Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy CP, TVP Sport jest potrzebny do szczęścia? Do którego pakietu miałby dołączyć? Jeśli CP by dołączył ten kanał to powinien podnieść abonament by zarobić. Inaczej po co go dodawać?

Poza tym CP i TVP raczej mają chłodne kontakty biznesowe :D Jeśli dogadają się co do TVP1 TVP2 i TVP Info, ew. TVP Historia, to może pojawi się TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to programów sportowych jest już aż nadto i tvpsport jest dla mnie już zbędne. Według mnie to brakuje programów czysto przyrodniczych w stylu Animal Planet . Dawniej na Discovery jeszcze od czasu do czasu szły właśnie takie filmy i programy a teraz jest tam samo "dziadostwo" A swoją drogą jakie znacie nadające po polsku i nie tylko kanały przyrodnicze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy CP, TVP Sport jest potrzebny do szczęścia? Do którego pakietu miałby dołączyć? Jeśli CP by dołączył ten kanał to powinien podnieść abonament by zarobić. Inaczej po co go dodawać?

Poza tym CP i TVP raczej mają chłodne kontakty biznesowe :D Jeśli dogadają się co do TVP1 TVP2 i TVP Info, ew. TVP Historia, to może pojawi się TVP Sport.

Uwazam ze to dosc dobry kanal szczegolnie ze wzgledu na ekstralige zuzlowa. Przeciez by dolaczyl do Pakietu SPORT!

 

Czyli uwazacie ze nie ma szans na TVP SPORT?

A tak wogole czy znane sa jakies konkrety na temat jakichkolwiek kanalow ktore by mialy dolaczyc do CYFROWEGO POLSATU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś co to jest ta zapowiedź SouthParku na głównej stronie Cyfrowego Polsatu??? Niby nic dziwnego, tylko odesłanie do kanału Comedy Central jest dość ciekawe... Wie ktoś o co tu chodzi??? Jaki znowu Comedy Central???

 

Dziś jest jako polecany film Mulholland Drive na kanale... Ale Kino!

Swoją drogą, mogliby coś zrobić z tym programem, żeby nie reklamować kanałów konkurencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stylu Animal Planet to będzie dopiero Nat.Geo Wild (ale dopiero jak będzie) bo reszta to kanały typowo dokumentalne ze zróżnicowaną ofertą. Mam nadzieję że NG Wild będzie lepszy od Animal tak jak NG jest lepszy od Discovery. :) Jednakże czarno widzę obecność kanałów paczki NG w Cyfrowym Polsacie. Mówiąc szczerze to obok samego Canal+ to właśnie NG by mi najbardziej brakowało w Polsacie. Chociaż ostatnio za dużo tam tych relacji z katastrof... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej prawdopobne jest to że w ofercie CP pojawi się kanał Comedy Central, media2.pl podaje że trwają rozmowy w tej sprawie z CP.

W Cyfrze+ ten kanał ma się pojawić niby w 29 stycznia.

Pewnie dlatego aktualnie ten kanał leci FTA jako jedyny z TP z Viacomu, bo z tego co pamiętam to właśnie im zawsze zajmowało trochę czasu dodanie dodatkowego kodowania i wtedy przez pewien czas puszczali przez pewien czas wogóle bez szyfrowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niemiecka wersje tego kanalu nie idzie porownac z polska. Polski CC to naprawde fajny kanal a na niemieckim sa okropne wszystkie wlasne produkcje. Zawsze lubialem ogladac polska wersje jesli byla odkodowana, wiec jeszcze bardziej bym sie ucieszyl, jak by pojawil sie w CP.

 

Tak mysle do jakiego pakietu by go mogli dac. Czy az jest taki rewelacyjny by go dac do Film/Relax Mix ? Jak uwazacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Nie "pojawi się wkrótce" tylko "ma się pojawić" a to różnica. Jak na razie żadnego oficjalnego komunikatu nie było. Ja bym poczekał z tą radością do min. poniedziałku, może wtedy cuś się wyjaśni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...