Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

AdriM praktycznie każda stacja w platformach cyfrowych oraz kablu jest płatna, tylko nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że od każdego abonenta/gniazdka pobierana jest opłata (na to składa się abonament który płacisz za CP) w zależności od umowy z nadawcą(od kilku groszy w górę). Z tego utrzymuje się też Viasat, niestety inni nadawcy są [beep]i jak np Discovery który nie dość, że zgarnia kasę to jeszcze zamęcza nas reklamami a przy tym ramówkę ma tragiczną, powtórkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat powinien rozmwiać wreszcie z TVP i dołączyć brakujące kanały czyli TVP HD , TVP Seriale i TVP Historia (i wkrótce TVP1 HD jeśli kanał wystartuje :) i skończy się wyłączność N) , Wszystkie kanały Viasatu dołączyć (Polsat rozmawia z Viasat) i dołączyć więcej kanałów filmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że istnieje możliwość (choć ograniczona) tworzenia własnej listy kanałów, Radio na Wizji dadzą nie daj Boże na jakimś 250 kanale i teraz lataj po kanałach i szukaj :/

Tak samo jak zrobili z BBC Lifestyle - to jest kompletnie dla mnie niezrozumiałe.

 

Jeżeli chodzi o to Radio na Wizji (a właściwie Polskie Radio Czwórka) to dziwne że nie wykorzystali potencjału i nie puszczają programu z "Jedynki", np Lato z Radiem na pewno miało by wysoką oglądalność w TV :) Ale najwyraźniej kanał ten jest swoistym eksperymentem i nie chcieli iść z tym na całość tylko po prostu puszczają w TV obraz ze studia "Czwórki". Kanał nawet nie dorobił się własnego logo. Miejmy nadzieję że projekt się rozwinie bo jest ciekawy i innowacyjny.

A swoją drogą to ciekawe czy RNW to jedyna propozycja CP w zamian za "umierającą" polską wersję VH1. Od stycznia zupełnie zastąpi ją Comedy Central Family a tu ani słychu o dołączeniu VH1 European - a to fajny kanał z dużą ilością muzyki - wiem bo oglądam go w N-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że istnieje możliwość (choć ograniczona) tworzenia własnej listy kanałów, Radio na Wizji dadzą nie daj Boże na jakimś 250 kanale i teraz lataj po kanałach i szukaj :/

Tak samo jak zrobili z BBC Lifestyle - to jest kompletnie dla mnie niezrozumiałe.

 

 

ja jeszcze używam przycisków numerycznych i nie muszę latać po kanałach, wciskam te z numerkami 2 4 i 6 i mam BBC Lifestyle, tak tez można bez wciskania w nieskończoność + i -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może CP prowadzi negocjacje z TV Trwam i dlatego nie chcą dołączyć Religia.tv do oferty, bo to też dziwna decyzja ze strony CP, że kanał za darmo, miejsca na tp. CP nie marnowałby, w ogóle Polsat nie ma tego typu kanału w swojej ofercie, władze Religi.tv sami chcą, aby ten kanał znalazł się w ofercie CP, a nie chcą go dołączyć. Możliwe, że umowa z TV Trwam jest bardziej korzystniejsza dla CP. :D

 

UWAGA! To tylko moje spekulacje. Post można usunąć jeśli się nie spodoba moderatorowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...