Skocz do zawartości

UEFA Euro 2016 we Francji


olek122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To mają słabo zaplanowane te akcje.

Tak nie obchodzi to mnie, dla mnie liczy się mecz, a nie fakt jego przerwania.

Z drugiej strony Mamić wróg, a robią akcje pod wykluczenie reprezentacji? Widocznie Chorwacja to chory kraj.

Jeśli widowiskiem określasz mecz który może być ustawiony to brak mi słów. Korupcja to jednak z tych rzeczy które chodzą za Mamiciem i do dziś ludzie pukają się przypominając sobie Dinamo - Lyon 1:7 pozbawiające Ajax awansu gdzie oczywiście chorwackie władze umorzyły sprawę w momencie przejęcia jurysdykcji nad nią. A takich meczów z dziwnymi okolicznościami choćby w samej LM z Mamiciem we tle jest dużo.

 

A co mają innego zrobić jak to jedyna możliwość wy[beep]e kadry z Euro ? Mają iść do Mamicia i poprosić ? Jednak chyba zdrowe zasadę są ważniejsze niż jakiś pojedynczy sukces niż kontrola całej Chorwackiej piłki przez 1 człowieka.

 

To jest jedyna droga do oczyszczenia tego całego bagna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec PZPN to był [beep]stwo kilku karierowiczów zarobiło na tym dobrą kasę z całym organizatorem na czele, chcieli się wypromować jedynie.

Nasze problemy przy tych w Chorwackiej piłce to jest nic, a Fryzjer to jakiś śmieszny ludzik. Gdyby Chorwacka piłka była zdrowa byłby to jedna z najlepszych reprezentacji w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C.Ronaldo (musze to C. dodać)  nie strzelił rzutu karnego! Jak to Portugalia zremisuje to będzie jemu wypominane i kolejny turniejowy upadek ofensywnego futbolu.

Takiej klasy piłkarz dał się tak łatwo złapać na spalonego :censored:

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego ofensywnego ? Portugalia to słaby zespół, który od lat wali głową w mur od nastania ery CR7 . W tym zespole nic się nie zmieniło od meczów z Polakami. Oni ciągle walą głową w mur, nie mają drużyny, zbiór indywidualności  które dominuje CR7. Nigdy nic nie wygrają, najlepszą decyzją to jednak by było chyba odsunięcia gracza Realu i zbudowanie drużyny a nie zbioru indywidualności. 

 

Dla nas dobrze nasze szanse na coraz lepszy wynik rosną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie ofensywnego na tle tego co pokazuje Austria czyli oczekiwanie na końcowy gwizdek. Oni wyglądają jak San Marino, czyli bronimy się, a jak się uda to coś do przodu. To ma być to zaskakująca z eliminacji Austria? To widocznie mieli farta w grupie.  Kolejny dowód na to, że powiększenie Euro na 24 teamy to pomyłka i tylko dla zysku Francji to wymyślił Platini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma awans Austrii do powiększenia Euro ? Oni wygrali grupę więc tak czy inaczej zagraliby na Euro. Przypomnę tylko, że z 3 miejsca awansowały Szwecja, Irlandia, Turcja, Ukraina czyli zespoły które grały na różnych turniejach na przestrzeni ostatnich lat( i należą do najsłabszych na tym Euro) i Węgry które są najlepsze z tego zestawienia.

 

To nie powiększenie Euro wpłynęło na poziom, a po prostu słabsze drużyny nauczyły się grać, wykorzystywać swojej atuty są lepiej przygotowane fizycznie czy motoryczni i umieją rywalizować z lepszymi mimo mniejszych umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tak pięknie to nie wyszło.

......

Ja wiem, że był 68 lat temu Anschluss ale ci Austriacy przesadzają. Najpierw przebrali się w stroje Niemców, a potem kopiują wynik Niemców z meczu z czerwonymi, tylko styl gry był inny.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Austria to tylko jeden z powodów błędnych powiększenia, możliwe że gdyby mnie reprezentacji awansowało o by pozostałym bardziej zależało.

