Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Frazes - olimpiada właśnie się kończy

 

O ile wiem olimpiada zaczyna się 12 lutego, chyba, że coś przegapiłem (jaki medal zdobył Małysz??? :D )??? :D

 

W n mam TVP HD - dobry to kanał można równolegle obejrzeć programy w HD tylko szkoda że dużo powtórek - nie ma takich stałych pozycji co byłyby tylko w TVP HD

 

Ja trochę oglądałem "TVP HD", jak było niekodowane na "Astrze" i uważam, że spokojnie właśnie na "Astrze" mógłby być zastosowany do tego kanału model z "TVP Info", tzn., że tylko niektóre pozycje są kodowane, ale i tak "TVP HD" przydałoby się w "CP" i "Cyfrze", zwłaszcza w pakietach podstawowych, bo w końcu w "Cyfrze" kanałów "hd" bez dopłat w ogóle nie ma, a "Polsat HD", to przecież kopia głównego "Polsatu", która nie zawsze jest "hd" :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie jescze jedno pytanie, dlaczego w Polsce nie ma Nat Geo Adventure?

 

Może dlatego, że mimo długiej już obecność Nat Geo Wild i Nat Geo Music zainteresowanie platform tymi kanałami było do niedawna znikome, żeby nie powiedzieć żadne (nie licząc Orange, które jako pierwsze dołączyło NGW). NGW pojawił się w nce i w CP ostatnio, ale Nat Geo Music jak widać nikogo nie obchodzi i dopóki nie zacznie to bez sensu będzie wprowadzanie do Polski kolejnego kanału Nat Geo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ze CP bedzie korzystal z NGwild hd z TP n-ki, przeciez to kanal o bitrzte wielkosci co najmniej 4-rech kanalow sd wiec CP znaczaco na tym skorzysta. Czy n-ka nie powinna otrzymac kanalu o podobnym bitrate w zamian od CP no chyba ze CP placi po prostu za to i n-ce sie to oplaci. Moim zdaniem takie wspolne dzialania platform powinny byc z obu stron czyli cos za cos wiec czekam co n-ka dostanie od CP? moze FOXlifehd? Jestem przeciwko wylacznosci na kanaly ale zaraz ktos napisze pewnie ze Foxlifehd powinno byc na wylacznosc w CP tylko jakbyscie sie czuli jakbym napisal ze NGwild hd powinno byc wylacznie w N ? Kooperacja miedzy platformami bez wylacznosci to wg. mnie jest to czego powinnismy wszyscy sobie zyczyc. Czy ktos uwaza ze foxlife hd powinno byc wylacznie w CP i dlaczego?

 

Eska tv jest niekodowana dla posiadaczy tunerow hd z TP N-ki wiec nie piszcie ze czekacie az CP dolaczy ten kanal bo to smieszne jest. Ariva 100 hd to koszt 339zl na allegro wiec to nie jest chyba problem.

 

 

Jak bedzie foxlife hd w pre-paid CP to wezme za te ok. 190zl na allegro i zobacze jak to wyglada przez 4 m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frazes - olimpiada właśnie się kończy

 

W n mam TVP HD - dobry to kanał można równolegle obejrzeć programy w HD tylko szkoda że dużo powtórek - nie ma takich stałych pozycji co byłyby tylko w TVP HD

 

O tym że za kilka dni się skończy to mało kto wie :wink:

 

 

 

O ile wiem olimpiada zaczyna się 12 lutego, chyba, że coś przegapiłem (jaki medal zdobył Małysz??? :D )??? :D

 

Frazes - 12 lutego zaczynają się IGRZYSKA OLIMPIJSKIE :jupi:

 

Olimpiada- okres pomiędzy jednymi a drugimi Igrzyskami :!: panijatna :?:

 

Jeśli chodzi o TVP HD to już raczej klapa właśnie myślałem że na Vancouver mogą to dodać, ale skoro to od dziś nie działa( bo była dobra okazja dodać jeszcze jeden kanał) to raczej szans już ( teoretycznie) nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frazes - olimpiada właśnie się kończy

 

O ile wiem olimpiada zaczyna się 12 lutego, chyba, że coś przegapiłem (jaki medal zdobył Małysz??? :D )??? :D

 

12 lutego rozpoczynają się Igrzyska Olimpijskie a nie olimpiada - zapraszam do podstawówki.

 

 

 

I mam nadzieję że nie będzie kolejnego marnotrawstwa pieniędzy na osobnych komentatorów na TVP HD tak jak to było na przykład podczas mistrzostw świata w berlinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krokodyl

 

Jeżeli na TVP Sport/ TVP 1 będzie inny przekaz niż w TVP HD to raczej naturalne że będą inni komentatorzy .

