Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak byś nie zauważył to mam dekoder hd co prawda nie moj tylko wypożyczony od CP i całe szczęście.

 

a satkurier dobrze pisze ze nas abonentów CP ma w głębokim poważaniu bo nawet F1 nie puszczają w HD

łudziłem się ze może przez bojkot PISu to inne platformy coś zyskają od TVP ale nie wychodzę na [beep]a który opłaca platformę która nie potrafi ukrócić piractwa i jest wyśmiewana przez wszystkich

 

oddali, żużel kosza i pewno wiele innych dyscyplin a skupili się na siatkówce, która mi już wyszła bokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyśmiewania CP, to mają stosunkowo dużą i ciekawą ofertę za rozsądną cenę. Można dodać jeszcze Polsat (brak Cyfra, N), TV4 (brak N) i Polsat 2 (niedługo kodowany). Cyfry nie wziął bym nigdy, nie zamierzam płacić 5 zł za każdy dodatkowy kanał :D Co ważne dla mnie, dodali bardzo ciekawy kanał BBC Knowledge. Na jesieni czekają nas pewno nowe kanały. A jak myślisz, dlaczego ciężko jest ukrócić im piractwo :?: Może dlatego, że nie ma idealnych systemów kodowania, a po drugie zainteresowanie piratów z czegoś wynika. A no z tego, że jednak mają ciekawą ofertę. I na koniec, przy tej liczbie abonentów mają prawo trochę się pogubić (mam nadzieję, że pracują nad tym, aby usprawnić obsługę klienta i być przygotowanym na jeszcze milion :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i kolejna odpowiedz dotyczaca programow TVP, szkoda tylko ze Pani Rzecznk nie odpisala, do ktorej pytanie kierowalem.

Szanowny Panie

Uprzejmie informuję, że Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania, które mają na celu poszerzenie i wzbogacenie oferty programowej o nowe kanały telewizyjne oraz radiowe. O wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na ekranach odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub listowną.

.........................................

Renata Bieńko

Sekcja Reklamacji

Dział Obsługi Klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że oprócz Polsatów (a właściwie jednego, bo Cafe to następstwo po istniejącym ZiU) i BBC HD nie dołączą nic nowego - oczywiście na razie do póki nie widzą takiej potrzeby, po co niby mieliby tracić kasę na nowe kanały jeżeli bez nich mogą wyciągnąć więcej z abonamentu od ponad 2-milionowej społeczności. Przy takim udziale w rynku teraz zaczęło się tzw. "zbieranie śmietanki" czyli duże zyski jak najmniejszym kosztem.

Innymi słowy: Osiągnęli taki poziom kanałów przy którym klienci są względnie zadowoleni i taką liczbę klientów przy której oni są względnie zadowoleni.

Żeby teraz w kwestii oferty kanałów coś się znacząco zmieniło musieliby poczuć możliwość pozyskania nowych klientów (a rynek jest już niestety dość nasycony) bądź musieliby poczuć na plecach mrożący oddech konkurencji i groźbę masowych odejść abonentów (na co na razie się nie zanosi).

 

Wszystko to nie oznacza jednak że CP nie może nas jakoś mile zaskoczyć - pamiętacie, o Eurosportach też mówili że nigdy, że nie da rady, a już wkrótce 2 lata stuknie jak są w CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kanałami Polsatu i BBC HD to CP nie zadowoli klientów. To jest rynek konkurencyjny i trzeba walczyć o każdego klienta. Myślę, że jakby dodali jeszcze kanały TVP (przynajmniej TVP Info i TVP Sport), The History Channel, Comedy Central i Nick, to naprawdę mieliby duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...