Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na chwile wpadne co grupy CP z drobna uwaga do luciusa - zapewne masz racje, ze cyfra bardzo chce utrzymac wylacznosc ale pewnie tez pamietasz pewne sytuacje, ze to co wydawalo sie niemozliwe z dnia na dzien bylo rzeczywisoscia i to przykra dla Cyfry ktora podobno kontrolowala sytuacje calkowicie.

 

Tez wydaje mi sie ze NGC bedzie tylko w Cyfrze ale tak tylko mi sie wydaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panowie spokojnie :) Xenomorph ma racje i ja to potwierdzam. Mam info od kolegi, ktory pracuje w CP. Ostatnio powiedzial mi ze na jesien CP planuje spore ruchy, aby pozyskac nowe kanaly.

CP specjalnie zrobil taka przerwe w dodawaniu nowych kanalow, poniewaz chce zrobic na jesien najlepsza promocje na jubileusz. Kumpel mowil mi ze bedzie sporo nowych kanalow i atrakcyjne oferty dla nowych klientow ( pamietacie w tamtym roku jaka Cyfra + zrobila promocje na jesien ...takiego czegos jeszcze w Polsce nie bylo i dlatego zyskali tyle nowych klientow, a CP zapowiada ze jego promocja bedzie jeszcze lepsza !! ). Nowych kanalow bedzie sporo, beda tez nowe uslugi.

Odrazu uprzedzam ze dokladnie nie wiem, w ktorej czesci jesien CP wprowadzi jubileuszowa promocje ale wiem co w niej bedzie :) Paczka FilmBox ( FilmBox, FilmBox Extra, Filmbox Family, FilmBox HD), Universal Channel, Sci Fi Channel, Comedy Central, Discovery Travel & Living, Nickelodeon, Baby TV, Movies 24. W związku iż Cyfra + planuje "modernizacje" oraz udostepnienie innym platforma 2-uch swoich kanałów ZIGZAP oraz Hallmark Channel prowadzone są rozmowy aby je wprowadzic do oferty. National Geographic bedzie w CP w wersji HD. Co do kanałów ze "stajni" Polsatu to na 100% bedzie Polsat Film oraz Polsat Young. Nowe technologie to : wprowadzenie Internetu do swojej uslugi oraz dekoder PVR HD. VOD nie jest planowany ani w tym ani w nastepnym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde nie ma zadnych zaskoczen :) .....raczej wszyscy wiedzielismy( spodziewalismy sie ) ze wprowadza kiedys paczke FilmBox, Universal Channel, Sci Fi Channel, Comedy Central oraz Movies 24:) Pytanie bylo tylko "Kiedy?" Na pewno milym dodatkiem jest Discovery Travel & Living, Nickelodeon, Baby TV :). I oczywiscie NG HD to DUZE ZASKOCZENIE. O kanałach Polsatu raczej tez wiedzielismy to co napisalem. Dekoder PVR HD i Internet tez bylo pisane ze w tym roku. VOD tak samo.

Panowie. Zadnych niespodzianek nie ma, spodziewalismy sie tych kanalow i to bylo tylko kwestia czasu kiedy one dojda do CP ..wiec prosze nie piszcie wiecej o glupotach ze bedzie History channel SD i HD czy inne kanaly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ......nie powiecie mi ze te kanaly to dla was niespodzianka czy jakies zaskoczenie ze strony CP. Tak jak pisze, te kanaly byly pewne ze pojawia sie w CP, pytanie bylo tylko "kiedy ?" CP przez prawie caly rok nie dodal nic, wiec troche kanalow sie nazbieralo a najpewniej chcieli zrobic MegaPromocje na jubileusz i sie pochwalic tym ze naraz dodali 10 kanalow i sa najlepsza platforma w Polsce :) Tylko czym sie tu chwalic jak te kanaly juz od roku sa w Polsce a CP jaki ostatni je dolancza ;p . Mogliby sie chwalic jesli by dodali History channel SD i HD i inne kanaly ktorych nie ma w N oraz Cyfrze +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega na 99 nie robi mnie w "jajo". Sam mam pewne watpliwosci co do Baby TV, NG HD oraz Nika. Reszta to pewnosc.

