Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Pierwotnie przypuszczano, że BBC HD trafi do oferty Cyfrowego Polsatu, uzupełniając obecną paczkę kanałów. Według aktualnych nieoficjalnych informacji, BBC HD trafi do oferty platformy n i ewentualnie CYFRY+.

To nieoficjalne informację i jednak mam nadzieję że BBC HD będzie w CP;-)

 

Źródło: http://www.globalsat.org.pl/f26/bbc-hd- ... kow-22993/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, na transponderze 12 265 V jest jeszcze trochę miejsca na kanały HD, a już miałem nadzieję na jakieś nowe kanały SD.

Tak jedno miejsce :!: Ile chcesz tam wcisnąć tych kanałów HD 5 to wg. mnie max.

Dwa kanały w VBR zmieszczą się swobodnie, problem jest w materiale źródłowym. Nie ma sensu windowanie pasma, jeśłi materiał emisyjny nie jest tego wart.Kontent programowy musi być przygotowany w całości w HD, wtedy warto dbać o wysokie pasmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herman78 marzenia ściętej głowy ....

A tak na poważnie to:

"Na początku maja 2010 roku oferta telewizji "n" zostanie powiększa o trzy nowe kanały nadawane w technologii HD. Łącznie w ofercie operatora będzie 17 kanałów HD.

Nurtująca od kilku dni wielu abonentów zagadka została rozwiązana. 1 maja 2010 roku do oferty telewizji "n" dołączą trzy nowe kanały HD: BBC HD, FoxLife HD oraz TVN HD+1 - wynika z materiałów promocyjnych operatora"

http://media2.pl/media/63758-bbc-hd,-fo ... zji-n.html

 

Ciekawi mnie dlaczego gdy CP podpisywał umowę z BBC to nie dołączył BBCHD do swojej ofert? Czyżby kierowali się tym ,ze klienci tego nie potrzebują lub nie mają na tyle dekoderów hd aby było zainteresowanie ,które da zysk?

Ale to dobitnie świadczy jak polsat podchodzi do swojej oferty, Tam wszystko jest wymuszone przez klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...