Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może po to, aby konkurencja o niektórych sprawach nie dowiedziała się za wcześnie?

Oczywiście pracowników Punktów obowiązuje tajemnica, ale przecież wiadomo, że tego obowiązku nie dotrzymują. Skutkuje to tym, że o nowych kanałach w ofercie czy zmianach w promocjach część abonentów i konkurencja wiedzą wcześniej niżby tego oczekiwał Cyfrowy Polsat.

 

Niejaki mn na tvpolsat.info też coś wie, ale też milczy jak zaklęty.

Nie powie, bo jeśli powie, to już więcej niczego się nie dowie - straci informatorów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nowych kanałach będzię głośno dopiero pod koniec listopada a początkiem grudnia a chodzi o zaszokowanie ludzi ofertą przed mikołajkami a co ważne przed świętami. Grudzień to okres najbardziej okupywany przez niedoszłych abonentów. Panowie... Rynek i strategia to jest ważne do osiągnięcia zysku i zmiażdżenia konkurentów. Kanały są już wybrane jakie mają trafić do CP, a nasz szanowny Cyfrowy Polsat czeka na odpowiednią chwile o której wspomniałem wyżej, i przygląda się konkurencji.

 

Czekam w tym wątku na info i link o nowych kanałach bez p :censored: trzy po trzy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze a czym Was zaskoczył CP w ostatnich 3 latach? jaka nowość zrobiła na was wrażenie? Ich zapowiedzi można streścić krótko, z dużej burzy mały deszcz. Ich zasada to promowanie własnych produkcji, dorzucenie do tego paru przeciętnych kanałów i niech się widz cieszy. Przez ostatni tydzień próbowałem znaleźć coś wartego obejrzenia. przerzucałem z kanału na kanał i co? nuda. Kto z WAS obejrzał w ostatnim roku chociaż jeden film na Filmboxach ? Może oglądacie wedding albo kosmica? wiem, z pewnościa uwielbiacie Cinemaxy w hd. Co z tego, że posiadają tyle kanałów jak na palcach jednej ręki można wymienić te, na które warto zwrócić uwagę. Polsat film przez pół doby zajmują polskie seriale, zamiast stworzyć ciekawy kanał filmowy nadający przez 24 h na dobę! ATM i polsat2 to identyczna ramówka, więc jeden kanał nadaje się do wyrzucenia!!!!kosmica- brak słów, wedding - no ok dla pań może coś się znajdzie, Filmboxy wszystkie trzy, to także dla nielicznych widzów, to samo z filmboxem HD. TV6 - porażka. polsat sport news - ciągłe powtórki! a wyrzuili to co najlepsze: lub co wzbogacało ofertę. TV1000, E!, później kanały BBC.ii przenieśli by w końcu wszystkie kanały muzyczne w jedno miejsce. to już jest dla mnie jest całkiem niezrozumiałe. i długo by tak pisać. nie mówiąc, że kanał AXN HD ma taką samą jakość jak wiele kanałów SD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @03czerwiec może i masz trochę racji ale taki CP C+ czy N mając wszystkie dostępne kanały oczywiście te z wyjątkiem umów na wyłączność to i tak abonentom się nie dogodzi. Zawsze ktoś pomarudzi po co mi Wedding TV po co mi Novela TV , HBO itd. Mogę ci powiedzieć też że CP jako tako mnie nie uszczęśliwił przez te 3 lata jak ty to pytasz ale dodanie np. History HD i kanałów TVP w HD zrobiło na mnie wrażenie. Poza tym popieram twoje zdanie na temat TV 1000 kanał naprawdę świetny a co do E! (lub teraz lepiej jak by był E! HD) to i tak go nie oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do FilmBoxów to się zgodzę, że te kanały są słabe i nigdy nic tam nie obejrzałem, bo nic ciekawego nie znalazłem dla siebie. Polsat Film, to też kiepski kanał. Z rana i późnym wieczorem powtórki seriali z głównych anten Polsatu. Co do filmów, to odgrzewane kotlety także z Polsatu (często można zobaczyć film, który tydzień wcześniej leciał na głównym Polsacie), a do tego te długie bloki reklamowe. W niedziele na Polsat Film oglądałem film późnym wieczorem. Ok. 0:10 przerwali go blokiem reklamowym, który trwał 20 minut. Nic dziwnego, że ludzie (tak jak ja to zrobiłem) w trakcie rezygnują z dalszego oglądania filmu z winy długiego bloku reklamowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat rozdaje Pakiet Rozrywka z filmami dla dorosłych na 1 miesiąc bez opłat.

 

Informacje wysyła na e-maila o treści:

[...]

Szanowny Kliencie!

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

 

Uprzejmie informujemy, że oferta specjalna dla Klientów przedłużających umowę będzie dostępna dla Ciebie już za 6 miesięcy.

 

Jednak już dzisiaj mamy dla Ciebie prezent.

 

Pakiet Rozrywka z filmami dla dorosłych na 1 miesiąc bez opłat

 

Aby aktywować Pakiet lub poznać szczegóły aktywacji, prosimy o kontakt

z Działem Utrzymania Klienta pod numerem telefonu 222 127 128

poniedziałek – piątek w godz. 9:00-21:00

sobota w godz. 10:00-20:00

Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Prosimy na nią nie odpowiadać.

 

Z pozdrowieniami,

 

Zespół Cyfrowego Polsatu

Aktywacja Pakietu Rozrywka możliwa przez 14 dni od dnia otrzymania wiadomości.

Powyższe dane służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ogólne warunki świadczenia usług określa Regulamin świadczenia usług z dnia 1 listopada 2009 roku dostępny na stronie internetowej http://www.cyfrowypolsat.pl. Terminy użyte w niniejszym mailu (pisane dużą literą) zachowują znaczenie nadane im w Regulaminie.

[...]

Szkoda że nie dają pakietu Extra HD, Cinemax HD, albo Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o wypełnienie formularza na stronie głównej icok "Sprawdź wyjątkową ofertę dla Ciebie" po kliknięciu pojawia się WITAJ (Twoje imię i Nazwisko), klikasz na "Jestem zainteresowany ofertą >>" Ja tak zrobiłem i dla mnie jak na razie nie ma oferty wiec wciskają pakiet Rozrywka, pytałem na infolini czy mogę włączyć np. Cinemaxy na miesiąc. Konsultant CP powiedział, możliwe że w ciągu 6 miesięcy dostane taką propozycję na inne pakiety.

 

off-topic :wink::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...