Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrazenie ze niektorzy na tym forum nie robia nic innego tylko zastanawiaja sie nad nowymi kanalami w CP-beda lub nie...Jak inne platformy dodadza nowy kanal to wtedy zaczyna sie psioczenie na CP.Pewnie tysiace abonentow zniesmaczonych faktem braku nowych kanalow pisze rezygnacje z CP i leci do konkurencji :D Jak jest odwrotnie,CP doda nowy kanal to juz jest wychwalany ze hej.Czy Wy naprawde niec innego nie robicie tylko siedzicie z pilotami przed tv i skaczecie po kanalach?Przeciez i tak w koncu wiekszosc z tych programow sie nudzi po tygodniu.Puszczaja w kolko to samo i w dodatku w marnej jakosci.Dla mnie jedynie ostatnio bardzo ciekawa pozycja jest MTVN HD,ze wzgledu na to ze to jeden z nielicznych muzycznych kanalow prezentujacy MUZYKE, a nie glupie programy dla nastolatek.Ale i na tym kanale co chwila leca te same teledyski.

I tak jest z kazdym kanalem ktore pojawiaja sie w ofercie naszych wspanialych platform.Programy produkowane na sile!Zamiast jednego dobrego filmowego,robi sie kilka,bo ludzie spragnieni czegos nowego i tak to kupia.Niestety Panowie,wiekszosc z tych oczekiwanych NOWYCH kanalow znudzi sie wam i mi rowniez po miesiacu.No ale coz czekajmy dalej....

Ktos tutaj pisal o tym ze platforma powinna sie rozwijac dodajac coraz to nowe kanaly a nie stojac w miejscu.Ale moze neich ten rozwoj idzie tez w parze z jakoscia kanalow,nowym sprzetem,poprawa obslugi klienta itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak bedziemy sie krecic w kolo nic nie bedzie nowego i tyle - wszystkie platformy juz ruszy z promocjami tylko CP nic nie zrobil - obiecuja tylko nowe kanaly hd a 75% abonentow czeka na nowe kanaly sd

Jak to nic nie zrobił? A promocje z umowami na 36 miesięcy to takie nic? :lol2: Toż takie promo jeszcze długo bedzie nieosiągalne dla innych platform :lol2:

Za rok proponuję Polsatowi prawdziwie rodzinną (familijną) promocję: umowy przechodzące z ojca na syna :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tutaj pisal o tym ze platforma powinna sie rozwijac dodajac coraz to nowe kanaly a nie stojac w miejscu.Ale moze neich ten rozwoj idzie tez w parze z jakoscia kanalow,nowym sprzetem,poprawa obslugi klienta itp.

 

A o czym ja piszę :twisted::?: Może chcesz pogadać o jakości BOK-u :?: Albo o jakości TVP na CP? Albo o znakomitych dekoderach HD z HDD dostępnych dla "Słonecznej" :?: Albo może o super rozwijającej się telefonii komórkowej :?: Albo o VOD na CP? Itd.itp. :read:

Jeśli chodzi o spór między jakością a ilością, to jak stawiam na WYBÓR. Nawet jeśli mi się znudzi, nawet jeśli będę ten kanał oglądał raz na tydzień, to i tak mam możliwość obejrzenia. Robię sobie listę mi tyle...

Chodzi po prostu o to, że CP stawia użytkowników w sytuacji, w której świadczy tylko usługi w porównaniu z konkurencją raczej standardowe, nie poszerzając oferty ani jakościowo (sorki ale Polsat News czy Cafe mają się tak do TVN jak pięść do nosa), ani ilościowo. Co więcej, co chwila firma CP stwarza jakieś dziwne wrażenie, że nie za bardzo wie co robić z potencjałem, który posiada. Zamiast sensowniej pogrupować pakiety, poszerzać ilość kanałów SD (to ciągle jakieś 60% użytkowników CP), dogadać się z TVP i TVN (bo przecież głownie o te programy MNIE przynajmniej chodzi), umacniać pozycję na rynku - to CP upaja się 2 mln użytkowników i najtańszą ofertą, skierowaną do przeciętnego Kowalskiego. Ani jakości ani ilości :?

