Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież każdy inteligentny abonament owiec, ma już dwa oddzielne kanały /CN i TCM/!!

I według mnie nie łamię w żaden sposób prawa!!

 

A jeżeli chodzi o kanały TVP to raczej CP powinno bardzo na tym zależeć, zwłaszcza ze jeszcze nie jest przesądzona sprawa pokazywania w przyszłym sezonie żużla na PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sobie myślę, czysto hipotetycznie...

 

TVP wygrywa prawa do Orange Ekstraklasy. Wiadomo, że będzie ja pokazywać na TVP Sport, czyli będzie dostępna na CP i N. Więc po co te stacje mają stawać do przetargu. A może jakiś układ... (to takie modne ostatnio) ???

 

P.S. Przetarg na Orange Ekstraklasę i tak wygra Cyfra+ !!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie też o Viasat History, który od 1 listopada rusza z emisją całodobową, co może być powiązane z dołączeniem go razem z bratem Explorerem do oferty CP.

Mam pytanie na jakiej satelicie i w jakim jezyku ruszają te całodobowe kanały , i czy są kodowanie . Jeśli są w języku polskim to

możliwe że pojawią się w ofercie CP bo na tp cyfrowego polsatu 11.158 V 27500 3/4 są dwa testy bez ID , wideo i dzwięku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli CP zamierza dodac TVP Sport to bedzie on na jednym z tych testow, natomiast 2gi stawiam na The History Channel o ktorym byla mowa jakies 2m-ce temu. W tym roku szykuje sie kolejny wysyp nowych kanalow SD:

1. BBC Knowladge

2. BBC Lifestyle

3. BBC CBeebies

4. BBC Entertainment

5. TVP Sport (?)

6. The History Channel (?)

7. Viasat History (?)

8. Viasat Explorer (?)

 

oraz juz 3 pewne kanały HD:

1. Polsat Sport HD

2. Polsat HD

3. BBC HD

 

Pytanie tylko czy te wszystkie kanaly dopiero 2 grudnia czy wczesniej tez bedziemy mieli jakas nowosc. CP rozwija sie w dobra strone i przybywa coraz wiecej kanalow na wylacznosc. zaczelo sie od Zone Europa i Zone Romantica, pozniej byl Disney Channel (razem z C+) a na koniec E! oraz TV1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj lub jutro powinien być jakiś komunikat CP, chyba, że się Przegląd pomylił i chodziło o to, że Polsat dogadał się z TVP Sport w sprawie transmisji Żużla, a nie dodania TVP Sport.

 

6. The History Channel (?)

7. Viasat History (?)

 

Te dwa kanały mają taką samą tematykę więc ich nie będzie na jednej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie mogą właczyć dwóch kanałów historycznych? Jakoś N niedawno dodało KidsCo którego ramówka znacznie się pokrywa z ofertą Jetix Play... Natomiast na Viasat History i The History Channel z tego co wiem lecą trochę inne materiały, a więc ja tutaj tymbardziej nie widzę jakieś przeszkody, tak samo można by było powiedzieć że po co nam nowy kanał muzyczny (bo większość teledysków będzie taka sama), czy po co na CP/Cyfrze+ jest TVN Style, jak przecież mamy także Zone Club? Tak można wymieniać... Jeden będzie wolał oglądać dokumenty historyczne na Viasacie, drugi na Discovery Civilisation, trzeci na The History Channel, a kolejny na TVP Historia :D A i tak przecież na jednym kanale nie będą dawać ciągle nowych rzeczy, to dla urozmaicenia będzie mógł oglądnać dokument na innym kanale z trochę innego punktu widzenia, czy wogole o czymś innym...

 

Ja osobiście byłbym za wprowadzeniem zarówno Viasat History jak i The History Channel, natomiast wspomnianą wcześniej przezemnie TVP Historię mogą sobie jednak darować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sobie myślę, czysto hipotetycznie...

 

TVP wygrywa prawa do Orange Ekstraklasy. Wiadomo, że będzie ja pokazywać na TVP Sport, czyli będzie dostępna na CP i N. Więc po co te stacje mają stawać do przetargu. A może jakiś układ... (to takie modne ostatnio) ???

