Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytaj, proszę, uważnie - nie napisałem "gorszy" tylko "tańszy". Sam fakt, że dość droga Cyfra zdecydowała się jedynie na dwa kanały z oferowanych czterech BBC, może świadczyć o cenie (chociaż nie musi). Ponadto, przy kanałach z C+ istnieje możliwość wzajemnego rozliczania się pomiędzy nadawcami (i de facto właścicielami) danych kanałów. Pożyjemy - zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam i żegnam Cyfrowy Polsat po 5-ciu latach . Przedtem trzymalem Polsat dla kanałów Polsatu teraz są w Cyfrze . Gdy żona zaczęła puszczać mojemu 3-letniemu dziecku CBEEBIES pokochało ten kanał . Ja tam kocham Canal+ i Canalsat więc mi sprawy polsatu i ich kanały szczerze mówiąc były obojetne ale nie dla mojej pozostałej rodziny ! A także wkurzyli moją mamę z BBC Lifestyle więc bezwłocznie przejdzie i ona do N a wiem ,że będzie podwójnie zadowolona bo i z rosyjskiej kinematografii czyli Wojna i Pokój . W sumie będzie nam lżej bez Polsatu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak to prawda. Kto by się spodziewał, ale czy to dobra rekompensata za kanały BBC?

http://media2.pl/media/73797-national-g ... cie.html#f

sęk w tym, że nie wiadomo kiedy to nastąpi. P. Libicki powiedział o planach, żeby ludzie masowo nie odchodzili z CP, a obiecane kanały pojawią się najwcześniej, gdy skończy się im wyłączność w C+.

Trochę na to poczekamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie się uspokójcie. Chwilę wcześniej Wam mówili, że kanały BBC zostają, teraz wciskają kit o NGC. I co może jeszcze? Może zaraz się okaże, że zamiast BBC Ent. dodadzą Canal+? :lol2: Zamiast marnować czas na rozmowy telefoniczne zapoznajcie się z promocjami C+ i TNG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego. Co to za rekompensata. I tak muszą wrzucić jakieś kanały za 4xBBC. Łaski nam nie robią. Szkoda tylko, że już nie będzie kanałów BBC Worldwide. Ciekawe, czy jest szansa, że kiedyś powrócą do oferty CP?. Dobrą rekompensatą byłoby, gdyby poza tymi kanałami włączyli jeszcze kanały Viasatu. Tak naprawdę raczej zdecyduje się na rezygnację i przejście do konkurencji. Sądze, że takich osób może być sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają kanały w zmian na dodatek będzie Disney Playhouse, Fox w SD, więc chyba będą kombinować by nie dać abonentom uciec.

 

CP oszczędza, przyczyną nie przełożenia umowy była za droga cena zaproponowana za kanały przez BBC, teraz BBC nie musi się martwić o ogólność, będą mieli C+ i N więc wywindowali cenę.

Czy wróci, ciężko powiedzieć, teraz będą płacić NG oraz Disneyowi więc może zabraknąć kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest uczciwa bo tracicie kanał lifestyle.

Ale tak poza tym to:

BBC Knowledge => NGC - super wymiana

BBC Entertainment => FOX - dla posiadaczy dekoderów SD super wymiana, dla HD zdecydowanie nie

BBC CBeebies => Playhouse Disney - nie wiem, nie znam się

 

No tak, tylko że to nadal jest wymiana, a nie nowe kanały: CP - CPodmienimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał lifestylowy BBC już został podmieniony na TLC i wyleciał na koniec listy. Niestety, z oferty CP wypada duży producent dokumentów i zastępowany jest innym. Pozostaną jedynie Nat Geo i Discovery. Kanał dziecięcy od BBC zbierał bardzo dobre opinie więc taka zamiana raczej jego odbiorców nie ucieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NGC to nie dubel, jest tam o wiele więcej programów dokumentalnych (nawet ten wspominany Zaklinacz Psów), w przeciwieństwie do Wild, który daje przyrodnicze.

 

iko rzeczywiście zapomniałem, więc decyzja o nieprzełożeniu nastąpiła już dawno dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC Entertainment => FOX - dla posiadaczy dekoderów SD super wymiana, dla HD zdecydowanie nie

Ale Kto ma Relax Mix z dekoderem HD to dobrze bo prawdopodobnie FOX SD będzie świecił a FOX HD nie świeci i trzeba mieć nową umowę Familijny HD żeby świecił w sumie jest to skandal ale FOX SD może być :) no i National Geographic w HD MIODZIO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...