Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.12.2021 o 18:24, bgmnt napisał:

@jupiter większość tych programów o których piszesz to produkcje, które mają po kilka lat i są maglowane od tego czasu. To samo dotyczy tych licencyjnych - "30 minut Jamiego" sprzed 11 lat, Anthonym Bourdain sprzed 8 itd. Może zastrzyk pieniędzy z Polsatu pozwoli na dodanie nowych produkcji.

Dokładnie dużo starych kotletów tam leci, tak samo jak na kanałach Polsatu, ale zawsze jakieś urozmaicenie jest :) Sytuacja jest taka, że nikt nie chce inwestować, jedyne inwestycje jakie widzę to Netflix, a tak po za tym to kanały telewizyjne inwestują minimum, mam nadzieję że to się zmieni, bo na samych archiwach i reklamach ciężko jest pozyskać i utrzymać widza.

16 godzin temu, Poland napisał:

Dlatego pewnie też zetknięcie z prezentującymi o wiele wyższy poziom kanałami Canal+ będzie dla abonentów Polsatu Box nazwijmy to "szokiem kulturowym" gdyż nadawca kanałów rodem z konkurencyjnej platformy satelitarnej jest o wiele ambitniejszy od Polsatu. 

Patrzę na oglądalność TOP20 w PL i jakoś tam nie widzę tej nowej AMBITNEJ paczki :) Poniżej top20 to już SHR poniżej procenta więc widownia niewyłączonych odbiorników :) Chyba ludzie nie zrozumieli tego contentu :) 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
7 godzin temu, czerstwy napisał:

Uprawnień rozumiem jeszcze brak bo widzę że odbierasz z Caymana lub Crokodila.

Dokładnie brak uprawnień. Leci z czarnego modułu C+ z czarną kartą.

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili postanowiłem sprawdzić co też te kanały z wielkim +em serwują na ten wspaniały dzień i następne gdy wylądują na naszej liście, sprawdziłem tylko Ale Kino i Planet bo na resztę w ogóle nie mam co uwagi zwracać no i doszedłem do wniosku że na Ale Kino jedyny film jaki można nazwać interesujący to... Kiler-ów  Dwóch w nocy o 2-giej :/ , co do Planet to  praktycznie programy z "epoki kamienia łupanego" może coś obejrzę, ale po darmowym miesiącu to raczej już nic nowego tam znaleźć się nie da... może Wy będziecie mieć więcej szczęścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OlafSto, że akurat na ten dzień nic Ci nie przypadło do gustu to nie znaczy że Ale Kino+ jest kiepskie.
Może w inny dzień coś będzie dla Ciebie interesujące. Nie ma potrzeby oceniać danego kanału po ramówce na 1 dzień.
Warto również zaznaczyć, że jak Tobie coś nie pasuje to dla innej osoby może być bardzo ciekawe, interesujące.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vampi napisał:

Nie ma potrzeby oceniać danego kanału po ramówce na 1 dzień.

Zrobiłem to na 3 dni- czyli cały weekend bo chyba to są najważniejsze dni w telewizyjnym tygodniu i skoro to wygląda tak kiepsko w ten czas to dni szarego tygodnia już sobie odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...