Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem tylko jak można zrobić rebranding na coś co już od dawna istnieje :P
To prawda, taki kanał istnieje, ale nie jest to wersja przeznaczona na polski, a może nawet europejski rynek. Jest wiele kanałów, które mają tego samego właściciela i nazwę, a mimo to różnią się ramówką. Po prostu Zone Club zmieni nazwę, wprowadzi kilka nowych programów, ale profil i właściciel nadal pozostanie ten sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykla zmiana nazwy kanału w przypadku kanałów od chello, zone to dzieje sirednio raz na dwa lata co dwa lata zmianaja nazwe firmy zone potem zone media, chello teraz chellomedia, podobnie maja z kanałami wizja lecinema-->le cinema-->europa europa-->zone europa, club-->zone club--->fln, romantica-->zone romantica, reality tv-->zone reality, u nich tak sie dzieje co jakis czas co najlepsze w UK działaja kanały z przedrostkiem CBS, ale i tak najlepsze jest to horror channel(kupili go zmienili nazwe na zone horror), a teraz znowu ma byc powrot do horror channel, czy to niejest smieszne mysle ze powinni sie zajać kontentem i jakościa tych programów a nie zmianą nazwy co dwa lata, jedynie extrem channel i jim jam jako tako trzymaja poziom a reszta to dno prawie jak filmboxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na shoutboksie w tvpolsat.info pojawiła się informacja, że 6 kwietnia pojawi się History HD w CP będzie w pakiecie HD. Jeśli to prawda to CP będzie pierwszą platformą cyfr., która będzie posiadać ten kanał. Może umowę podpiszą / podpisali na wyłączność. Jeszcze jakby dodali History SD. To by było świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym shoutboxie ludzie różne wyssane z palca bzdury piszą także nie dawałbym temu wiary. Moim zdaniem większe szanse na History HD mają abonenci Cyfry+, niż CP (chociażby ze względu na to, że w Cyfrze jest wersja SD tego kanału). Pamiętam też, że jakiś czas temu też na tym samym shoutboxie pisane o Animal Planet HD w CP, a kanału nie ma do dziś w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogóle to, to info o History HD w CP pojawiło się w ShoutBoxie tvpolsat.info, ponieważ najpierw ktoś napisał to w komentarzach do któregoś newsa (chyba w tym o "Modzie na sukces" w CC) w dvbnews.pl, a potem ktoś inny - zauroczony kolejną niepotwierdzoną zapowiedzią nowego kanału w CP - raczył zapodać to w SB tvpolsat.info. Ja bym jednak radził zachować do tej informacji dystans, bo tak, jak pisze @Bloo411, może to być bzdura wyssana z palca, zwłaszcza, że ten ktoś nie podał racjonalnego potwierdzenia swoich rewelacji - tylko zwyczajnie napisał:

Nie pytajcie skąd wiem...

Już wielu tak pisało i potem po tych zapowiedziach żadnego śladu w ofercie CP nie było :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Moim zdaniem większe szanse na History HD mają abonenci Cyfry+, niż CP (chociażby ze względu na to, że w Cyfrze jest wersja SD tego kanału).

A to niby dlaczego większe szanse mają abonenci Cyfry+? Według mnie jest odwrotnie, a do dlatego, że jakby History HD miał dołączyć do oferty Cyfry+ to dołączył by razem z kanałem SD. Jak wiadomo CP wprowadza do oferty kanały zarówno w wersji SD jak i HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory , że pytam , ale każdy się tak napala na te nowe kanały a czy ktoś je potem w ogóle ogląda? Czy tylko pstryk i przeleciał nowy kanał jadąc po kanałach? Ja sobie założyłem cyfrową UPC i jest mega wypas wszystko to co w Polsacie Cyfrowym za wyjątkiem TVP SPORT. Przyznam , że nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Robisz ocik, a poza tym nie każdy może sobie założyć cyfrowej UPC tak jak Ty. Na przykład ja nie mogę. Może nie wiesz, ale jest coś takiego jak głęboka prowincja. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...