Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak platforma powinna co roku włączyć tyle kanałów jak tylko może brać się za te dostępne
Tak by chciało wiele osób, tylko potem te same osoby narzekałyby na wysoki abonament, słabą jakość i ramówkę kanałów. Wówczas CP stałby się słabą platformą, stawiającą na ilość, a nie jakość.

 

Może być kilka powodów, dla których CP nie dodaje nowych kanałów:

1. Nie jest zainteresowany kanałami, które może obecnie dołączyć.

2. Brak nowych kanałów jest sposobem na oszczędzanie w kryzysie, bez konieczności podnoszenia abonamentu.

3. Czeka do jesieni, aby zaskoczyć wszystkich dużą ilością dodanych jednocześnie kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syczeń 2008 3x HBO + październik Polsat Play i Cafe = Nuda,przez cały rok prawie Polsat nie dodał nic więcej,tu jest dramat.

Marzec 2009 Tvp info i Tvp Sport + jesień Polsat dla dzieci,kino = Nuda następna,znowu Polsat nic nie dał ciekawego.

 

Solorz zapowiedział że tylko 2 kanały tylko udostępnią do końca roku.

 

Rany,co za bieda się robi totalnie tyle kanałów jest do wzięcia,a skupili się na jednym swoim jak by to miało przyciągnąć więcej klientów.

Wciąż podniecają się że mają 4x BCC.

 

Powiem tak platforma powinna co roku włączyć tyle kanałów jak tylko może brać się za te dostępne,Cyfra ładuję i powiększa ofertę ciekawymi i mniej ciekawymi kanałami z czego abonenci są zadowoleni w 100%,prawdziwe dodawanie kanałów w Polsacie skończył się w 2007.

 

Człowiekowi to znudzi oglądanie tych samych kanałów w tym p.familijnym.

Taka oferta w Polsacie aż uszy się trzęsą brać tylko.

 

to nie bierz Polsatu, ciekawe tylko dlaczego taka super Cyfra ma kilka razy mnie abonentów

a paczka BBC to wg akurat najlepsze kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a jakie ma kanały dodac? movies24, filmbox, uniwersal studio czy sci fi channel? wszystkie te kanały sa marnej jakości powiem tak w domu mam CP a w Krakowie na mieszkaniu mam kablówke i mam wszystkie t kanały i powiem tak jeden gorszy od drugie,

 

jedyne czego mi brakuje to moze kanałów history channel, national geographic wild, i moze viasatów, bo tak to nie ma co ogladac w tych kanałach pseudo filmowych co napisalem,

 

a zmiany jakei powinny nastapic w CP to dodatkowo powinny kanały zostac dodane:

Pakiet mini: tvn24, polsat play, cafe, news(powinny zostac), polsat dla dzieci, polsat kino, tvnmeteo,

pakiet mini max: discovery, cartoon network, polsat sport, axn

pakiet familijny: zamiast discovery powinno wejsc national geographic wild, lub history, a reszta mzoe bez mzian zostac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... ciekawe tylko dlaczego taka super Cyfra ma kilka razy mnie abonentów

a paczka BBC to wg akurat najlepsze kanały

A Cyfra ma kilka razy mniej abonenetow chociazby dlatego ze jest drozsza,ale oferta programowa jest lepsza,paczka BBC mowisz jest najlepsza? A to dziwne bo ja jeszcze nic tam nie ogladalem no ale coz kazdy ma swoje gusta mi na przyklad te programy sa do niczego niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do BBC - uwielbiam oglądać BBC Knowledge - tylko i wyłącznie dla Top Gear - mimo iż dawno obejrzałem dany sezon w oryginalnej wersji językowej to polski lektor jest po prostu cudowny [te tłumaczenia] ^^.

 

A co do zapowiedzi - z całkiem innej beczki - nowy model w ofercie mvno to Samsung Avila GT-S5230 :)

Co do NG HD - przekazałem tylko informacje, które sam dostałem, jak widać mniej lub bardziej prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są plany sprzed dobrych kilku miesięcy to raz, a dwa nikt nie potwierdził również informacji na temat włączenia BBC HD do oferty Cyfrowego Polsatu.

Trzeba czekać. Może zanim w ogóle kanał ruszy to skończy się wyłączność na paczkę BBC w tej platformie i dołączą kanały do ofert innych operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przed dodaniem tych sześciu kanałów abonenci Cyfry+ też byli zdesperowani i nadal są, co niektórzy np. płaczą kiedy to Cyfra+ doda Boomerang.

 

Poza tym nie da się ukryć, że CP przydałoby się parę nowych kanałów zwłaszcza filmowych/serialowych i jakiś dokumentów, może dziecięcych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...