Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja umowę wypowiem - kanały BBC są najczęściej oglądanymi przeze mnie kanałami (BBC Entertiment w mniejszym stopniu, ale już takie BBC Lifestyle jest dla mnie pozycja obowiązkową, natomiast BBC Knowledge o wieeeele lepszy od Discovery), moje dziecko z kolei namiętnie ogląda BBC CBeebie - to chyba najlepsza stacja z pakietu - naprawdę pomagająca w rozwoju. Powiem więcej abonentem CP stałem się głównie dla BBC właśnie. Ale poczekajmy, może nie znikną z oferty, choć po komunikacie nadawcy trudno sądzić inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrze na wypowiedzi co poniektórych to mówie sobie kurcze ile tu jest znawców umów ile tu szczekania które mi przypomina tą sytuację z wyłączeniem E!. od razu punkty regulaminu itp. Tak jakby to jakaś przygotowana akcja była;D Jeszcze nie znamy motywów nie przedłużania umowy przez Cp, a już, że CP kasy nie ma, że się sypie. Ludzie, Solorz wie co robi. Utwierdzam się w tym za każdym razem kiedy tu ludzie narzekają wieszają psy a liczba abo rośnie. Być może powtarzam być może wkurzyło ich to, że BBC po cichu negocjowało z N odnośnie BBC HD i tak samo wyłączność na BBC Knowledge HD. Zobaczcie wydaje mi się, że w normalnej sytuacji BBC po prostu wydało by komunikat, że wycofują, ale dziękują za klikuletnią współpracę, bo to w końcu CP wypromował te kanały w Polsce. A tu od razu reklama, że będą u konkurencji. nie cche bronić CP, też lubie kanały BBC, ale nic na siłę. Chcę też poznać oficjalne stanowisko CP. Coś na pewno muszą przekazać bo w warunkach umowy cały czas są kanały BBC. I nawet jeżeli te max 100 osób z tego czy z innych portali wypowie umowę, to polsat nie zbiednieje. nawet jeżeli zrobi to 100 tys, to podejrzewam, że nie będzie to taka strata, ale szczerze mówiąc wątpię w taką ilość. I błągam was nie piszcie o jakimś pół miliona cz nawet milion, bo jesteście tragiczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartas_20 -Chcesz poznać stanowisko CP? A ja nie!I tak nie powiedzą prawdy tylko wymyśla jakąś wymówke.Olewanie klienta to ich specjalność.Polsat może i nie zbiednieje (a szkoda) ale w znaczący sposób potwierdzi i tak już zła opinie o traktowaniu klienta.Pewnie wcisną w te miejsce jakieś szmirowate produkcje i będą o tym trąbić przez miesiąc.

Solorz wie co robi? :lol2::lol2::lol2: Nie jestem tego taki pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrian74 kto zrobił większą kasę, On czy ty? To samo było jak wycofywali E! i Tv1000. Każdy pisał o wypowiadaniu. I co? i abo przybyło, wielu się nawet nie zorientowało, że zniknęły. O efektach tego działania dowiemy się w najbliższym czasie, ale nie ma co dywagować na zapas. Jednego jestem pewien. Na obiektywizm na tym forum raczej nie ma co liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wydaje mi się, że wypowiedzeń będzie niewiele. Bardzo często oglądam BBC Knowledge ( czasami też Entertainment) i to na pewno będzie dla mnie pewna strata, ale jeszcze nie mam pewności czy rozwiązać umowę. Polsat mam w dużej mierze ze względu na sport. Niestety nigdzie indziej nie znajdę lepszej oferty. Poczekam jeszcze czy zaproponują coś w zamian. Jak dla mnie w CP brakuje przede wszystkim kanału o tematyce historycznej. "N" ma Discovery Historia, Cyfra History, a Polsat? Nawet brak niekodowanego TVP Historia. Po cichu liczę właśnie na kanały Viasatu, a zwłaszcza Viasat History.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrian74 kto zrobił większą kasę, On czy ty? To samo było jak wycofywali E! i Tv1000. Każdy pisał o wypowiadaniu. I co? i abo przybyło, wielu się nawet nie zorientowało, że zniknęły. O efektach tego działania dowiemy się w najbliższym czasie, ale nie ma co dywagować na zapas. Jednego jestem pewien. Na obiektywizm na tym forum raczej nie ma co liczyć

 

Mnie nie interesuje "kasa" Solorza.To jego problem nie mój...Mnie interesuje to że pozbawia się mnie dostępu do kilku ulubionych kanałów.A na to się nie zgadzam.Cieszę się że może będzie okazja do zakończenia umowy.

