Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiedzisz trochę na forum, to zobaczysz, że z takimi wiadomościami, na temat wyłączności na HBO wyskakuje jakiś filip z konopii co chwilę. :D

Trzeba do tego typu rewelacji podchodzić "z pewną taką nieśmiałością". :wink:

Ja o tym słyszę już od trzech lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze dołączyliby jeszcze canal+? nie orientuje się ktoś czy jest na wyłączność w cyfrze a jeśli tak to do kiedy??

 

wiec spadlem z krzesla, chodz siedze na kanapie, monitor wybuchł choć działam na laptopie, a prad padl w calej dzielnicy choc swiatla nadal sie swieca :)

 

georg, gratuluje doskonałego humoru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę jeszcze na chwilę do HBO w Cyfrowym Polsacie. Niektórzy piszą,

że chcieliby mieć ten kanał w swojej platformie. Tylko po co? Przecież za HBO i HBO2 trzeba by sporo zapłacić. Ja wybierając Cyfrowy Polsat patrzyłem na ceny i zawartość poszczególnych pakietów. Doszedłem do wniosku, że taka oferta mi wystarczy. Nie znaczy to, że nie chciałbym oglądać HBO. Jednak jak dla mnie jest to opcja za droga. Gdyby było inaczej nie brałbym Cyfrowego Polsatu tylko Cyfrę+. Jeśli by nawet kiedyś dołączyli do Cyfrowego Polsatu HBO pewnie od razu podniesie się na Forum dyskusja jak to jest teraz drogo. A swoją drogą wcześniej czy później filmy pokazywane w HBO obejrzymy na innych kanałach tyle, że przerywane reklamami. Z drugiej strony telewizja to nie tylko filmy, ale również masa innych ciekawych programów. Każda platforma ma swoje plusy i minusy i nie widzę sensu przekomarzać się która lepsza.

 

Pozdrawiam wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu, Cyfry+, N-ki, telewizji kablowych i anten szerokopasmowych!!! :D:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem właśnie w tym, że tyle osób chce te HBO na CP dla własnej satysfakcji, a nie dlatego, że zamówią tą opcję :P Myślisz, że ludzie którzy jarają się nowymi kanałami na platformie oglądają te nowe pozycje? Jakoś czołówka top20 stacji jest dość sztywna...

 

No ale zawsze można się pochwalić na forum że ma się platformę z HBO, czy z innym kanałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie to:https://satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=38102

Tak się zastanawiam jaka będzie ta ,,niewielka" podwyżka pakietu familijnego.Bo moim zdaniem za wprowadzenie od razu czterech kanałów przyjdzie nam sporo zapłacić,choć oczywiście mogę się mylić.A co wy o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze bywały nawet podwyżki o 1 zł - taką zawsze łatwiej przełknąć niż 5 zł czy 10 - jak to się stało z Relax Mixem - który się przemienił na Relax Mix Film. Mam nadzieję że zachowają granicę rozsądku.

 

P.S. Naprawdę zajefajnie że dołączają BBC x4 - szczególnie Entertainment i Knowledge to są kanały które trafiają w mój gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...