 

Ps. Z Twojej wypowiedzi zrozumiałem że MŚ w Berlinie tę samą transmisje komentowali inni w TVP Sport a inni w TVP HD :?::?:

 

Mały of-top, ale trzeba wyjaśnić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem 8 lutego 2010 r. wprowadzone zostaną nowe oferty na Telewizję Satelitarną Cyfrowego Polsatu.

 

Mam już kompletny opis nowej promocji, postaram się zaktualizować temat promocji :)

 

 

Witam

 

Mogę prosić o jakieś bliższe informacje dotyczące nowej oferty cyfrowego polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrócie to zrównane ceny dekoderów SD i HD (oba po 99 zł., oczywiście HD tylko na udostępnienie), umowa 13 miesięcy - 1 miesiąc gratis, 29 miesięcy - 3 miesiące gratis. dodatkowo pojawiła się ponownie promocja "trafny wybór" dla klientów innych platform i kablówek, przy umowie na 29 miesięcy 6 miesięcy gratis, przy umowie na 13 miesięcy- 3 miesiące gratis. dodatkowo wybierając pakiet HD opcja HBO HD gratis przez 3 lub 6 miesięcy. jest też opcja drugiego dekodera gratis na bezpłatne udostępnienie, a w nim opłacone 3 miesiące pakietu Mini Max, a później za te ten dodatkowy dekoder 9,95 zł./m-c , piszę z pamięci więc możliwe, że coś pominąłem i lekko chaotycznie, ale widać, że promocja tak jak i w C+ już jest słabsza od tej, która trwa do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krokodyl

 

Jeżeli na TVP Sport/ TVP 1 będzie inny przekaz niż w TVP HD to raczej naturalne że będą inni komentatorzy .

 

Ps. Z Twojej wypowiedzi zrozumiałem że MŚ w Berlinie tę samą transmisje komentowali inni w TVP Sport a inni w TVP HD :?::?:

 

Mały of-top, ale trzeba wyjaśnić :wink:

 

 

W Berlinie byli różni komentatorzy - wiem to głupota bo ten sam przekaz leciał równolegle

 

Mam nadzieję że tak podczas Igrzysk nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poniedziałku zmiana promocji w CP, pokrótce:

zamiast 6/3mies gratis bedzie teraz 3/1mies

drugi dekoder gratis zostaje ale po 3 miesiacach za mini maxa placimy 9,95zł a nie nic jak dotychczas

dekodery SD i HD po 99zł z tym że do HD bligatryjnie pakiet HD trzeba wziac, nie tylko d dvr-a jak teraz

i jeszcze kilka mniejszych zmian...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dopiero bezsens prawda jest taka ze dedoder zawsze był za 49 za udostepnienie a cp żeby pokazać że niby zjechali z ceny to napisali 99zł na 49zł dzwoniłem nawet w tej sprawie na infolinie i powiedzieli mi że to błąd na stronie do dzisiaj tego nie zmienili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 lutego rozpoczynają się Igrzyska Olimpijskie a nie olimpiada - zapraszam do podstawówki.

 

Wyrazu "olimpiada" użyłem jako skrót (myślowy :D ) Igrzysk Olimpijskich, więc uważam, że nie popełniłem błędu (jeśli to wybaczcie :D ), a to i tak nie zmienia faktu, że ta impreza się nawet jeszcze nie rozpoczęła, a co dopiero mówić (pisać) o zakończeniu i na to chciałem zwrócić uwagę :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olimpiada właśnie się kończy i zaczynają się igrzyska po zakończeniu igrzysk rozpoczyna się olimpiada i tak w kółko

 

Już ogarniasz?

 

Sory za OT

 

 

A w temacie to mi się zdaje że to koniec już dodawania nowych kanałów i dalej o nowych kanałach można przy najmniej na razie zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 kanałow hd jest w pakiecie hd i wyglada na to ze to wszystkie w hd poza hbo hd wiec to bedzie pakiet hd w ktorym beda znajdowaly sie kanaly hd wszystkie oprocz premium jakim jest hbo wiec po pojawieniu sie foxlife hd znajdzie sie ten kanal zapewne w tym pakiecie i pjawiajace sie nastepne kanaly w hd ktore nie beda premium beda dolaczane do tego pakietu hd. Nie sadze zeby pakiet podrozal po dodaniu nastepnych kanalow hd do tego pakietu bo widac ze jest to wlasnie ten planowany pakiet hd w ktorym beda wszystkie w hd poza kanalami premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...