Skocz do zawartości

UEFA Euro 2016 we Francji


olek122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również nie mam żadnego żalu!

Fakt, szkoda, że już odpadliśmy, że nie przeszliśmy do półfinału, ale trudno. :? Rzuty karne to tak, jak każdy mówi, zwyczajna loteria... :roll:

Ja się bardzo cieszę z tego, że doszliśmy aż do ćwierćfinału, bo biorąc pod uwagę występy naszej reprezentacji w poprzednich turniejach Euro i Mundialach, tym razem osiągnęliśmy naprawdę bardzo dużo!

Bo w poprzednich turniejach to było co? Trzy meczyki i do domciu... :?

Powinniśmy być dumni z naszych Biało-Czerwonych!!! :D

A na Portugalię przyjdzie jeszcze czas! Jeszcze się im odegramy za ten wczorajszy mecz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w ilu sytuacjach bramkarze na tej linii zostali? Na tych mistrzostwach jeszcze żaden sędzia nie zdecydował się na powtórzenie karnego, a na przykład w meczu Chorwacja - Hiszpania Subasić także nie miał żadnego kontaktu z linią, gdy obronił strzał Sergio Ramosa. Bardziej ewidentnym błędem Brycha był brak karnego po faulu Pazdana na CR7 - także dajmy sobie spokój z sędziami. :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny samobój Polsatu...Tym razem wielki autorytet pani Rodowicz pocisnela zawodników po meczu. Mega żałosne.

Co takiego powiedziała??

Dziś Ziober- chcą mnie dobić po Polakach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gwiazda estrady, Maryla Rodowicz, pojechała dość mocno po polskich piłkarzach na koniec studia. A jeszcze tydzień temu skakała w chmury z radości.

 

 

Rodowicz ma dużo większe pojęcie o futbolu niż wielu Januszy, którzy w czasie Euro pozują na wielkich kibiców i ekspertów. Ci sami Janusze, robili za znawców F1 gdy jeździł Kubica, speców od narciarstwa biegowego za czasów sukcesów Kowalczyk itd. Owszem, wcześniej chwaliła, wczoraj ganiła, bo wczorajszy mecz był zwyczajnie słaby w wykonaniu reprezentacji Polski. Marylka jest stałym bywalcem na stadionach. Jeździła na mecze już za PRlu. Po prostu "kibicka" z krwi i kości.

Media nakręcają jakąś dziwaczną, wziętą z pupy euforię, jakbyśmy nadal grali o majstra. Ło matko, sukces nad sukcesy, bo ćwierćfinał. W tym samym ćwierćfinale znalazło się państwo, które w 1/8 wyeliminowało Anglię, a całkowita liczba mieszkańców wynosi 330 tys, czyli średniej wielkości miasto w Polsce. Podążając naszym tokiem myślenia, powinni im wszystkim postawić pomniki, a po śmierci beatyfikować.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie się z opinią pani Rodowicz nie zgadzam. Oglądaliśmy inny mecz. Natomiast Islandia zostanie w niedzielę rozjechana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do własnej opinii. Również Maryla Rodowicz. Szkopuł w tym, że w Polsce coraz trudniej wyrazić własną opinię, nie wpisującą się w tzw owczy pęd, bo zaraz rozpętywana jest krucjata przeciwko takiej osobie.

To na marginesie prawda. Być może zagraliśmy momentami zbyt zachowawczo,ale wiedzieliśmy,że Portugalia ma szybkich piłkarzy i może z łatwością przeprowadzić zabójczą kontrę. Co do twojego komentarza to oczywiście u mnie dominuje na razie niedosyt,żal, bo uważam,że mogło być jeszcze lepiej na tym EURO niemniej to najlepszy turniej w wykonaniu naszej drużyny od 34 lat. Oby kolejne turnieje były dobre w naszym wykonaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie się z opinią pani Rodowicz nie zgadzam. Oglądaliśmy inny mecz. Natomiast Islandia zostanie w niedzielę rozjechana. 

Islandia zostanie rozjechana :mrgreen:.To Francja ma dużego farta,zawsze wygrywali w szczęśliwych okolicznościach.To Francja będzie rozjechana.

 

Natomiast wypowiedź pani Rodowicz bardzo słaba,ale kibicem futbolu jest,bo reprezentacji to chyba już nie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych karnych to skąd dane brałeś bo ja na transfermarkt widzę zupełnie inne. Ale w całej sytuacji nie chodziło o to kto ile obronił a o charakter bo jednak nie ma obronionych karnych a tylko źle strzelone a Artek to mistrz prowokacji.  Tylko, że cała sprawa ma drugie dno i w sumie dobrze, że nie było tej zmiany bo mogło to zjechać psychicznie Fabiana a nie o to w tym chodzi aby niszczyć kogoś nawet kosztem wygranej. Zmiana w takim momencie, jeśli nie jest przygotowana od dawna może też wiele szkód narobić, bo jednak oznacza to brak zaufania.

 

A co oni mieli robić cieszyć się latać śpiewać ? Oni przegrali i odpadli. To był dobry wynik ale fetować i cieszyć się z kibicami to można po wygranym euro a nie odpadnięciem w 1/4. Bądźmy poważni, słowa gratulacji i idziemy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja ma farta?? Boisko zweryfikuje, ja jestem spokojny o Francję, która idzie po tytuł. Gorzej,że tem mecz skomentuje sam Kowalski. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada zapytać z kim w finale zagra Belgia? W grupie nie zachwycali, ale w fazie pucharowej grają znakomicie. Ktoś wie skąd wziął się (do czego nawiązuje) ten trochę niespotykany jak na futbol reprezentacyjny kolor koszulek Belgów? :)

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie był tego pewien, że to będzie Belgia. Portugalia nie zagrała jeszcze dobrego meczu a jest w półfinale, oni nić nie grają, nie wygrywają ale zawsze przechodzą. Potrafią zabić mecz, tak jak np. z Chorwacją i 1 strzałem wygrać.  A tego nie ma żadna inna drużyna na Euro no może poza Francją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...