Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

prowadzi ją kąpletny amator notorycznie popełniający błędy ortograficzne :)

 

:lol2::lol2::lol2: Co do newsów to wątpliwe owszem. Błędy ortograficzne są, ale także u Ciebie :D

 

p.s nr. 1 chodzi o słowo kąpletny. W słowniku znajdziesz takie słowo jak kompletny

p.s nr. 2 tak, wiem, sam popełniam błędy, ale niekiedy pomaga PPM i zaznaczenie "Sprawdź pisownię" Nie bawię się w Moderatora, uczę obsługi Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cytuję z satkuriera:

 

"Kanały SD będą stanowić element jednego z pakietów Cyfrowego Polsatu, a dokładna data ich pojawienia się w ofercie zostanie ogłoszona w późniejszym terminie, aczkolwiek Cyfrowy Polsat podaje, że będzie to jeszcze listopad 2012 roku. Dołączą do BBC HD, który od 1 lutego 2012 roku można oglądać w ramach pakietu Extra HD."

 

czyli aby mieć w Familijnym trzeba będzie dokupić pakiet Extra HD. W samym Familijnym pewnie nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję z satkuriera:

 

"Kanały SD będą stanowić element jednego z pakietów Cyfrowego Polsatu, a dokładna data ich pojawienia się w ofercie zostanie ogłoszona w późniejszym terminie, aczkolwiek Cyfrowy Polsat podaje, że będzie to jeszcze listopad 2012 roku. Dołączą do BBC HD, który od 1 lutego 2012 roku można oglądać w ramach pakietu Extra HD."

 

czyli aby mieć w Familijnym trzeba będzie dokupić pakiet Extra HD. W samym Familijnym pewnie nie będzie.

 

wywnioskowałeś to po tym, że bbc hd jest w extra hd??? A może cp dołączy do familijnego hd jednak. Pożyjemy zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę że będzie jedenak w pakiecie dodatkowym extra hd tak jak bbc hd. A już tak nawiasem mówiąc nie ma się czym podniecać. Mam te kanały w n-ce i naprawdę niewiele wartego uwagi jest tam do oglądania- za to non stop programy przerywane reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę że będzie jedenak w pakiecie dodatkowym extra hd tak jak bbc hd. A już tak nawiasem mówiąc nie ma się czym podniecać. Mam te kanały w n-ce i naprawdę niewiele wartego uwagi jest tam do oglądania- za to non stop programy przerywane reklamami.

Nie mierz wszystkich swoją miarą. Bo trzeba umieć szukać, to po pierwsze. Ja bardzo lubię paczkę BBC, a reklamy masz praktycznie na wszystkich kanałach tematycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...