Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś takiego :D Ale by niezła niespodzianka była, a może to tylko błąd ?

 

Ja jestem zdania, że to po prostu błąd w druku i tyle. Nie ma co się podniecać :>

 

 

Poza tym rzekomo tam jest napisane, że widzowie mają dostęp i są wymienione kanały, a jak wiadomo abonenci CP nigdy nie mieli dostępu do tychy kanałów także z pewnością jest to błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że strona 63 w T&O zrobiła wielką nadzieję w abonentach CP, no loczek chyba zaszalał :D Jeśli jest TV1000 w CP to najprawdopodobniej dodadzą go, robią na przykładzie C+, który dodał History do komfortowego niespodziewanie, to by też tłumaczyło ruchy typu brania sygnału TVP 1 z TP C+.

 

Jutro idę do kolportera, żeby zobaczyć tą magiczną 63 stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie błąd, bo jak pisałem wcześniej poza tym, że kanał jest wymieniony pośród innych popularno-naukowych, to później są szczegółowo opisane (3-4 zdania) programy, po kolei:

Kim był Jezus? - Discovery World

Rekinoterapia - Animal Planet

Listy gończe FBI - Discovery Channel

Najwspanialsze trasy motocyklowe - Travel Channel

Herkulanum bez tajemnic - Viasat History

 

A w ogóle to reklama nosi tytuł "Święta nie tylko filmowe" :lol:

 

Pozostaje tylko pytanie, co z Viasat Explorer???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ci dopiero... :P Z jednej strony logiczne - Cyfra+ ma History, n-ka Discovery Historia, a Cyfrowy Polsat zaskoczyłby wszystkich Viasat'em History. Właśnie wtedy, kiedy większość już straciła nadzieje i przestała prosić. :lol: Pozycja 89 w EPG Cyfrowego Polsatu jest wolna, tzn., że coś tam mają zamiar wstawić. To co powyżej napisałem plus obecność TV1000 w ofercie Cyfrowego Polsatu (tzn. umowa z Viasat - grupa MTG) składają się w jedną całkiem możliwą całość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest artykuł sponsorowany - to jest to prawda, po prostu napisali że jest ten kanał w ofercie, co znaczy że będzie, w przyszłym tygodniu :)

Jeżeli to jednak nie jest artykuł sponsorowany, to znaczy że pisał go jakiś niekompetentny grafoman, który nie miał czym zapełnić strony w gazecie, to władował kilka propozycji programowych, nie znając oferty platformy i nie zaglądając na jej oficjalną stronę.

 

Aha, looknijcie sobie na nową polską stronę internetową Viasatu jest bardzo ładna i przejrzysta, być może za zmianą logotypów i wizerunku kanałów Viasat szła także nowa oferta dla operatorów cyfrowych i CP podpisało umowę nie tylko na History ale również na Explorer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby nowy wizerunek (oprawa graficzna) stacji ma pomóc w decyzji dołączenia do ofert platform cyfrowych? :> A co do Viasat Explorer, bardzo możliwe, bo nie wszystkie kanały "edukacyjne" zostały wymienione w tej reklamie. Choćby o Discovery Science nie wspomniano ani słowa, tak więc zarówno Discovery Science jak i być może Viasat Explorer do "tak lubianych stacji" nie należą.

Zaciekawiła mnie informacja o trzech nowych testach w ramach Cyfry+ i już szukałem powiązania z Viasat'ami (lub Viasat'em) w Cyfrowym Polsacie, ale póki co testy z przekazem kanałów TV są kodowane jedynie Nagra Media Access (S4 - Cyfra+). Jak zwykle zapewne poszedłem za daleko z tymi spekulacjami. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzej uwierzył, że Cyfra chce dobić konkurencję, 3 testy na których już są nadawane kanały to coś znaczy, polsat zadowolony doda viasat history, a Cyfra dobije konkurencję i da całą paczkę viasatów. No to mamy technologia+emocje :-D. Może jeszcze przed świętami uruchomią kanały jeśli już są nadawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...