 

@Pawop gdzie tu masz kanaly na wylacznosc ?? :lol2: FilmBox-y, Universal channel, Sci-fi, Movie24, Nik, Comedy Central, Discovery Travel & Living sa w pozostalych platformach :shock:

Dalej Baby TV nie jestem na 100% pewny ale gdzies slyszalem ze N nie ma wylacznosci, ale kanalu nie ma u innych bo niebyly zainteresowane.

NG --jedynie tego mozna sie przyczepic ale NIKT NIE WIE co jest w umowie miedzy NG a CYFRA :)

 

ZIGZAP oraz Hallmark napisalem przecierz, niedawno na Necie bylo, ze Cyfra niedawno dala komunikat, ze swoje 2 kanaly zamierza "zmodernizowac" i wprowadzic do innych platform. Raczej beda to te 2 kanaly.

 

P.S @Pawop nie pisz o wylacznosci, bo sam nie wiesz co to oznacza :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop gdzie tu masz kanaly na wylacznosc ??

Nat Geo HD

Co do reszty pewnie będzie, tylko pytanie o ile skoczy abonament. Raczej nie w tym roku, ale w następnym (w przypadku wprowadzenia tych wszystkich kanałów) na pewno.

Nie było mowy o wprowadzeniu przez Cyfre swoich kanałów do innych platform, tylko do DVB-T, a to różnica. Hallmark nie jest kanałem Cyfry tylko NBC Universal i nie mogą sobie nim rozporządzać jak chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę za bardzo nie fantazjować... Proszę o umiar. Plotki o Nat Geo HD jeszcze zrozumiem, bo takie kruczki się bardzo rzadko, ale zdarzają, ale żeby pisać, że Canal+ udostępni swój kanał jakim jest Hallmark innym to mam wrażenie, że autor psikusa nie ma wielkiego pojęcia o tym, co pisze. Obecność Baby.tv też wydaje się wątpliwa, z tego co wiem to polską wersję językową tworzy właśnie ITI Neovision.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qqq i niektorzy nie wiedza jednej rzeczy kanał Halmark nie nalezy do C+ tylko jest na wyłacznosc kanał ten nalezy do NBC Uniwersal w ktorym co prawde Vivendi (własciciel Cyfry+ i Canal+)ma 20% udziałów, ale bezposrednio nie jest powiazany z tym kanałem, zreszta to nie ma wielkiego znaczenia bo kanały np Uniwersal czy SCI FI wczesniej były w n niż w C+ mimo iz Vivendi jest posrednim włascicielem C+, Zreszta Zig Zap to jak pojawi sie to pewnie za 3 lata

 

Jesli chodzi o te kanały wymienione to np Baby Tv jest na wyłaczność w n, więc możliwe dołaczenie kanału o podobnej tematyce to bebe tv i dodam ze ten kanał ten nadaje w HD, mozliwe ze bedzie to nick

 

Jesli chodzi o kanały poktroju Filmbox, movies24, uniwersal studio, sci fi, to moga ich nie dodawac, kiepska jakość, marna zawartość merytoryczna programów,

mile widziany comedy central

 

Jedyne kanały jakie sobie zycze to: National Georaphic i national geographic wild ktory ma ciekawsza zawartosc jak niskiej jakosci programy animal planet.

 

Bardzo mozliwe jest dodanie kanału History SD i HD, czy viasatów,

do oferty niemal na 100% dołaczy kanał tworzony przez 4fun.tv rebel tv, czy rmf max tv, czy machina tv i tuba.tv

 

nt innych pomysłow i innych znajomosci i nie tylko sie nie wypowiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem na 90% że dosadzą najnowszy kanał na polskim rynku - TV MARKET 24 :lol: i dekoder PVR HD...

Paranoja kiedy POLSAT wprowadzi tego typu kanały ??? doczekamy się w ty tysiącleciu :roll:

Myślę że z tymi kanałami Polsat Kino i Polsat Young ( :woot: ) będzie łatwiej bo np. dla kanału Polsat News trzeba nowoczesnego studia, dziennikarzy itp. a do tych tylko materiałów filmowych, co dziwne Play TV testował 2,5roku a Polsat News tylko 1 rok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...