Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Regedit Jak wprowadzą LTE to wtedy będziesz oceniał bo jeszcze nie widziałem dobrej usługi Pana Solorza.Wszystko wprowadzane jest na jak największy zysk jakosc się nie liczy Zacznijmy od platformy cyfrowej dla mnie choc miałem ja tylko 2 lata to najgorsza platforma na rynku pod każdym względzie i jakościowym i ofertą programową.Telefon zupełna klapa a o cenach nie wspomne. Następnie internet tylko do oglądania stron ,broń Boże coś sciągnąć,portfel pusty .A największa klapa to IPLA. I przypuszczam że to samo będzie z tą nowoscia LTE :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nka doda BBC Knoweledge HD a Polsat dodał Foxa. Każdy wybiera ofertę najbardziej spełniającą jego oczekiwania.

N ma też FOXa od tego samego dnia co CP,więc nie jest prawdą co piszesz

 

Przeczytaj jeszcze raz mój post zanim zarzucisz mi, że piszę nieprawdę ;) Gdzie napisałem, że N nie dodało Foxa? Podałem po jednym przykładzie najważniejszych (moim zdaniem) nowości. Nie miałem zamiaru robić zestawienia kto co dodał bo temat jest o nowościach CP a nie nowościach innych platform.

 

@regedit ja przedstawilem przyklady co chyba byc moze malo kosztuja dla CP, ale jakby nie bylo oko cieszy takiego abonenta ze dolaczyli np. TVP Seriale czy TVN Warszawa, bo nie wszyscy maja dekodery HD i moga np. ogladac nowo dodany Fox HD. ;)

Co do TVN Warszawa to chyba jest zakodowany wiec juz nie mozna ogladac w FTA. :]

Mamy poczatek grudnia i jeszcze byc moze platformy nas czyms zaskocza. ;)

 

Wiem, że przykłady ;) Nie neguję, że nikt nie będzie oglądał TVP Seriali - każdy kanał ma swoją widownię. Chciałem tylko obronić CP, jakoby nie dawał nowych kanałów :wink:

 

Kolego Regedit Jak wprowadzą LTE to wtedy będziesz oceniał bo jeszcze nie widziałem dobrej usługi Pana Solorza.Wszystko wprowadzane jest na jak największy zysk jakosc się nie liczy Zacznijmy od platformy cyfrowej dla mnie choc miałem ja tylko 2 lata to najgorsza platforma na rynku pod każdym względzie i jakościowym i ofertą programową.Telefon zupełna klapa a o cenach nie wspomne. Następnie internet tylko do oglądania stron ,broń Boże coś sciągnąć,portfel pusty .A największa klapa to IPLA. I przypuszczam że to samo będzie z tą nowoscia LTE :

 

Co do internetu to testowałem ich HSPA+ i tą samą technologię u innych operatorów i wyniki były takie, że Polsat oferuje najwyższą prędkość i najniższe pingi. Koszt usługi nie jest też zbyt wygórowany. Sorry ale 69zł za 30GB limitu to nie jest wysoka cena. W Erze HSPA+ masz dopiero w najwyższym abonamencie za 150zł a w Plusie - za 75.

 

A na ocenę LTE będzie trzeba poczekać. Zapowiada się jednak nieźle. W tym temacie dyskutujemy tylko o zapowiedziach. Ja byłem zadowolony działaniem internetu CP więc mam nadzieję, że LTE im wyjdzie. Warto też podkreślić, że tak jak do tej pory wszystkie nowinki pierwsza dorzucała N-ka, to tutaj tym razem CP spróbuje stanąć na wysokości zadania. Jak na razie zapowiada się ciekawie. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego N,TNK,Cyfra+ mogą wprowadzić od poniedziałku nowy kanał TVP SERIALE a CP sie ociąga zdodaniem tego kanału, Po za tym też sporo pisano o dodaniu takich stacji jak ESKA TV,Religia TV,Universal,SCI FI,POLSAT SPORT NEWS,DISCOVERY HISTORIA,TVN WARSAZAWA,BBC HD,TVP HD. Jak narazie wyszły nici z tych planów. Po za tym pierw twierdzono ze Polsat Sport News ruszy razem z TVN7 w NTC początkowo miało to być 15 listopada ale nic z tego.Jednak wczoraj TVN7 został włączony w NTC a Polsat Sport News jeszcze nie ruszył i nikt niewie kiedy ruszy. Poczekamy zobaczymy co się stanie w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy państwo CP telewizje sobie odpuścił i zabrał się za internet, który nawiasem mówiąc może za kilka lat naprawdę być czymś dobrym. Z tym że CP to przede wszystkim telewizja i dla niej ludzie podpisują umowy. CP zapowiada wprowadzenie swojego pakietu do N tak jak jest już w Cyfrze.Po co? Aby mieć kasę na internet. Więc panowie nowe technologie internetowe to duże koszty, więc musimy zadowolić się dodaniem testowej telewizji dla rolników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te stare dobre seriale to Klan,M jak milosc i inne badziewia puszczane od samego poczatku.Bedzie gratka dla fetszystów kochajacych te "niesamowite" klimaty/

 

TVP jak zwykle sknociła ten pomysł już teraz zapowiadając że zapcha go właśnie takimi mydlanymi operami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy mają wielkie problemy natury emocjonalnej.

Co wam to przeszkadza, że ktoś chciałby mieć ten kanał w ofercie? Zwłaszcza, że obecna oferta CP do najlepszych nie należy.

Jak wy nie lubicie oglądać takich rzeczy to niech inni też nie oglądają? Co wam do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ustal kanon kanałów .wszystko poza to bedzie zbędne :lol2:

a TERAZ na poważnie. Ktoś siedzi w dziale marketingu w CP i ustala . Ten kanał będzie dobry a ten zły ( patrz tv1000). A tak naprawdę kieruje się ceną. Gdyby kanały które są obecnie dodawane w innych platformach były tanie to pewnie i CP by się pojawiły.Solorz zawsze kierował się maksymalizacją zysków. Dlatego jest to co jest. Transpondery przeładowane, [beep] w listach kanałów , dekodery szajs i tak naprawdę słaba oferta programowa ( sport to nie wszystko ) itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...