Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi kiedy wy macie czas na oglądanie tego wszystkiego ?? No chyba że bawi was samo posiadanie :lol:

 

Podpisuje sie obiema rekami pod takim zdaniem.Mysle ze w Polsce jest teraz jakas dziwna moda na posiadanie "czegokolwiek" w wiekszej ilosci niz ma np.sasiad lub ktos z rodziny.Takze w przypadku programow TV nadawanych przez roznych nadawcow.Trwa wiec pogon za nowymi kanalami,wciaz pewne osoby domagaja sie kolejnych bo-"N-ka ciagle cos dodaje,C+ tez a Polsat chyba olewa swoich klientow".Panowie i Panie,ja mam nadzieje ze CP nie bedzie dodawal zbyt wielu kanalow ale postara sie np.poprawic ich jakosc.

Coraz mniej zaczynam lubić CP. Wkurza mnie już to ciągłe nicnierobienie z ich strony, ciągłe pozostawanie w tyle za konkurencją i ta ich ciągła bezsensowna wojna z TVP.
-Przeciez nikt nie kaze nikomu trwac na sile przy CP.W czym sloneczna platforma pozostaje w tyle za konkurencja?W ilosci kanalow?Mysle ze ze nie,jest ich odpowiednia ilosc,za rozsadna cene.Jezeli chodzi o kanaly HD,to z czasem bedzie ich wiecej i mam nadzieje ze nie beda to tylko programy upscalowane do HD jak u konkurencji.Co do tunerow to JA uwazam np. ze Samsung HD jest w tej chwili chyba najlepszym tunerem dedykowanym do ogladania platform cyfrowych.Male wymiary i swietny design,brak wyswietlacza nie przeszkadza w niczym.Ale to tylko moje zdanie....

Jak znam zycie to niektorych nie zadowoli nawet 25 nowych kanalow,zawsze beda chcieli nastepne.Tak po prostu zeby sobie "poskakac" pilotem lub pochwalic sie przed znajomymi ze maja cos EXTRA WIECEJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli chodzi o MTVN HD dementowali, a na następny dzień kanał pojawił się w CP (i przez to wyszli na d... :> ). W przypadku Viasatów mija już 2 czy 3 dzień od zdementowania przez rzecznika prasowego i zarząd CP, a kanałów jak nie ma tak nie ma także tym razem postanowili nie robić z siebie d... jak w przypadku sytuacji z MTVN HD faktycznie byli szczerzy. A tak przy okazji to proponuje zmienić płytę bo z tymi Viasatami robicie się nudni :> . Ile można o nich rozprawiać czy będą czy nie. Jak podpiszą z nimi umowę to na pewno będzie głośno o tym, że Viasaty pojawią się w CP. A póki co proponuje zmienić temat by nie przynudzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź Kolego pisz po polsku, bo rozczytać tego nie można (patrz regulamin:" Przy wypowiadaniu się na forum obowiązują zasady Netykiety (m.in. nie obrażamy innych dyskutujących, nie stosujemy wyrazów uznawanych powszechnie za wulgarne, nie piszemy wyłącznie wielkimi literami), a także polskiej ortografii i gramatyki. Tematy i posty, które nie będą spełniały tych wymagań (np.: z rażącymi błędami ortograficznymi) będą edytowane lub natychmiastowo usuwane. W wypadku nie dostosowywania się użytkownika do tej zasady, mimo upomnień moderacji, możliwe jest otrzymanie zakazu postowania na czas określony lub zakazu wejścia na forum.")

Wszyscy wiedzą, że MTVHD jest do końca stycznia za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wtedy dealer PC obiecywał "złote góry": konkurencyjną ofertę HD pod każdym względem. Jak jest każdy widzi. Skończyło się na obiecankach.

Ale jak "Kuba Bogu tak Bóg Kubie". Rok bez HD przeżyję i tyle CP mnie będzie oglądał. Bo choć mam tuner HD to nie będę płacił 6 zeta za kanał.

 

Pozdrawiam.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myslicie CP doda Fishing & Hunting Channel do swojej oferty :?:

 

Myśleć to sobie mogę, ale na razie Polsat odpowiedział wymijająco :read:

 

https://satkurier.pl/news/44043/polski-fishing-hunting-channel-opozniony.html

 

Boże, dosyć mam tego Solorzowego czajenia się ze wszystkim... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...