Arkon będzie wkurzony, bo znów defensywa wygrałą z ofensywą.

Na koniec Ronaldo. Czy on coś daje reprezentacji na tym turnieju? Czy Portugalia nie traci za dużo na kimś tak wielkim jak Ronaldo? A może to przez niego mamy za dużo oczekiwania wobec portugalczyków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reprezentacja Austrii to jedno z największych rozczarowań turnieju. Przypomina mi trochę reprezentacje Polski z czasów Engela, Janasa, Beenhakkera i Smudy. Taka zagubiona na boisku, zakompleksiona, niepewna, wycofana. Naprawdę źle się ją ogląda.  

 

W ogóle ta ostatnia grupa jest tak niesamowicie nudna, nieatrakcyjna i słaba. 

 

 

 

Cyferki kaligrafujesz prawie jak przedszkolak  :D

Wszyscy mi to mówią  :wink:

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kiedykolwiek on coś dał tej reprze? To jest przereklamowany super gwiazdor zadufany w sobie z ego na innej planecie. Sam fakt, że wynajął sobie brzuch, aby urodził mu dziecko jest obrazem jego krzywizny pod czajnikiem. Fascynujące są jego bramki... Niestety w meczach z ogórkami... Typu Granada, nie obrażając Granady. A.odnośnie dzisiejszego karnego. Stara piłkarska zasada mówi, że faulowany nie strzela, kolejny raz się potwierdziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta bo jakby grało 16 to Austria by nie grała ?Grała by także. Ta pozostałbym bardziej zależało weź się nie kompromituj, tak takie zespoły jak Szwecja, Irlandia, Turcja czy Ukraina są znacznie gorsze od Austrii i co im miałby bardziej zależeć aby pojechać na Euro ? Fakt one bardzo podniosły poziom Euro należąc do najgorszych.

Dzięki tej reformie to jednak udało się uratować eliminacje tym teoretycznie lepszym reprezentacją bo te rzekome które skorzystały na tej reformie awansowały.

Komu w eliminacjach miałby bardziej zależeć na awansie patrząc na grupę Austrii ? Rosji ? Szwecji ? Znowu na Euro obie reprezentacje grają kosmiczną piłkę. A może Czarnogórze, Liechtensteinowi czy Mołdawii ?

 

Albania 2 miejsce w grupie, Nir 1 miejsce w grupie, Islandia 2, Słowacja 2, Austria 1 fakt te kopciuszki najbardziej skorzystały na powiększeniu, zastanów co piszesz w ogolę

 

Ja tylko przypomną, że ta Portugalia przegrała w eliminacjach z Albanią a od lat ma wpadki zaczynając do Polski idąc po przez remis z Liechtensteinem. To jest kadra alibi bez drużyny, w której panuje totalny chaos od lat.

 

 

@Project_ALF a ja się nie zgodzę, że to rozczarowanie. To po prostu przeciętna kadra, mają przeciętnych piłkarzy do tego dochodzi wielonarodowość, brak tożsamości itd. To jest ich miejsce w szeregu, nie ma tam tego błysku. Dla mnie to żadne zaskoczenie tak samo jak Szwecja czy Portugalii budowane od lat na 1 nazwisku otoczone przeciętnymi piłkarzami którzy nie tworzą drużyny.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kiedykolwiek on coś dał tej reprze? To jest przereklamowany super gwiazdor zadufany w sobie z ego na innej planecie. Sam fakt, że wynajął sobie brzuch, aby urodził mu dziecko jest obrazem jego krzywizny pod czajnikiem. Fascynujące są jego bramki... Niestety w meczach z ogórkami... Typu Granada, nie obrażając Granady. A.odnośnie dzisiejszego karnego. Stara piłkarska zasada mówi, że faulowany nie strzela, kolejny raz się potwierdziło.

