Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pakiet Mini HD na umowę i po zalogowaniu się do ICOK mam tam informację o tych 26 kanałach dostępnych w ramach promocji do połowy stycznia.

Mam drugi dekoder w pre-paid z opłaconym pakietem Mini HD i w ICOK nie mam już informacji o tej promocji, ale działa mi 17 kanałów promocyjnie!!!! Ciekawe czemu nie wszystkie działają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pakiet Familijny + Relax Mix z Samsungiem DSB - S305G i tak sobie myślę, że na jakąkolwiek promocję to się chyba nie załapię. Cinemax czy HBO raczej nie włączą. Jedynie mogliby coś z VOD (PPV) odkodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się z innego wątku ale sprawa mnie nurtuje:

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/promocje/telewizja-oferta-bez-zobowiazan.cp

 

Pod logami kanałów jest wykaz programów ogólnodostępnych - na pierwszym miejscu jest TVP HIstoria.

Na dzień dzisiejszy ten program ani nie jest FTA ani w ogóle nie jest dostępny dla dekoderów SD.

Więc to chyba zapowiedź zmian...

 

Poza tym wg. tej listy CP zauważył istnienie rebel.tv a chyba go dotąd nie było na liście CP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sonik79

Tak, na liście CP nie ma kanału Rebel TV, zresztą podobnie jak Eski TV, Polo TV, Czwórki Polskie Radio i innych, ale są to kanały niekodowane (FTA), więc można je oglądać na dekoderach CP po samodzielnym wyszukaniu. A skoro to jest oferta bez umowy przede wszystkim na kanały FTA to przecież nie będą pisać, że nie mają takich kanałów na liście, tylko będą pisać jakie kanały można oglądać w tej ofercie :) Co do kanału TVP Historia to pewnie jest to pomyłka CP, który być może zasugerował się tym, że ten kanał jest niekodowany na Astrze :) Bo na Hotbirdzie, a więc również i w CP ten kanał nie dość, że jest kodowany, to również dostępny tylko dla dekoderów HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemekp: jeśli jest tak jak piszesz to prawdopodobnie korzystanie z tej oferty będzie wygodne jak wrzód na d... bo CP swoim zwyczajem zamiast ustawić listę kanałów które działają (choćby takiej listy jaka jest w tym linku co podałem) da własną listę na której będzie większość kanałów które w tej ofercie nie działają, oraz opcję "szukaj sobie reszty kanałów po całej satelicie". Jeszcze pół biedy jak się trafi dekoder na którym da się to poustawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kanału TVP Historia to pewnie jest to pomyłka CP, który być może zasugerował się tym, że ten kanał jest niekodowany na Astrze :)

No faktycznie chyba BYK ale jakby CP się tylko tym kierował to na pierwszym miejscu nie było by TVP Historia tylko TV Trwam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się z innego wątku ale sprawa mnie nurtuje:

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/promocje/telewizja-oferta-bez-zobowiazan.cp

 

Pod logami kanałów jest wykaz programów ogólnodostępnych - na pierwszym miejscu jest TVP HIstoria.

Na dzień dzisiejszy ten program ani nie jest FTA ani w ogóle nie jest dostępny dla dekoderów SD.

Więc to chyba zapowiedź zmian...

 

Nie rozumiem o co Ci chodzi z TVP Historia. TVP Historia jest dostępna FTA SD na Astrze, więc chyba nie jest problemem założenie zeza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są jak nie ma :)

 

Kanały dostępne promocyjnie (nie wchodzą w skład jakiegokolwiek Pakietu) dla Abonentów: Pakietu Mini HD - Polsat Sport News, Religia TV; Pakietu Familijnego HD - Animal Planet, Discovery Channel, Discovery Science, Discovery World, TLC, TVN CNBC; Pakietu Extra HD - Animal Planet HD, Discovery HD Showcase; Pakietu Sport HD - Orange Sport.

 

Teraz wystarczy wstawić do oferty i mamy nowość :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co Ci chodzi z TVP Historia. TVP Historia jest dostępna FTA SD na Astrze, więc chyba nie jest problemem założenie zeza.

Mowa była o TVP Historia, która dostępna jest na satelicie HotBird.

 

Nie wiem jakim cudem na dekoderze SD mozna ogladać TVP HISTORIA nadawany w DVB-S2 no ale cóz tylko w CP mozna zakupic pakiet kanałow HD na dekoderze SD :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...