Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrowy Polsat z catch-up TV?

Cyfrowy Polsat z catch-up TV?

Informowaliśmy już o nowych planach Cyfrowego Polsatu, które zakładają wprowadzenie treści platformy do Internetu. Okazuje się, że operator zamierza uruchomić dwie nowe oferty - catch-up TV oraz Cyfrowy Polsat Online. Informację potwierdza Dziennika Gazeta Prawna. W ramach catch-up TV abonent za pośrednictwem Internetu otrzyma dostęp do kanałów telewizyjnych oraz/lub wybranych programów - dostępnych przez kilka dni po premierze - w ramach opłacanego pakietu telewizyjnego. Z kolei Cyfrowy Polsat Online ma być internetową platformą na życzenie, a w jej ofercie pojawią się filmy oraz seriale. Żródło-http://spam.org/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solorz ma prawie 4 miliardy do wydania więc nie prościej byłoby kupić prawa do ligi polskiej i 2 nowe transpondery na Hot Birdzie na poprawienie jakości usług.To napewno bardzo pomogło by jego platformie.Z tym internetem też dobry pomysł ale limity muszą być większe lub całkowicie zniesione.Im internet prędzej chodzi to korzysta się z niego intensywniej.Pobieranie filmów, muzyki gier itp Zapewnie niebawem Polskę ogarnie internet ,,grupy Solorza" sukces murowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że CP ma jakiegoś asa w rękawie, bo w działach o zapowiedziach n i c+ co chwila pojawia się jakiś news: VH1 Europe, BBC, TVP seriale to tylko z ostatnich dni. Jeżeli do n dojdą polsaty to czekam na pierwszą lepszą okazję i rozwiązuje umowę z CP być może już niedługo będzie okazja jak zniknie VH1 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nowoscia ktora moze dolaczyc maksymalnie CP to TVN Warszawa i Eska TV, na nic wiecej bym nie liczyl z ich strony no chyba ze maja cos w reku ale bardzo w to watpie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niech wiecej dodaja VOD XXX to daleko zajda, zamiast brac sie za jakies kanaly jak np TVP Seriale cz Eska TV to nic.

Konkurencja powinna zniszczy w diably ten CP, biora kase a nic nie robia, wyjezdzaja z smiesznymi vod, internetem i tel.

Konkurencja nie spi jak widac w dzialach C+ i N. ;)

 

@p_96glin Zaskoczyc to moga, wieksza iloscia VOD XXX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wiecej dodaja VOD XXX to daleko zajda (...)

 

Chyba muszę stanąć w obronie Cyfrowego Polsatu i rzekomego braku nowości jakie wprowadza: :]

 

patryk691 - chyba żartujesz? A kto ostatnio dołączył Foxa jak nie Cyfrowy Polsat? Ile było biadolenia na Cyfrę, że jako jedyna zaspała?

TVP Seriale? A mało jest kanałów TVP z serialami? Na TVP1 lecą one przez cały dzień, na TVP HD lecą ich powtórki, to teraz trzeba stworzyć jeszcze kolejny kanał powtórkowy który będzie obejmował powtórki z 2 poprzednich stacji? Na TVP2 też zresztą lecą te wszystkie M jak Modlitwa czy inne Ojce Mateusze.

 

Poza tym jeszcze jedna rzecz. To nie jest tak, że każdy nowy kanał musi być dodany przez każdego operatora. Gdyby platformy cyfrowe konkurowały jedynie pod względem cen, to już dawno zostałby wyłoniony zwycięzca - monopolista. Cyfra dodała kanały Polsatu, Nka doda BBC Knoweledge HD a Polsat dodał Foxa. Każdy wybiera ofertę najbardziej spełniającą jego oczekiwania. Mi też jest żal, że jak BBC Knoweledge HD wejdzie do N na wyłączność to pewnie będzie tylko dla abonentów N ale trudno. Mam za to milion tysięcy innych ciekawych programów a jak mi się znudzą to zawsze sobie można odmienić i przejść do konkurencji.

 

Eska TV? Na większości dekoderów (tych z własną listą) powinno dać się dostroić ten kanał. Ja swojego czasu dodałem TVN Warszawa na obu samsungach (SD i HD). Przecież to kanał FTA.

 

Co do ich pseudo VOD się zgodzę, że jest fajansiarskie, telefon też na siłę wprowadzili ale śmieszny internet? Jako pierwsi w Polsce, a bodajże czwarci w Europie wprowadzają technologię LTE. Do tej pory CP jako ostatni dodawał nowinki techniczne. Uważam, że ich internet nie jest złą usługą.

 

No i najlepsze. Konkurencja czyli C+ nie śpi? :> Wg mnie C+ bardziej olała święta niż CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@regedit ja przedstawilem przyklady co chyba byc moze malo kosztuja dla CP, ale jakby nie bylo oko cieszy takiego abonenta ze dolaczyli np. TVP Seriale czy TVN Warszawa, bo nie wszyscy maja dekodery HD i moga np. ogladac nowo dodany Fox HD. ;)

Co do TVN Warszawa to chyba jest zakodowany wiec juz nie mozna ogladac w FTA. :]

Mamy poczatek grudnia i jeszcze byc moze platformy nas czyms zaskocza. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...