 

Ogólnie zgadzam się co do Ronaldo, ale już nie przesadzajmy, że strzela tylko ogórom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od 1 a moim zdaniem najważniejszego w Realu ma zdecydowanie lepszych partnerów niż kadrze i na pewno słabszych niż taki Messi w kadrze który także jeszcze nic nie wygrał z reprezentacją. Jeden piłkarz to trochę za mało aby coś więcej osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Arkon będzie wkurzony, bo znów defensywa wygrałą z ofensywą.

Rzeczywiście się wkurzyłem...Portugalia nie jest moją ulubioną reprezentacją, a Ronaldo ulubionym piłkarzem(wręcz przeciwnie), ale ewidentnie zasłużyli na zwycięstwo. Ktoś dowcipnie zauważył, żeby nie czepiać się Cristiano, bo Messi przecież nie strzelił na Euro żadnego gola :).

Co do obniżenia poziomu, to jednak ME nie mają startu do Mundialu. To tam rodzą się prawdziwe gwiazdy, to tam wygrywają tuzy światowego futbolu. Nie ma tak przypadkowych i co by nie mówić przeciętnych mistrzów jak Grecy. Oby teraz sytuacja się nie powtórzyła. Zresztą wystarczy porównać status dwóch najlepszych Francuzów- Platiniego i Zidane'a. Jeden totalnie zdominował Euro, drugi wygrał Mundial. We wszelkiego rodzaju rankingach Zidane o kilka długości wyprzedza Platiniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obniżenia poziomu, to jednak ME nie mają startu do Mundialu. To tam rodzą się prawdziwe gwiazdy, to tam wygrywają tuzy światowego futbolu. Nie ma tak przypadkowych i co by nie mówić przeciętnych mistrzów jak Grecy. Oby teraz sytuacja się nie powtórzyła. 

Tu się zgodzę. 

Zresztą wystarczy porównać status dwóch najlepszych Francuzów- Platiniego i Zidane'a. Jeden totalnie zdominował Euro, drugi wygrał Mundial. We wszelkiego rodzaju rankingach Zidane o kilka długości wyprzedza Platiniego.

Może nie o kilka długości, ale rzeczywiście wyprzedza. 

 

Pamiętajmy, że Platini jako jedyny piłkarz w historii wygrał Plebiscyt France Football trzy razy z rzędu.

 

A jego popisu na Mistrzostwach Europy w 1984 roku chyba już nikt nigdy nie powtórzy. Najlepszy występ piłkarza w historii EURO. 

 

Mistrzostw Świata nie wygrał, ale nie można powiedzieć, że grał w nich źle. Dwa razy był wybierany do najlepszej jedenastki turnieju. 

 

Piłkarzem był wyjątkowym, bo jako ofensywny rozgrywający (trequartista - fantasista) / ofensywny pomocnik miał niesamowite statystyki strzeleckie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego występował chyba w najlepszym Juve w historii, jako rozgrywający był nawet królem strzelców najsilniejszej wtedy na świecie ligi Serie A. Ale nie wygrał Mundialu i między innymi dlatego Zidane jest oceniany wyżej. Niestety są też tacy, którzy podważają jakość piłkarską Messiego, bo nie wygrał mistrzostw świata. Copa America jest w ogóle daleko w tyle, nawet za Euro.

 

Dlaczego  nie ? jak najbardziej jestem za tym by Euro wygrała jakaś teoretycznie słabsza reprezentacja ,nudzą mnie takie rozgrywki w których ciągle wygrywają Hiszpanie lub Niemcy.

Nie mam nic przeciwko temu, byle grali ciekawszą piłkę niż Grecy. Tacy Chorwaci, Belgowie czy nawet Portugalczycy jako finaliści Euro byliby mile widziani, grają fajną, ofensywną piłkę. Kto wie? Może po słabym starcie się obudzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...