Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

eMTi a może po prostu powinieneś przenieść się do n-ki jak chcesz mieć kanały które są w ich ofercie?

 

Nie do końca rozumiem ludzi którzy wybierają jedną platformę cyfrową, a później chcą mieć kanały które są w innej.

To tak jakby ktoś kupił Skodę Fabia a później narzekał że nie jest identyczna jak Fiat Punto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o kanały n-ki, ani o kanały C+, o żadne licytowanie, tylko o to jakie kanały na rynku są dostępne. To są wiadome, nie będę przecież zmyślał jakiś kanałów o których nie słyszałem, tak jak Ci z n-ki. Wymyślili jakieś Hutchingi i DOQi, a później mieli wielkie rozczarowanie. Tak jak wcześniej wspomniałem CP ma tych kanałów troszkę mniej więc mogą coś dodać. A kanały typu Polsat Play i Polsat Cafe są tworzone po to by załatać dziurę po TVN Turbo i TVN Style. I jeszcze z tego co wiadomo dodadzą Polsat HD, BBC HD i prawdopodobnie MTVN HD, a to trochę mało. Jeśli abonenci nie będą odchodzić, to na pewno będzie ich mniej dochodzić.

 

DO: "jkfish" jak na razie nigdzie się nie przenoszę.

 

Czy ktoś wie o jakiś zapowiedziach czy przeciekach na temat nowych kanałów w CP(oprócz tych co wymieniłem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ eMTi o jakiej Ty dziurze piszesz. Z tego co wiem tvn style i tvn turbo nie zniknie z oferty CP do roku 2011. Potem napewno zarówno CP jak tvn będą chciały przedłużyć umowę na kanały tvn-u bo wiadomo, że obie strony by tylko na tym straciły jak by zniknęły w/w z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzą takie pogłoski, że TVN-y wylecą z CP jak zostanie wprowadzony DVB-T czyli ten koniec umowy w 2011 by pasował do wprowadzenia DVB-T. Żadnego pewnego źródła nie mam, są to tylko pogłoski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze ludzie bezprzerwy pisza bzdury bylo jasno powiedziane ze kanały tvn sa do 2011 w CP gdyz do tego czasu obowiazuje umowa wiec jak ktos chce kupic teraz CP to mzoe smialo kupic bo nawet przy 2 rocznej umowie zawsze bedzie mial czas przejsc gdzie indziej , ale moim zdaniem i to tvn i polsat dogadaja sie bo jedni i drudzy by stracili problemem moga byc tylko kwestie finansowe gdzie w przypadku porozumienia i tak to my abonenci zaplacimy a nie operator takze glowa do gory i proponuje zmienic temat bo caly czas sie wraca do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...