Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może za parę lat Polsat powalczy tak jak ITI o prawa do wytworni filmowej, przez co pobudziliby swój VOD ;). Wiecie, może w grę wchodzi tez i walka o miejsce na liście kanałów. Dobrze wiemy jak sami szukamy jakiejś ciekawej pozycji i jesteśmy na samym początku listy, to nie zawsze chce nam się szukać na dalszych pozycjach. Sam czasem się na tym łapie, mam ulubione kanały, ale raz po raz własnie tak robię. Szkoda że w CP nie ma Religia.tv i TVN CNBC, może kiedyś dodadzą, może też i nie. wiadomo jednak że już ten rynek nie jest taki sam jak 5 czy 8 lat temu i klient wie więcej i chce więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Panowie pamiętam jak w 2009 roku sam informowałem o negocjacjach Cyfry+ z MTV na temat włączenia Nickelodeon do oferty tej platformy i do dziś nic z tego... Dlatego należy pamiętać od negocjacji do uruchomienia kanału daleka droga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że to było do przewidzenia, że Nickelodeon nie wejdzie do Cyfry+, ponieważ oni nie są jacyś skorzy do rozwijania i robienia konkurencji swoim kanałom dziecięcym. Teraz tym bardziej, jak dołączył Polsat Jim Jam (jakimś dziwnym trafem dziecięcego BBC Cbeebies nie będzie w Cyfrze+). Ja mam nadzieje, że Viasaty zawitają. Czekam także na VH1 European w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za parę lat Polsat powalczy tak jak ITI o prawa do wytworni filmowej, przez co pobudziliby swój VOD ;)

 

Widac mało się znasz na temacie.

 

Jeśli chodzi o VOD to nie ma czegoś takiego jak wyłączność a filmy.

A to co zrobiła N to największa kaszana roku 2009, tyko rynek spaskudzili, uruchomili 2 kanały na których nic nie ma do oglądania a przy tym Canal+ straciła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując: kanały Viasatu, mogą dołączyć już w najbliższych chwilach, dniach, tygodniach może miesiącach a może wcale... Jednak nie liczyłbym na to, ze wszystkie trafią do pakietu familijnego byłoby to po prostu naprawdę sensacja ( tam i tak jest już dosyć dużo kanałów ) i chyba musieli by podnieść cenę, liczę jednak na pakiet relax mix, jako, że jestem jego posiadaczem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viasaty w Cyfrowym Polsacie? To chyba jakiś żart! Po tym jak potraktowali TV 1000 ?? Wyrzucili ten kanał jak jakiegoś śmiecia, a w zamian dali beznadziejny Filmbox. To jakby zamienić Mercedesa na Syrenkę!

Ja na miejscu firmy Viasat obraziłbym się na tą platformę za potraktowanie mnie w ten sposób i nigdy więcej nawet nie rozmawiał z nimi na temat dołączenia swoich kanałów do ich oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MisterD.

Tylko spokojnie bo wszystkich szczegółów wycofania TV1000 z oferty nie znamy i nie poznamy. Może wtedy Viasat chciał za dużo szmalu za swój kanał i CP odrzuciło tą ofertę. A teraz widać "zmiękła Im rura" :) i rozpoczynają swoje satelitarne podboje od rozmów z CP bo wiedzą kto ma największą bazę abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba Viasat chcą w końcu być rozpoznawalni w Polsce, bo mało rozpoznawalni oni są aktualnie bo tylko w kablówkach są. jeśli będą w CP, N i C+ to praktycznie medialne kanały będą już, zyski z reklam będą ale mam nadzieję ze tradycji trzymać będą nieprzerywając program reklamami :) Jestem ZA w CP! kiedyś oglądałem to na WOS'ie jakiś kanał Viasatu chyba Explorer to był nawet bardzo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu firmy Viasat obraziłbym się na tą platformę za potraktowanie mnie w ten sposób i nigdy więcej nawet nie rozmawiał z nimi na temat dołączenia swoich kanałów do ich oferty.

Bo widzisz. Ty patrzysz na to z aspektu honoru i sentymentu. A w Biznesie nie ma ani tego, ani tego. Chcą wejść do CP to wejdą. Zależy im na większych zyskach z reklam to będą mieć. Zapewne do tej pory sądzili, że to platformy cyfrowe powinny się do nich pierwsze zgłaszać, wtedy stawiali im zaporowe cyny (No bo skoro nas chcecie, to płaćcie tyle ile my chcemy). Teraz gdy zobaczyli, ze nikomu aż tak bardzo na nich nie zależy to zmiękli i sami proszą o dodanie ich kanałów do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli te kanały Faktycznie dołączą do oferty to będzie extra ale jeszcze jeden szkopuł w tym wszystkim żeby przestali parować kart z tym ich szmelcem :) nawet jeśli się pojawią to nagrać nic nie będę mógł bo karta w Czytniku Arivy 200 mi nie pójdzie a wywalać kasę na moduł to nie opłacalny interes :) jednak TNK i Cyfra +, TP Orange są pod tym względem leprze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...