Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie się jakoś w to dziwnie nie chce wierzyć :cry:

 

A jednak :brawo::brawo::brawo:

Cyfrowy Polsat włączy TVP1 HD i TVP2 HD

Dobra informacja dla abonentów Cyfrowego Polsatu, największej w Polsce telewizyjnej platformy satelitarnej. Operator przed Euro 2012 dołączy do swojej oferty kanały TVP1 HD oraz TVP2 HD.

Kanały TVP1 HD oraz TVP2 HD dołączą do Cyfrowego Polsatu w dniu 1 czerwca 2012 roku - wynika z pierwszych informacji od przedstawicieli platformy. Oficjalny komunikat w tej sprawie ma zostać wydany w najbliższych dniach, ale już wiadomo, że kanały te pojawią się w ofercie od najtańszego pakietu Mini HD.

za:media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mieli by przeskalowywać

skoro równolegle będzie nadawał TVP1 i TVP2 SD

więc to tylko dobra wola CP, że chcieli p[beep]rnąć te kanały

 

Będzie wręcz odwrotnie: to część programów SD z TVP

będzie konwertowanych do HD (choć niewielka bo w TVP HD lecą)

Kanał TVP HD traci sens bytu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@rotalplus, TVP HD az tak bardzo nie straci na swej wartosci, plusem bedzie jakosc (no chyba, ze TVP 1 HD/2 HD beda w powalajacej jakosci) no i 3D, ktore napewno szybko nie zobaczymy na 1 i 2.

 

edit:

Aktualizacja:

Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu, potwierdziła nam, że platforma planuje rozszerzyć ofertę programową o kanały FilmBox Extra, FilmBox Family, FightBox, TVP1 HD i TVP2 HD. O szczegółach Cyfrowy Polsat poinformuje po podpisaniu umów z nadawcami, bo nadal trwają rozmowy.

 

zrodlo: tvpolsat.info

 

Zeby tylko nie bylo powtorki z rozrywki jak w 2010, co do TVP w HD. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus, TVP HD az tak bardzo nie straci na swej wartosci, plusem bedzie jakosc (no chyba, ze TVP 1 HD/2 HD beda w powalajacej jakosci) no i 3D, ktore napewno szybko nie zobaczymy na 1 i 2.

 

edit:

Aktualizacja:

Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu, potwierdziła nam, że platforma planuje rozszerzyć ofertę programową o kanały FilmBox Extra, FilmBox Family, FightBox, TVP1 HD i TVP2 HD. O szczegółach Cyfrowy Polsat poinformuje po podpisaniu umów z nadawcami, bo nadal trwają rozmowy.

 

zrodlo: tvpolsat.info

 

Zeby tylko nie bylo powtorki z rozrywki jak w 2010, co do TVP w HD. :lol:

 

 

- Aktualnie prowadzimy z TVP rozmowy na temat dołączenia kanałów TVP1 HD i TVP2 HD do naszej oferty. Ewentualne szczegóły podamy po sfinalizowaniu współpracy.

 

więcej: http://cyfrowypolsat.cba.pl/news.php?readmore=1052

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie prowadzenia negocjacji (rozmów) nie oznacza, nic poza tym, że platforma chciałaby wymienione kanały wprowadzić do swojej oferty. Rozmawiają, ale czy się dogadają, to jest pytanie. Być może dogadywane są szczegóły a może nawet nie uzgodniono istotnych kwesti. Wypada czekać. Jestem na 100% pewny, że Cyfra+ czy "N-ka" też prowadzą rozmowy. Zresztą, platformy pewnie prowadzą rozmowy z wieloma nadawcami, na temat wprowadzenia ich kanałów do swojej oferty. Na logikę jednak biorąc, to trudno sobie wyobrazić sytuację, ażeby platformy satelitarne, nie wprowadziły do swojej oferty sztandarowych kanałów Telewizji Polskiej w jakości HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest smieszne by prowadzic jakiekolwiek rozmowy. publiczne kanaly powinny byc dla kazdego ,przyklad z niemiec ard i zdf, a w polsce znowu komedia . Jak nie maja pieniedzy w tvp to nie powinni kupowac praw do euro albo olimpiady. Jezeli chodzi o Euro to polsat profesjonalnie by to zrobila .ja czekam na tvp 1 i 2 hd w N ,moze sie doczekam ,chyba ze rozmowy znowu sie przedluzaaa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli jeszcze nic pewnego a wszyscy już trąbią że od 1 czerwca TVP 1 i 2 w HD w Cp, zresztą satkurier nie lepszy.

Obawiam się że podobnie jak w przypadku TVP HD na mundial na szumnych zapowiedziach się skończy

Cyfrowy Polsat nigdy nie informował o dołączeniu TVP HD przed Mundialem. Użytkownicy sobie to wymyślili źle interpretując zwrot "Niespodzianka HD". Jeśli masz jakiekolwiek potwierdzenie, że TVP HD był wtedy obiecany, chciałbym się z nim zapoznać ;). Teraz informuje o tym oficjalna infolinia więc różnica jest wyczuwalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj na infolinię polsatu i przy okazji zapytałem o TVP1 HD i TVP2 HD, konsultant potwierdził, że od 1 czerwca dołączą te 2 kanału, plus Filmboxy i Polsat Sport Extra HD - z tym, że w przypadku tego ostatniego nie jestem pewien czy powiedział od 1 czerwca czy później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, o ile dobrze liczę, będzie dodane 6 kanałów. Na początku roku zostały dodane 4. Z końcem ubiegłego roku 2, albo 3 już nie pamiętam dokladnie. To daje na przestrzeni pół roku 12, albo 13 kanałów. A są tacy którzy ciągle narzekają, że CP nic nie robi w tym temacie. To już chyba przesada?

Aha. Trzeba jeszcze dodać do tego ATM Rozrywkę dla posiadaczy dekoderów SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze moim zdaniem to i tak TVP HD i TVP2 HD, bo to zawsze kanały w jakości HD. Ja nadal upierałbym się o słuszności wycofania Polsat Futbol. Tam przecież i tak nic nie było, liga europejska ino, a ze CP straciło koncesję na Ligę Europejską na rzecz Enki to co mieli tam puszczać? Ligę rosyjską? :D To wprowadzili polsat sport extra HD z troche inną ramówką i też może byc ciekawie, te filmboxy i fightboxy to myślę, że będzie dno, ale kto lubi ten będzie oglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam żeby dołączyły w czerwcu, ale jest coś na rzeczy jak pojawiają się komunikaty oficjalne.

 

Sęk w tym że świecką tradycją CP było że informowali o włączeniu kanału jak on już świecił na satce a tym razem grzmią o tym ( TVP HD i FilmBox-y ) już teraz :!::shock: choć okazuje się że ... trwają rozmowy :] tylko czy się dogadają :|

 

Oj, zdziwiłbyś się jacy są niektórzy fani piłki nożnej. Przyjęliby z radością nawet ligi Surinamu i Burkina Faso. :D

 

No cóż... są przypadki w których dzisiejsza medycyna jest bezsilna :(

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...