie. Oczekujemy, że proces konwersji będzie przebiegał sprawnie i dynamicznie, a cyfryzacja stanie się szansą dla polskich widzów na dostęp do otwartego i prawdziwie pluralistycznego rynku telewizyjnego w Polsce - mówi Dariusz Dąbski, prezes TV Puls.

Źródło :arrow:http://media2.pl/media/48133-tv-puls-planuje-dwa-nowe-kanaly.html

 

Tym razem mowa o multipleksie DVB-T :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planować to sobie mogą. Najpierw muszą wygrać konkurs, a w to szczerze wątpię. Liczba miejsc jest ograniczona do 3 (o pozostałych 3 zdecyduje operator multipleksu, ostatnie 7. jest zarezerwowane dla stacji regionalnych). Będzie ostra konkurencja. Swoje kanały do MX-2 zechcą wprowadzić kilkadziesiąt podmiotów (https://satkurier.pl/news/43340/27-zaint ... dvb-t.html). Spora część kanałów już istnieje na rynku, tymczasem kanały TV Puls to jedna wielka niewiadoma (niech lepiej skoncentrują się na szukaniu inwestora i poprawianiu swojej flagowej stacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...