Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedziałbym że nie ma kanału z serialami ANIME, ale oni wogóle nie mają własnego kontentu

 

Myślę że to może być kanał z programami typu talk-show i serialami paradokumentalnymi typu DLACZEGO JA, PAMIĘTNIKI z WAKACJI

Ostatnio to bryluje w Polsacie i nie ma takiego kanału Kiedyż był N TALK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech wprowadzą że tak powiem mieszany tematycznie owy kanał.

 

Gdyby to miał być kanał "ogólny", to nie tworzyliby według mnie nowego kanału, tylko wrzucili te programy np. do "Polsatu 2", albo "TV 4"/"TV 6".

 

Hmm, nie wiem co to by mogło być...

 

Cieszyłbym się gdyby to był kanał dokumentalny, ale nie z programami typu "Dlaczego ja" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP znowu idzie po najmniejszej linii oporu. Zamiast wzbogacić ofertę programową o kanały znanych nadawców, to oni wolą uruchomić swój kolejny kanał tematyczny przy czym na tym zapewne chcą zarobić, sprzedając ten kanał do sieci kablowych, jak i pewnie konkurencyjnych platform. Zapewne dodanie kanału mnawet takiego nadawcy jak Discovery, to większy koszt, niż uruchomienie swojego własnego kanału. Ja jakoś nie jestem zachwycony pomysłem uruchomienia dwóch nowych kanałów tematycznych Polsatu (z czego jeden ma wystartować przed świętami). Polsat ostatnio pokazał, że słabo mu wychodzi uruchamianie kolejnych. Przykładem nieudanych kanałów mogą być chociażby: TV6, Polsat Sport News i Polsat Film (ten ostatni to już w ogóle odgrzewa kotlety z głównych anten Polsatu). Także krótko ujmując, Polsat powinien skupić się na poprawie oferty w tych kanałach, które już ma, zamiast tworzyć nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Telewidz, do tego, to CP potrzebowałby nowego tp., bo na obecnych nie ma miejsca. Patrząc jednak na działania CP, to śmiało można powiedzieć, że na zakup nowego lub nowych w najbliższym czasie się raczej nie zanosi. CP woli ładować kasę w dalszy rozwój Internetu LTE, aniżeli rozwijać ofertę telewizyjną. Przecież i tak znajdą się tacy, którzy podpiszą umowę. W końcu kto by się oparł pokusie pełnej oferty 6 m-cy gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś z zupełnie innej beczki (ciekawy link poniżej.

 

http://media2.pl/media/85945-KRRiT-Podstawowe-kanaly-TV-w-kazdym-pakiecie.html

 

a oto bardzo ważny fragmęt tej informacji:

 

"W związku z praktyką oferowania przez operatorów pakietów o różnej zawartości programowej, a tym samym zróżnicowanych cenowo, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wyjaśnia, że programy określone w art. 43. ust. 1 ustawy - TVP 1, TVP 2, regionalny program telewizyjny rozpowszechniany przez Telewizję Polską (TVP Info), Polsat, TVN, TV4 oraz TV Puls - powinny być dostępne w każdym oferowanym przez operatora pakiecie ."

 

to chyba oznacza że wszystkie ośirodki regionalne muszą być dostępne we wszystkich platformach (jeśli się myle, to mnie poprawcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w przypadku programu regionalnego dla platform satelitarnych zrobiony jest wyjątek (tzn. że program regionalny musi być ale niekoniecznie z regionu w którym abonent mieszka). Kiedyś nie było takiego rozróżnienia i można się było domagać programu regionalnego na satelicie - nawet zacząłem odpowiedni wątek na forum ale zainteresowanie było niewielkie. A potem został zalegalizowany stan obecny (że abonent ze Szczecina będzie oglądał program lokalny z Warszawy i już).

 

A co do CP to akurat tutaj wymagania ustawy realizowane są prawidłowo (wszystkie wymagane kanały są w najniższym pakiecie). Gorzej wypada TnK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc kolejna stacja z logo polsat ma zostac uruchomiona jeszcze przed Swiętami, a następne w 2012 r. Ciekawe tylko gdzie oni chcą umieścic te swoje kolejne kanały, skoro już teraz transpondery CP są zapchane do granic wytrzymałości. Panie Libicki proponuję już teraz zmniejszyc rozdzielczosc nadawania do standardu VHS a wygospodarujecie miejsce na kolejne 10 "superkanałów" typu TV6. Zaś to, że abonenci zakupili plazmy i LCD to ich zmartwienie, trzeba było zostac przy kineskopach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jescze mogliby brać TVP Sport i Discovery z tp 11508. To dałoby trzy wolne miejsca.

 

Polsat jakby chciał najtaniej zrobić "nowy" kanał mógłby wziąść przykład z TVP i utworzyć Polsat Seriale albo Polsat Comedy na bazie Polsatu 2. Archiwum mają duże do tego ale chyba widzowie nie na taki kanał czekają.

 

Libicki powiedział że będzie to kanał prawie bez własnego kontentu czyli musi to być kanał muzyczny lub jak kto woli młodzieżowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...