Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

możecie mi nie wierzyć wasza sprawa, jak pisałem o wejściu tvp sport tez nikt mi nie wierzył a jakoś się sprawdziło, takich informacji się nie podaje ogolnie , ale na forum anonimowo można!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie mi nie wierzyć wasza sprawa, jak pisałem o wejściu tvp sport tez nikt mi nie wierzył a jakoś się sprawdziło, takich informacji się nie podaje ogolnie , ale na forum anonimowo można!

 

A czy będzie również dostępna stacja TVP Historia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni też popracować nad zasięgiem polsat news. kanał nie jest rentowny ,bo jest w ofercie nie wszystkich sieci kablowych i wybranych platform. Nawet w samym CP jest dostępny w wyższych pakietach , w przeciwieństwie do tvn24

Polsat News w CP jest dostępny w wyższych pakietach w przeciwieństwie do TVN24 :] A to żeś mnie rozbawił :lol2: Na własne oczy oferty CP nie widziałeś, a się wypowiadasz n-maniaku :> Polsat News w przeciwieństwie do TVN24 jest dostępny już od pakietu MiniMax, a TVN24 dopiero od Familijnego - zauważyłbyś to gdybyś chociaż miał tą platformę 8):locked:

 

Co do zapowiedzi nowych Polsatów, no cóż... Zapowiedzi, to tylko zapowiedzi, a uruchomienie tych kanałów może potrwać :|

 

Szanowny Panie! Należy spojrzeć przez pryzmat szerszy a nie tylko platformy która Pan tak bardzo kocha. ( i kto tu jest dzieckiem CP?) Ale ok . Wytłumaczę Panu jak typowemu przedstawicielowi CP.

Po pierwsze. TVN24 dostępny jest we wszystkich platformach. W N dostępny jest w TNK - odpowiednik pakietu MINI. Po drugie Polsat News dostępny jest wyłącznie w jednej platformie cyfrowej ( dlatego nie rozumiem żali TW Zegarka ,ze POLSAT NEWS nie jest rentowny. Solorz chce mieć ciasto i zjeść ciastko. Mysli ,ze może brać przykład ze swojego flagowego kanału - Polsatu.

Po trzecie. Gdybyś uważniej czytał to byś przeczytał ,ze mam Polsat familijny więc nie wiem po co te uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, dokładnie. Przydałoby się, aby się pojawił na tp. CP. Nie sądzę aby Nka podzieliła się ze swojego tp. TVP Historia i na dodatek w DVB-S2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) - Aby skompletować naszą ofertę

chcemy stworzyć jeszcze kanał młodzieżowy. Drugim kanałem może być program

edukacyjny, ale ostateczna decyzja, co do jego startu jeszcze nie zapadła - dodaje.

 

Polsat planuje uruchomienie oprócz kanału dla młodzieży, prawdopodobnie kanał edukacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W tamtym roku zapowiadali tylko jeden kanał- młodzieżowy, a teraz zapowiadają dwa- młodzieżowy i edukacyjny. Ciekawe co jeszcze zapowiedzą :) Nie dawno pisali, że TV Biznes może zmienić nazwę. Mogę się domyślać, że chodzi o zmianę na Polsat Biznes, co by znaczyło że go zakodują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też zapowiadali kanał telezakupowy- TV Market 24, czyli w sumie mają uruchomić 3 kanały + zmiana nazwy TV Biznes na Polsat Biznes :smile:

 

Idąc Twoim tropem to pewnie jeszcze jeden kanał będzie dodany znając ostatnie tendencje. Chodzi mi o kanał HD dostępny dla wszystkich pakietów - Polsat HD +1 :lol2: Czyli z informacji rano o nowych 1-2 kanałach zrobiło nam się wieczorem 4+1 Polsat Biznes hehe Oj ludzie ludzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku zapowiadali tylko jeden kanał- młodzieżowy, a teraz zapowiadają dwa- młodzieżowy i edukacyjny.
Jedynym oficjalnie zapowiadanym kanałem Polsatu jest ten pierwszy. Jeżeli chodzi o pozostałe to:

- Polsat edukacyjny - Obecnie jest to tylko pomysł. Nawet nie wiadomo, czy Polsat w ogóle złoży wniosek o koncesje dla tego kanału.

- TV Market 24 - Ten kanał był zapowiadany przez firmę niezależną od Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...