Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

james_b - nie ma jeszcze nic potwierdzonego a ty juz zazdroscisz... tez bym chcial zeby jak najwiecej bylo w CP bo go mam... ale to prawo rynku, kto zalatwi ten bedzie mial. Troche opanowania. Uzytkownicy CP nie sa gorsi czy lepsi od C+... tak samo jak N, kablowki czy nawet dekoderow FTA. Ciesz sie ze masz HBO, a nie... dobra skoncze bo pojda niepotrzebne epitety. Mimo wszystko najlepszego zycze. Zarowno tobie jak i ofercie C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ok. skonczę z tymi nowymi TP, lecz napewno dostaną kilka, ale nawet dziwię się każdej polskiej platformie, że nie wprowadziła nowych kanałów(MUZYCZNYCH) do swojej oferty, to jest dla mnie dziwne. Każdy jest każdemu równy, a więc żaden abo innej platformy nie jest gorszy, każdy jest równy.

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac dziwie sie temu ze tak bardzo niektorzy cierpia na brak kanalow muzycznych.Przeciez wiekszosc z nich ma juz niewiele wspolnego z muzyka...

Pamietam czasy ekspansji MTV Europe w latach 90 i przyznam ze ten kanal mnie fascynowal ale dzisiejsze Mtv to raczej zlepek zagranicznych/Amerykanskich/ produkcji tlumaczonych na polski,jakies kreskowki i wyglupy.A muzyki naprawde niewiele.Do tych w miare dobrych zaliczylbym jeszcze francuskojezyczne - z rodziny M6.

Wracajac do tematu-nowosci to moze i beda ale caly czas mam wrazenie ze wciskanie jeszcze jednej Amerykanskiej produkcji byloby nonsensem i pojsciem na latwizne.Owszem dajemy Wam nowy kanal drodzy abonenci ale...co abonentom z tego?

Przychyle sie do zdania ze najbardziej oczekiwanymi kanalami w Cp bylyby te ze stajni VIASAT oraz TV 1000.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście też nie wierzę co mówią kolsultanci na infolinii, ale jeśli to jest prawda, co mówili, to ja typuję:

- Dokumentalne: Viasat History, Viasat Explorer i jeszcze może Discovery Travel & Living

- Filmowe: TV1000 Balkan

- Muzyczne: MTV2 Europe

jeszcze dodatkowo TVP Sport i TVP3 (może w końcu się doczekamy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wierze, że dodadzą Discovery Travel & Liveing. Kiedyś był i go wywalili ze swojej oferty i wsadzili Travel Channel. Gdzie oni to na swoje zapchane TP zmieszczą :?: No mogą kodawać w dwóch systemach z TP Cyfry, ale napewno tak nie zrobią, na 90% nie dodadzą Discovery T&L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jeszcze dalej nie zauważyliście co niektórzy, że CP zaczął włączać kanały, którymi nawet nie był zainteresowany, a nawet twierdził, że nigdy nie dołączy, czyli: Eurosport, Eurosport2, Zone Romantica, Superstacja, więc wszystko jest możliwe, że Discovery T&L też mogą dorzucić, głównie dla tego, żeby się chwalić nie jakością i zawartością polskich i polskojęzycznych kanałów, tylko ich ilością, czas przejrzeć na oczy i stwierdzić, że Platformy zaczynają się prześcigać ilością, a nie jakością, chociaż mile bym widział właśnie Viasat-y. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja.Wraz ze startem platformy N zaczal sie prawdziwy wyscig po kanaly.Byle wiecej,nie wazne ze czasem marnej jakosci i z nieciekawa zawartoscia ale liczy sie to ze sa...

W koncu zabraknie nowych propozycji do dodania i co dalej?moze wtedy platformy zaczna zwracac uwage na jakosc przekazu.Bez inwestowania w transpondery nie da sie poprawic ich jakosci.A z tym na HB juz marnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Polsat nie chciał mieć TV Pulsu na swoim transponderze - Polsat potrzebuje miejsca i w przeciwnieństwie do Cyfry nie marnuje go dla kanałów FTA. na tp Polsatu oprócz TV Puls nie ma żadnego kanału FTA, który dzierżawi od Polsatu tp (nie licząc Polsat 2 i ZiU - bo to kanały jego produkcji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z transpondera CP TV Puls nadawała:

Video: 720x576 317 KB/s

Audio: 256 Kb/s

 

Z transpondera C+:

Video: 544x576

Audio: 128 Kb/s

 

Natomiast TV 4 z trans. CP:

Video: 720x576 654 KB/s

Audio: 256 Kb/s

 

z transp. C+

Video: 704x576 420 KB/s

Audio: 192 kb/s

 

Czyli różnice są znaczne i wszystko wypada na korzyść CP jeśli chodzi o te właśnie kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Niedawno czytalem ze tak sprawa ma sie z kanalami sztandarowymi CP, ze sa lepsze jakosciowo od tych z transponderow C+, ale za to inne sa gorszej jakosci i dlaczego tego nikt tutaj nie napisze to nie wiem :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się pisano o tym w Nr. 1 Sat Kuriera:

 

Okazało się, że CP emituje swoje sztandarowe kanały : Polsat, TV4, PS, PS Extra i kilka innych w jakości nieznacznie gorszej od TVN-u (a pod względem fonii nawet lepszej, nie licząc TVN czy TVP w AC3)niestety reszta kanalów juz wyraźnie odstaje od normy.

źr. SAT Kurier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakości kanałów można by było dużo dyskutować i to nie tylko w CP, ale też w innych platformach. Jeśli chodzi o Discovery Travel & Living, to chętnie bym go widział też na platformie CP obok Travel Channel, bo lubię kanały z tą tematyką i bardzo bym się cieszył, żeby był jak największy wybór tego typu kanałów w Platformie, ale jak dadzą Viasat-y to też będę zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...