Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też sobie pogdybam. Gdyby dodali te trzy kanały HD do oferty to nie byliby tak do tyłu z ilością kanałów HD w stosunku do konkurencji. W tym momencie jedynymi kanałami HD, które są u konkurencji, ale nie są na wyłączność byłyby: TVP HD i Filmbox HD(kto wie, może CP doda paczkę Filmboxów?). Dobrym posunięciem byłoby dodanie wersji HD kanału History, oczywiście obok wersji SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc szanowni państwo:

..wejdą następujące kanały:

Animal Planet HD, National Geographic HD (nie wiem który) oraz Eurosport 2 HD...

Na testowym kanale z CP na 12264 jest fonia więc chwilę posłuchałem co to za program.Na 100% nie Animal Planet HD bo porównałem z CP więc pozostaje NG Wild HD bo mówili o zwierzętach..

Pakiet HD za 20 PLN-7 kanałów ...Hmmmm...W cyfrze 16,90 za 5.Więc prawie to samo...Jeśli to prawda to brawo dla CP.Ale jeśli HD od CP to nie z Samsungiem DSB 370.Nawet w nowym sofcie cięzko wskakują kanły HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc szanowni państwo:

..wejdą następujące kanały:

Animal Planet HD, National Geographic HD (nie wiem który) oraz Eurosport 2 HD...

Na testowym kanale z CP na 12264 jest fonia więc chwilę posłuchałem co to za program.Na 100% nie Animal Planet HD bo porównałem z CP więc pozostaje NG Wild HD bo mówili o zwierzętach..

Pakiet HD za 20 PLN-7 kanałów ...Hmmmm...W cyfrze 16,90 za 5.Więc prawie to samo...Jeśli to prawda to brawo dla CP.Ale jeśli HD od CP to nie z Samsungiem DSB 370.Nawet w nowym sofcie cięzko wskakują kanły HD

 

Jaki masz problem z kanalami HD na tym tunerze?Ja narzekam tylko na te z tr. Cyfrowego Polsatu 12.264,reszta kanalow HD, wtym te z Astry odbieram bez problemu.Podejrzewam ze wina lezy wciaz po stronie nadawcy a nie tunera,gdyz inaczej wszystkie kanaly HD obieralbym z problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do BOKU CP z pytaniem: Czy pojawiające się informacje na forach internetowych o nowych kanałach HD (Animal Planet HD, Eurosport 2 HD i Nat Geo Wild HD) jakie mają zostać dołączone do oferty w najbliższym czasie są prawdziwe ?

W odpowiedzi usłyszałem: Nie zaprzeczamy tym informacjom pojawiającym się na forach internetowych o nowych kanałach HD, które mają być dołączone do oferty CP w najbliższym czasie.

 

Może coś jest na rzeczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym miałem telefon z CP w sprawie przedłużenia umowy na tuner Echo-Star . Propozycje były ( jak na możliwości CP ) nawet dobre , pół roku wybrany pakiet za darmo , tuner HD Echo-Star z dyskiem aktywacja - 0 zł. i po 25zł. miesięcznie do pakietu , lub tuner Echo-Star HD bez dysku za 1 zł. i pół roku pakiet za darmo , ja jednak nie przedłużyłem umowy na Echo-Stara i z dniem 15 listopada tuner ten będzie FTA . Na pytanie dlaczego nie chcę przedłużyć umowy odpowiedziałem że jak dla mnie to jest bardzo słaba oferta kanałów HD , a tu niespodzianka ;;; miła pani uświadomiła mnie , że jeszcze przed świętami oferta kanałów HD powiększy się o kilka , na pewno będzie NG HD i BBC HD , a co do dwóch kolejnych nie jest pewna i nie chce mnie wprowadzać w błąd . Nic więcej konkretnego nie wiedziała , a chciała być ( według jej słów ) ,,rzetelna,, w swoich odpowiedziach i nie chce wprowadzać abonentów w błąd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące jest to, że nawet pracownicy BOK-u CP przyglądają forom i informacjom na nich podawanych... :> Coś mi tu brzydko pachnie... :/ ( :lol2: )

 

A co analfabeci i głupki tam pracują? Przeglądają fora, strony internetowa a nawet szpiegują konkurencje. Tam gdzie wielka kasa to i Wielki Brat się pojawia.

Tylko pamiętaj: jakby i 9 000 Użytkowników forum Sat Kuriera psioczyło na nich to i tak jest to dla nich tylko 9 000 uzytkowników forum Sat Kuriera.

A ilu mają abonentów wobec tych 9 000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...