 

P.S. A muzykę to pokazuje i gra Mezzo 8) No ale niestety, też go nie ma na CP :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj niektorzy tylko narzekaja i mowia ze CP upaja sie tymi 2 mln uzytkownikow prawda jest taka ze jest to najlepsza oferta za cene ktora oferuje warto dodac ze kiedy CP dodawal eurosporty tv1000 fox life i inne wtedy pozostale platformy staly w zastoju (ale zaraz mi ktos napisze ze juz minelo od tego czasu ponad rok), a z drugiej storny poptrzcie nato ze oferta caly czas sie rozwija kwestia czasu a raczej poziomu gotowki jest to jaki CP musi placic nadawca i stad tutaj opoznienia w dodawaniu kanału zauwazmy ze wszystkie ostnio kanały pojawiaja sie w ostatnije kolejnosci ale tez najnizsza stawka jak chocby hbo, no hd jeszcze nie dopracowana ale glownym minusem tego jest w zasadzie brak wystarczajacej liczby kanałow na rynku w tym formacie a jak wiemy wyprodukowanie kanału takie jest kosztowne w miare jak bedzie przybywac liczb abonentow hd to pojawia sie nowe kanały pakiet z kanałami hd oraz ich cena spadnie popatrzmy na cene pakietu famijlinego kiedy uzytkownikow bylo 0,5mln jaki byl ubogi brak eurosportu , disney, czy axn juz nie wspomne o kanałach bbc i kosztowal wtedy blisko 35 zl a teraz jaki jest i kosztuje niewiele wiecej 37,9 a liczba abo 2mln wiec i ceny hd spadna w miare czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak CP dodawał Eurosporty to inne platformy już dawno je miały (to był w ogóle skandal że nie było Eurosportu w CP od samego początku, przecież to jeden z podstawowych kanałów zagranicznych).

Za to CP spał jak konkurencja dodawała Comedy Central, Filmboxy, kanały TVN i TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nigdy nie bedzie oferta skierowana do szukajacych nowosci.Z tej racji ze to platforma rodzinna(tak sie reklamuja),nie zas taka ktora goni za nowinkami -tutaj N-ka jest faworytem.To jest oferta skierowana wlasnie dla przecietnego Kowalskiego,majacego jeszcze telewizor SD i to 5-letni.Kupujesz tuner,podpisujesz umowe i masz to chcesz.

Denerwuje mnie podejscie klientow ktorzy kupili Cp i teraz sa oszukani bo nie ma VOD i co najmniej 5 nowych kanalow miesiecznie.A jak juz sie pojawia to wiecznie im malo i malo.Promocje u konkurencji sa wlasnie po to zeby mogli naciagnac jak najwiecej klientow ale do liczby abo CP zawsze bedzie im daleko.Oni musza sie o to starac zeby platforma zaczela przynosic zyski wiec upychaja co sie da zeby tylko klient zwrocil na nich uwage.

 

Czy naprawde uwazacie ze CP MUSI miec to co maja inne platformy?Czyms sie musi roznic przeciez.Tyle pisano o masowym odplywie ludzi bo weszla TNK,bo sa SUPER promocje w N i C+ i jakos nie widze zeby liczba klientow malala.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak juz sie pojawia to wiecznie im malo i malo.Promocje u konkurencji sa wlasnie po to zeby mogli naciagnac jak najwiecej klientow ale do liczby abo CP zawsze bedzie im daleko.Oni musza sie o to starac zeby platforma zaczela przynosic zyski wiec upychaja co sie da zeby tylko klient zwrocil na nich uwage.

