Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TEST 3 - pozycja 1003  TEST4 - pozycja 1004

 

@_Artek_ tu nie chodzi o to , że ktoś się jara EPG. Tylko o to , że na pozycjach które napisałem zgłaszają się testy z parametrami identycznymi na jakich nadaje w NC+ Canal+ Sport 3 i 4. Przypadek ? Nie sądzę. Biorąc jeszcze pod uwagę cytaty z komunikatu prasowego o rozpowszechnianiu ekstraklasy do innych platform i o chęci monetyzacji kosztownych praw jest niemal w 100% pewne , że są to właśnie te kanały.

Edytowane przez adam160
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że figurują w wykazie kanałów Cyfrowego Polsatu i niedługo zostaną dołączone oficjalnie do oferty.

 

FYI | Network Information Table (Tablica Informacji o Sieci) – informuje o parametrach fizycznych sieci, takich jak częstotliwości, numery transponderów i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie teraz pomyślałem że jeżeli zachować jakąś"logikę" to należałoby udostępnić C+Sport za free wszystkim abonentom którzy wykupili  pakiet PSP a jak  wiemy w polsacie nie było to tak proste jak w nc+ :D choć nadal nie wierze żeby te kanały były w ofercie CP

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, _Artek_ napisał:

Tak sobie teraz pomyślałem że jeżeli zachować jakąś"logikę" to należałoby udostępnić C+Sport za free wszystkim abonentom którzy wykupili  pakiet PSP a jak  wiemy w polsacie nie było to tak proste jak w nc+ :D choć nadal nie wierze żeby te kanały były w ofercie CP

Właśnie to by nie było logiczne. Logiczne to jest to że CP udostępniło NC+ Ligę Mistrzów, a NC+ udostępnia ekstraklasę. Stąd utworzenie dwóch nowych kanałów. Bo jakby nie mieli udostępniać to po co tworzyć dwa nowe kanały które abonentowi NC+ nie są do niczego potrzebne ? Bo tam nie będzie nic nowego. Wszystko będzie w paczce 6xC+.
A co do Playera to też Ci już powiedziałem , że to nie to samo, bo to nie ta jakość , nie ten bitrate i nie każdy dysponuje odpowiednim łączem.  Tak samo rok temu mógłby CP powiedzieć NC+ chcecie LM to macie w Iplii kupujcie.

Edytowane przez adam160
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

Tak sobie teraz pomyślałem że jeżeli zachować jakąś"logikę" to należałoby udostępnić C+Sport za free wszystkim abonentom którzy wykupili  pakiet PSP a jak  wiemy w polsacie nie było to tak proste jak w nc+ :D choć nadal nie wierze żeby te kanały były w ofercie CP

 

Pytanie jak sprzedaje się oferta z LM w CP :)

Jeśli słabo, to dorzucenie Ekstraklasy do Ligi Mistrzów będzie zachętą klientów do podpisania nowej umowy z "piłkarską ofertą" :)

Podobnie jak NC+ kusi PSP do zostania przy (lub wykupienia pakietów z) Canal+

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co zrobili aneks przy PSP mają jeszcze 2 lata więc przedłużenie z nie ma sensu, tym bardziej że umowy czasowo się nie kumulują. Gdyby tak było miałbym jeszcze 4 a mam dwa lata do końca. I trzeba też o tym powiedzieć że kanały c+3 i 4  będą działać minimalnie do 31.05.2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy jak CP ogłosi ofertę.

Ja stawiam na to, że Ekstraklasa po prostu dopełni ofertę tym, którzy już dziś dopłącają za LM, a innych może zachęcić do wykupienia LM. Przynajmniej jeśli mówimy o ofertach standardowych.

CP zapłacił spora kasę za LM, więc raczej będzie chciał wykorzystać, by Ekstraklasa zachęcała do zakupu też LM. Tym bardziej, że jedno i drugie także będzie w TVP. Okrojone, ale dla zwykłego Kowalskiego wystarczy.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...