 

TVP nie kupi głównego pakietu OE. Jest to firma państwowa i nie może wydać kilkaset milionów PLN ot tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten kanał BBC CBeebies który ma zostać dodany wraz z innymi trzema kanałami BBC może stanowić dobre uzupełnienie kanałów dla dzieci czy też pakietu ,,Bajeczka" bo jak wszyscy wiedzą pakiet ten jest dość skromny.A jak myślicie czy dodanie od razu czterech nowych kanałów będzie wiązać się z podwyżką abonamentu? Jeśli tak to o ile może on wzrosnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyżka jest już przesądzona. Familijny kosztować będzie teraz 37,90zł dla nowych abonentów.

Właśnie 37,90zł dla nowych abonentów.A jeśli podpisałem umowę z Cyfrowym Polsatem rok temu to będzie obowiązywać mnie obecna czy ta nowa cena pakietu familijnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie mogą właczyć dwóch kanałów historycznych? Jakoś N niedawno dodało KidsCo którego ramówka znacznie się pokrywa z ofertą Jetix Play... Natomiast na Viasat History i The History Channel z tego co wiem lecą trochę inne materiały, a więc ja tutaj tymbardziej nie widzę jakieś przeszkody, tak samo można by było powiedzieć że po co nam nowy kanał muzyczny (bo większość teledysków będzie taka sama), czy po co na CP/Cyfrze+ jest TVN Style, jak przecież mamy także Zone Club? Tak można wymieniać... Jeden będzie wolał oglądać dokumenty historyczne na Viasacie, drugi na Discovery Civilisation, trzeci na The History Channel, a kolejny na TVP Historia :D A i tak przecież na jednym kanale nie będą dawać ciągle nowych rzeczy, to dla urozmaicenia będzie mógł oglądnać dokument na innym kanale z trochę innego punktu widzenia, czy wogole o czymś innym...

 

Ja osobiście byłbym za wprowadzeniem zarówno Viasat History jak i The History Channel, natomiast wspomnianą wcześniej przezemnie TVP Historię mogą sobie jednak darować :D

 

Nie wejdą te dwa kanały bo:

a) Polsat nie ma i nie będzie miał w najbliższej przyszłości pakietu Dokumentalnego

B) do pakietu Familijnego te dwa kanały nie wejdą

c) ofertę dobiera się tak, żeby była jak najszersza

d) w grudniu dojdzie kanał BBC Knowledge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mów nigdy.

 

Skąd ty jesteś taki pewny tego ze nie powstanie w najbliższej przyszłości taki pakiet jak Dokumentalny?

 

Co do BBC Knowledge to z tego co się orientuję ten kanał nie jest typowym kanałem historycznym, ponieważ jest tam jej jak na lekarstwo.

Zresztą, jeszcze pare dni temu mało kto się spodziewać paczki BBC w CP (90% osób obstawiało Cyfra+), a tutaj jednak taka niespodzianka i to dodali całą paczke do Familijnego, oczywiście nie twierdzę że te kanały trafią akurat do tego pakietu (osobiście nawet w to wątpię), ale za to wierzę że może powstać nowy pakiet dokumentalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mów nigdy.

 

Skąd ty jesteś taki pewny tego ze nie powstanie w najbliższej przyszłości taki pakiet jak Dokumentalny?

 

Co do BBC Knowledge to z tego co się orientuję ten kanał nie jest typowym kanałem historycznym, ponieważ jest tam jej jak na lekarstwo.

Zresztą, jeszcze pare dni temu mało kto się spodziewać paczki BBC w CP (90% osób obstawiało Cyfra+), a tutaj jednak taka niespodzianka i to dodali całą paczke do Familijnego, oczywiście nie twierdzę że te kanały trafią akurat do tego pakietu (osobiście nawet w to wątpię), ale za to wierzę że może powstać nowy pakiet dokumentalny.

 

Jestem w 100 % pewny, że nie powstanie pakiet dokumentalny, popatrz na nowy cennik, gdyby mieli go utworzyć w ciągu najbliższych 6 miesięcy to musieliby to zrobić teraz, no chyba, że pakiet byłby poza Relax Mix co jest w praktyce niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...