 

A mnie denerwują tacy klienci, którzy uważają, że dobrze jest jak jest :roll: To mniej więcej tak jak podejście niektórych ludzi, szczególnie starszych, do TPSA - no niby są jacy są, ale przecież telefon stacjonarny trzeba mieć, bo to ... telefon stacjonarny :P Zasada jest prosta - kto się nie rozwija, stoi w miejscu - stojąc w miejscu - traci :> Jakoś ja słyszałem o awarii systemu w N-ce z przegrzania, z powodu nowych zamówień :> Zresztą mechanizm przez Ciebie adrianie opisywany to dokładnie metoda działania CP, szczególnie jakieś 2-3 lata temu... Z drugiej strony, a rebus potwierdziłeś to co pisałem wcześniej - CP nachapał klientów, upchnął co się dało i zaczął konsumować zyski.

Ale OK, zostawmy tę dyskusję bo się off zrobił mały 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde uwazacie ze CP MUSI miec to co maja inne platformy?Czyms sie musi roznic przeciez.Tyle pisano o masowym odplywie ludzi bo weszla TNK,bo sa SUPER promocje w N i C+ i jakos nie widze zeby liczba klientow malala.....

 

 

Jak liczba abonentow ma maleć, skoro np. ja od kilku miesiecy nie płacę abonamentu, umowa na czas okreslony skonczyła mi sie trzy lata temu, dekoder mam odłaczony od prądu, ponieważ korzystam z n, a w iBOKu nadal widnieje jako abonent, nadal znajdując w skrzynce listy z nowymi formularzami do zapłaty z ktorych nie korzystam...podobnych ludzi jest masa

Chociaż nie oglądam, nie płace, nadal jestem abonentem tylko dlatego, że kiedyś nim byłem... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo tych, którzy tak jak ja nową kartę dostali ale nigdy jej nie aktywowali. Nie aktywowałem bo chyba po jedenastej nieudanej próbie sprawę olałem. Szkoda nerwów.

Karta leży gdzieś w w śmieciach. Umowa już dawno wypowiedziana, usługa nieaktywna, dekoder rdzewieje na strychu a ulotki i magazyn abonenta jak przychodziły tak przychodzą nadal. Ot i cała tajemnica wielkiej liczby abonentów. Z nowości w CP to pewne jest tylko BBC HD a i to nie wiadomo czy też na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co martwić o ligę mistrzów polsat kupi prawa do tych rozgrywek. Po 1 dlatego że mają dużo kasy i nie bedzie im szkoda. Po 2 jak polsat nie kupi ligi mistrzów to oferta piłkarska bedzie żałosna i abonenci któży mieli polsat dla piłki będą odchodzić. Nie zapominajmy że polsat miał mistrzostwa europy i świata a teraz mundial w RPA ma tvp i euro w polsce też pewnie kupi tvp. więc polsat nie ma nic z dobrej piłki. Co moze szkocka, mecze serie A zespołów z końca tabeli, holenderska :1 mecz na tydzień , rosyjska z 2 dobrymi klubami myślę tu o CSKA i zenicie. A może świetne mecze olimpiakosu z leszczami ligi greckiej. I tandetny puchar ekstraklasy z rezerwami zespołów słabej polskiej ligi. to ma być oferta piłkarska największej platformy w polsce. Aż śmiać sie chce . Jeśli polsat nie kupi ligi mistrzów i ligi hiszpańskiej to piłkarsko leżą. Ktoś się nie zgadza? Ja mam polsat i nawet lubię oglądać polsat sport, lecz głównie boks i siatkówkę. I po mojemu piłka nożna w wykonaniu polsatu to dno i metr mułu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpływ to się dopiero zacznie. ludzie kupują coraz więcej TV FullHD zwłaszcza na święta. ja np. chciałbym podłączyć dekoder HD przez HDMI żeby mieć lepsze kanały SD a tu dopłata 399 za dekoder i możliwość kupienia aż 4 kanałów HD :crazy:

Wole zerwać umowę lub poczekać i kupić n-kę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...