Tylko [beep] postąpiłby tak jak CP z BBC Lifestyle wyrzucając go na tak odległą pozycje.W CP wolą promować swoje szmirowate Polsat Play i Cafe.Niestety kanałom BBC one nawet do pięt nie sięgają.Myślę że skala odejść bedzie dość duża bo te kanały miały pewną siłę przyciągania Abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrian74 kto zrobił większą kasę, On czy ty? To samo było jak wycofywali E! i Tv1000. Każdy pisał o wypowiadaniu. I co? i abo przybyło, wielu się nawet nie zorientowało, że zniknęły. O efektach tego działania dowiemy się w najbliższym czasie, ale nie ma co dywagować na zapas. Jednego jestem pewien. Na obiektywizm na tym forum raczej nie ma co liczyć

Bo ludze powysylałi wypowiedzenia jak mieli familijny i pobrali Mini. I stąd utrzymanie liczby abo. :lol2: A poza tym co to za ,5 miliona, jak niedługo połowa będzie płacić mniej niż 20 złotych. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tylko że powodów do niezadowolenia z CP jest bardzo wiele a sprawa z BBC daje możliwość rozwiązania umowy bez konsekwencji.

Najpierw niektórzy może faktycznie rozwiążą umowę z CP z powodu braku tych czterech kanałów, ale ciekawy jestem, ile z tych osób pobiegnie z powrotem podpisać nową umowę, żeby mieć jakieś tam gratisy. :wink::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO już by był szczyt dzwoniłem i oczywiście nic nie wiedzą na ten temat .Jeśli to prawda wkurzę się porządnie bo uderzą w mój czuły punkt-CBeebies to jest ulubiony program mojego dzieciaka . A druga umowa poleci bo moja mama uwielbia BBC Lifestyle . Już raz się wsciekłem jak mi zabrali TV1000 . I podkreślam ,że nie szukam okazji do zerwania umowy bo stać mnie na telewizję mam Cyfrę Canalsat i Sky oprócz tego więc bez nich się spokojnie obejdę .Nie lubię pisać na darmo i nie lubię komentarzy to jest be a to dobre ale tym razem to ja mam dość Cyfrowego Polsatu !!!! (Jeśli to prawda oczywiście) Czekalem na Viasaty jak pies na mięcho bo tylko tego brakuje wszędzie a na MCM-y przestalem liczyć w Cyfrze . Ostatnio telewizja mnie rozczarowuje ta polska oczywiście . Wiem ,że nie jest to miejsce na ten post ale o tym wszędzie już piszemy ale czekanie na Viasaty to w zapowiedziach a tu sruum takie info o BBC nie daruje im tego bo to prawdziwi faworyci w moich domach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chce im się zrobić porządku na liście głównej na której [beep] jakich mało (sorry za słowo) nie mówiąc już o zastoju w poszerzaniu oferty tv.Możecie mi jeszcze powiedzieć czy dołączenie Eska TV do listy głównej wykracza poza możliwości techniczne Cyfrowego Polsatu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co robić dobre miny do złej gry. PC dał ciała i zupełnie olewa klientów. Zamiast się rozwijać to wycofuje kanały a część abonentów się cieszy. Według mnie to śmiech rozpaczy hehe Rozumiem, że można wycofać kanały niszowe (tak jak zrobiła Nka z movies 24) ale nie coś takiego :crazy: Zamiast wycofywać BBC i dodawać coś innego (gorsze czy lepsze to sprawa gustu) trzeba umożliwić klientom oglądanie obydwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dzisiaj pomyślałem, że być może CP wie co robi. Zamiast drogich (prawdopodobnie) kanałów BBC, znacznie tańsze ich polskie odpowiedniki, które uniemożliwią masowe rozwiązywanie umów. I tak: zamiast CBeebies - MiniMini, zamiast BBC Knowledge - Planete, zamiast BBC Lifestyle - Domo i/lub Kuchnia, zamiast BBC Enterainment - Ale Kino.

Proste, prawda? Nie trzeba wynajmować transponderów, uruchomiać nowych programów (tj. Viasat). Tylko dodać do istniejącego kodowanie dla CP. Wskazuje na to coraz bliższa współpraca pomiędzy CP i C+ (dodanie kanałów Polsatu do C+, wspólna walka o Ekstraklasę). Oczywiście to tylko moje gdybanie - ale może się sprawdzi... ;-)

 

Pozdrawiam,

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem co CP konsultantka powiedziała że od 1 lutego dołączą kanały National Geographic SD I HD, Disney Playhaus(nie wiem jak to się pisze;-) )i FOX SD.

Ale z tego co wiem to NG jest na wyłączność w Cyfrze + więc jakim prawem ma dołączyć co CP to nie wiem.

Ta jasne już wierzymy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...