Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też wysłałem maila do TVP i do Cyfrowego Polsatu w sprawie kanałów tematycznych i lepszej jakosci TVP1 i TVP2. Już mi odpowiedzieli i tak TVP napisała mi ze "Niestety na razie nie ma jeszcze podpisanej takiej umowy", a z Cyfrowego Polsatu napisali mi że: "Nie posiadają takiej informacji na temat ewentualnej daty wejścia do oferty programowej nowych kanałów." Więc ja widać nikt nie zaprzecza jakoby miałoby nie być tych kanałów. :D

Znaczy to, że wszystko jest w normie - "nie potwierdzam i nie zaprzeczam" :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie chcą zgodzić na kanały tematyczne to niech chociaż dojdą do porozumienia na temat TVP1, TVP2 i TVP INFO. Niech te kanały (wyjątek TVP INFO, którego nie ma) będą wkońcu w jakieś normalnej jakości nadawane w CP bo obecnie to po prostu porażka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak to wygląda dokładnie w komunikacie:

Kanał będzie dystrybuowany w trakcie Igrzysk Olimpijskich w wybranych regionach za pośrednictwem cyfrowych multipleksów naziemnych, sieci kablowych oraz platform cyfrowych spełniających odpowiednie kryteria technologiczne.

 

Po zakończeniu Igrzysk testowe nadawanie kanału będzie kontynuowane wyłącznie za pośrednictwem cyfrowych sieci kablowych i platform.

 

Może się coś ruszy, ale może to tylko głupie gadanie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wierzysz, ale to raczej marzenia :P zanim to nastąpi to minie trochę czasu...

Czy ja wiem - marzenia! Żebyś czasami się nie zdziwił :wink:

 

Tak jakos mi sie wydaje jakby moderatorzy/redakcja juz wiedzieli cos wiecej, ale jeszcze nie moga powiedziec . . . ?! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do sprawy kanałów TVP na CP to z jakiś 1,5 miesiąca temu napisałem do TVP e-maila, na którego dostałem odpowiedź, iż CP nie ma umowy na reemisję kanałów TVP i bierze sygnał z nadajnika naziemnego w Warszawie i dlatego taka kiepska jest ich jakość. Ale też dostałem odpowiedź, że TVP chętnie udostępni swoje kanały tematyczne wszystkim podmiotom, które o to wystąpią i będą chciały podpisać z nimi umowę. To dziwne, że teraz robią takie problemy i wypierąją się bezszczelnie tego co zapowiedział prezes CP. Jacyś popaprańcy w tej całej TVP pracują :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, zgadzam się, w TVP Sport nie ma zbyt wielu interesujących imprez sportowych w programie, ja w przeciągu pół roku nie oglądałem tej stacji dłużej niż przez kilka minut.

Niestety abonentom Polsatu Cyfrowego wciąż jest mało kanałów i odnoszę wrażenie, że wielu z nich żyje tylko czekaniem na kolejne programy w ofercie tej platformy, niestety jest to smutne, bo tacy ludzie wystawiają wiadomo jaką opinie Cyfrowemu Polsatowi(wizerunek przeciętnego abonenta - dostać wszystkie możliwe kanały, najlepiej za darmo, bez podnoszenia abonamentu). autor: Leszek źr.media2

Pozwoliłem sobie ten zacytować komentarz bo jest kontrowersyjny ale i po części prawdziwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że to po prostu szczęście, poza tym nic nie jest powiedziane :lol2: Zawsze jest tak, że jak redakcja coś wie to pokazuje to w artykule, nie? No sorry, chyba, że jest jakaś nienormalna, ale to odrębny temat.

 

Moze poprostu prasa juz wie np. o podpisanej umowie, ale jednak dopiero pewnego dnia moze opublikowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, zgadzam się, w TVP Sport nie ma zbyt wielu interesujących imprez sportowych w programie, ja w przeciągu pół roku nie oglądałem tej stacji dłużej niż przez kilka minut.

Niestety abonentom Polsatu Cyfrowego wciąż jest mało kanałów i odnoszę wrażenie, że wielu z nich żyje tylko czekaniem na kolejne programy w ofercie tej platformy, niestety jest to smutne, bo tacy ludzie wystawiają wiadomo jaką opinie Cyfrowemu Polsatowi(wizerunek przeciętnego abonenta - dostać wszystkie możliwe kanały, najlepiej za darmo, bez podnoszenia abonamentu). autor: Leszek źr.media2

Pozwoliłem sobie ten zacytować komentarz bo jest kontrowersyjny ale i po części prawdziwy.

 

Taka już ludzka natura że każdy chciałby prezenty dostawać :)

Ale zauważ że rozwój platform jest na tyle szybki że zarówno za granicą jak i w kraju liczba dostępnych kanałów rośnie i to jest normalne. Oczywiście nie wszystkie są za darmo, ale część udaje się upchnąć w ramach obecnie płaconego abonamentu co potem zwraca się ilością nowych abonentów.

Chociaż nie wiem co tak atrakcyjnego jest w TVP że tyle osób pragnie je mieć na CP ?!

 

W każdym razie w wakacje na pewno jakieś nowości w CP nas czekają:

PLAY TV - jak większość przewiduje będzie pewnie dostępny dla wszystkich abonentów CP do godz. 23.00 - potem dodatkowo płatny

Zdrowie i Uroda nie liczę bo on już jest

TVP - mało prawdopodobne że dołączy, chyba że jakimś cudem przypomni sobie o umowie z CP przed igrzyskami

Nickelodeon - trudno powiedzieć, jeżeli jednak dołączy to myślę że będzie to wynik długo negocjowanej umowy z MTV Networks i myślę że obejmie od razu Comedy Central

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak CP przypomni sobie o opłatach za reemisję TVP1 i TVP2 to TVP być może przypomni sobie i zadzwoni do Libickiego. Największa platforma musiałaby zapłacić najwięcej a jak wiemy Solorza o szastanie kasą nie można posądzać. Więc przez następne parę ładnych latek o kanałach TVP w CP będziecie pisać tylko w czasie przyszłym i tonie marzycielskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Cyfrowy Polsat kolejny raz przedłużył okres promocyjny, w którym posiadacze dekoderów HD mogą oglądać kanały w wysokiej rozdzielczości bez dodatkowych opłat. Abonenci będą mogli cieszyć się bezpłatnymi stacjami HD do końca sierpnia br. Według wcześniejszych zapowiedzi okres promocyjny miał się zakończyć z początkiem lipca.
:smile:

 

zrodlo: tvpolsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekmm: Do końca roku chcą dodać dwa kanały HD

Laki 13: Zastanawiam się czy to napewno prawda z tym Discovery HD... to że go testowali (a może nadal testują?) nie oznacza, że problem były finanse i dlatego kanał nie wszedł do oferty. Może po prostu to co kanał sobą prezentuje nie było wystarczające dla prezesa Cyfrowego Polsatu, pana Dominika Libickiego?

patryk691: O przedłużeniu okresu promocyjnego wiadomo od kilku dni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...