Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, jak CP do końca roku, czy na początku przyszłego nic nie doda poza Polsat Cafe, Polsat Play, być może BBC HD, Polsat HD czy nawet MTVN HD to widzę złą przyszłość dla CP. Ludzie nie będą już tak biec do APS po CP na "Święta", a być może nawet będą "dekodery odnosić". CP powinien zrobić coś takiego(to było chyba w październiku 2006 roku) jak dodali Eurosport-y, AXN-y i inne jeszcze. Wtedy włączając rano telewizor tak mi [beep] opadła, że podniosła mi się po trzech dniach. Wtedy wrażenie to na mnie zrobiły Eurosport-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez co zwolni się tak cenne miejsce dla innych, nowych kanałów. Polsat 2 na kanale 6 jest już dawno zakodowany.

 

Polsatowi nie zależy na miejscu na trp. Dowód? Można dalej ogladać Animal Planet Kino Polska i inne kanały dosyłane z cyfry z polsatowskich transponderów, jedynie epg brakuje. Totalne lenistwo i o[beep]wo, a jakośc tvp dalej leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kilka dni temu było zakodowane, natomiast dzisiaj popołudniu dostępne, pewnie dalej jest, tylko teraz nie mam mozliwości sprawdzić, To nie ma większego znaczenia czy kanał jest zakodowany czy nie, ważne że dalej tam jest, nikomu nie potrzebny, pogarszający jakość reszty.

 

Twoje sądy nie są zbyt trafne- kto powiedział że te kanały(miejsce) mają zniknąć :?: po prostu wciąż się nadaje w tym miejscu i tak będzie prawdopodobnie dopóki nie przyjdzie pora wstawienia docelowego programu w ich miejsce lub gdy rzeczywiście trzeba będzie zwolnić nieco miejsca na transponderze pod bardziej "miejscożerny" :wink: kanał jak np. coś z HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy też wymyślacie.Czemu Playboy TV miałby przestać istnieć w CP? Erotyka w Play'u zaczynać się będzie bodajże o 23 a filmy będą pewnie te same ,które leciały na polsacie kilka lat temu.I czemu miałby ten kanał trafić do pakietu "playboy" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby był dodatkowo płatny nawet po 23-ciej, przecież na Cinemax i TV 1000 nocą lecą znacznie ostrzejsze filmy niż to co planuje pokazywać Polsat Play więc nie wiem czemu miałby się znaleźć w pakiecie Playboy, nie sądzę też żeby mieli zamiar rezygnować z kanału Playboy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie czym podniecac jesli jakosc bedzie taka jak na TVP1 i TVP2 to zobaczycie same kwadraty, bedziecie musieli mocno nadwyrezac swoja fantazje;) Nie ma to jak ostre filmy w jakosci HD tylko w n-ce;)

W n też masz pikselozę reklamuj ta durną platformę w jej dziale. Play będzie w dobrej jakości z tp z którego są Polsaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...