Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co macie w tych kanałach HD...?? Ciągłe powtórki... i "upscal'e" :!: Jak będzie prawdziwy bum na HD napewno CP przygotuje coś ciekawego. Ja pracując w APS widze że ludzie kompletnie nie wiedzą co to jest HDTV... Wystarczy dla nich znaczek HD i już świecie przekonani że tak jest. Tak naprawde prawdziwego HD jest tyle co na lekarstwo... a z N'ka bajka o HD już dawno sie skończyła... jakość HDTV na tejże platformie jest TRAGICZNA... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpływ to się dopiero zacznie

Nigdy w to nie uwierze.Przewidywano odplyw jak startowala N-ka,TNK,i w wielu innych przypadkach.Ale liczba abonentow CP stale rosnie,mimo tego.Pisalem juz ze ta platforma nie jest stworzona z mysla o szukajacych nowych technologi typu HD i VOD.To jest oferta dla typowego Kowalskiego.Inna sprawa ze tak wielu nie moze sie pogodzic z mysla ze N-ka inwestujaca w tunery,technologie,prawa autorskie,nigdy nie osiagnie takie sukcesu.Ta sytuacja pokazuje ze widocznie nie wszyscy gonia za tym co najnowsze.

I tak jak pisal kolega herman78 niektorym ludziom wystarczy ze w rogu ekranu maja znaczek HD i juz sa szczesliwi...Mam wrazenie ze Polacy dadza sie tak oszukiwac jeszcze jakis czas ale w koncu przejrza na oczy i nie dadza sie omamiac reklamami z "bajerami".I nie wystarczy juz kanal HD puszczajacy w kolko to samo.Kanalow jest coraz wiecej ale ktore z nich sa tak na prawde DOBRE?Samo nadawanie w HD nie swiadczy o niczym- czasem mam wrazenie ze jest odwrotnie,w takim kanale malo jest interesujacych rzeczy,wiekszosc programow sie UPSCALUJE i jeszcze zada sie placenia dodatkowych pieniedzy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak polsat ma podpisaną umowę na BBC HD , to moim zdaniem jutro pojawi się on w ofercie i pewnie bedzie za darmo do wprowadzenia polskiej wersji ,dla wszystkich posiadaczy dekoderów HD którzy mają zawartą umowę na przynajmniej familijny. Po tym jak włączą polską wersję to bedzie pewnie po 6zł jak inne KANAŁY HD . Myślę że jak dadzą jeszcze polsat HD to bedzie 6 kanałów HD i zrobią osobny pakiet HD ,ALE DO TEGO JESZCZE DALEKO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zabrzmi to przewrotnie ale ja już nie chce żadnych nowych kanałów. :evil: Przez ta wielorodność i mnogość kanałów wszystkie istniejące kanały obniżają swoje loty i chcąc mieć możliwie najfajniejsza ofertę, muszę powiększać swoje pakiety i płacić coraz więcej a to niespecjalnie mi jest na rękę. Wiec ja jestem przeciw dodawaniu nowych kanałów do CP ani nawet do N czy tez do Cyfry+ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...