Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba większość już pogodziła się z wyłączeniem kanałów BBC z Cyfrowego Polsatu. Kiedy CP nie dodawał żadnych nowych kanałów, wtedy na Forum pojawiały się prośby o poparcie petycji, wysyłano maile w tej sprawie do CP by coś dodali, bo inni dodają, a teraz cicho...

Paradoksalnie to można powiedzieć, że te osoby wywalczyły dodanie nowych kanałów, tylko chyba zapomniały dodać, żeby CP nie wyrzucał starych!

Ostatnio głos ludu był słyszany w Polsacie przed Świętami Bożego Narodzenia, kiedy ugięli się i puścili film "Kevin sam w domu" (potem okazał się on najchętniej oglądanym filmem w Święta). Ciekawe, jakby Słoneczne Imperium zareagowało, gdyby podobnie "poproszono" o pozostawienie kanałów BBC w ofercie ich platformy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, większość ludzi zapewne chciało by oglądać kanały BBC, tym bardziej, że Cyfrowy Polsat olał totalnie nas (abonentów), mogli się dogadać, i przedłużyć umowę na kolejne lata, a tak kanały BBC trafiają do konkurenci, a wielu teraz będzie rezygnować z oferty Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu wielki żal za BBC. Dzieci płaczą za Supercyframi, żona za Gordonem Ramsey-em, a ja za całym BBC Knowledge.

Ale mam nadzieję, że nikt żadnej petycji nie wymyśli, bo wycofanie kanałów BBC daje nam abonentom rzadko spotykany oręż w postaci natychmiastowego rozwiązania umowy z operatorem, który nie reagował na "głos ludu". Możemy wreszcie ukarać Cyfrowy Polsat za:

- rollowanie umów (automatyczne przedłużanie na kolejne 12 miesięcy)

- bałaganiarską listę kanałów

- brak na głównej liście kanałów niekodowanych (FTA) jak Rebel TV, Eska TV, Czwórka, Edusat...

- udawanie, że krótki, nocny blok VH-1 jest nadal kanałem muzycznym o takiej nazwie, podczas gdy inni dołączyli do oferty VH-1 Europe.

- brak TVP HD, BBC HD, Viasatów i innych kanałów, z którymi podobno cały czas trwają rozmowy.

- kłamanie w żywe oczy, że likwidacja BBC wynika z niskiej oglądalności i wymieniają je na jeszcze większe badziewie "na prośby abonentów"

- za uśmiech Pana prezesa Bogdana oraz Pani rzecznik.

 

Na koniec chciałbym dodać, że niekoniecznie zaraz polecę do "n" bo wiem, że po tym ile kanałów teraz dodali cena za wszystkie pakiety musi być 3 razy wyższa niż oferują teraz w promocji, więc muszę sprawdzić jak się z nimi ewentualnie rozstać za 13 miesięcy, ale informacje o kłopotach CP z pewnością spowodują reakcję właścicieli, a po zmianach personalnych, gdzie znajomi królika zastaną zastąpieni fachowcami chętnie podpiszę nową umowę na korzystnych zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wole prepaid jestem wolny jak ptak :brawo: a co do polsatu to co jak co ale Solorz wie co robi (oczywiscie na swoja korzysc :lol2: ) ale czas pokarze co dalej jedno jest pewne abonentow CP /N-ki/CYFRY bedzie kiedys ubywac i to jest pewne pytanie tylko kiedy :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411, zgadzam się z Tobą, że usunięcie kanałów BBC to ogromna strata. U mnie też są chętnie oglądane. Zastanawiam się tylko co my-Abonenci możemy zrobić? O radykalnym środku - wypowiedzeniu umowy ja nie myślę. Pisząc, że większość się pogodziła miałem na myśli fakt, ze nie pojawiają się żadne prośby o poparcie petycji w tej sprawie itp., jak jeszcze niedawno w inych sprawach. Może jeszcze jest szansa, by "duża liczba abonentów" wspólnie (cokolwiek to znaczy) wpłynęła na BBC i CP, by zasiedli ponownie do stołu i się dogadali, póki kanały jeszcze są (chyba, że podpiszą umowę przedłużającą o 1 miesiąc BBC w CP, który by wykorzystali na negocjajce). Może ktoś ma pomysł jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba ci sie jakosc FOX SD? :lol2: No litosci. Ja przez tą jakosc VHS nie ogladam tego kanalu, chociaż poogladałbym sobie pare seriali. Od tego kanalu odstrasza mnie jakosc VHS i brak napisów pl w serialach. Dlatego usunąłem ten kanał ze swojej listy, bo szkoda mi na niego miejsca. Nie rozumiem tego. Jak juz tworza taki kanal to powinni zagwarantować widzowi najlepsza jakosc i najwieksza wygode ogladania. :roll: Rozumiem przez to znakomitą jakosc w SD i HD + mozliwoscia wyboru miedzy dobrymi napisami pl, dobrym lektorem pl lub oryginalna sciezka dzwiekowa. Aż dziw mnie bierze, że amerykanski fox godzi sie na taka wersje swojego kanalu. Zawsze fox dbalo o renome i o swoj ukochany znaczek "fox", a tutaj takie zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już odpuściłem sobie BBC. Za to podoba mi sie jakość z Fox SD. Wreszcie 16:9.

Mam nadzieję, że NGC również będzie w 16:9 bo już czasem BBC Known nie dało

się oglądać w 4:3.

 

Ciekawe czy F1 w Full HD będzie w tym roku?

 

Pozdrawiam

 

Muszę Cię rozczarować bo NGC w wersji SD będzie w 4:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już odpuściłem sobie BBC. Za to podoba mi sie jakość z Fox SD. Wreszcie 16:9.

Mam nadzieję, że NGC również będzie w 16:9 bo już czasem BBC Known nie dało

się oglądać w 4:3.

 

Ciekawe czy F1 w Full HD będzie w tym roku?

 

Pozdrawiam

 

Polsat mówił, że będzie w natywnym HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka, z jaką jest nagrana. Czyli pisali na forach, że będzie F1 'kręcony'

w 1080i i tak też będzie nadawany w Polsacie HD, czyli bardzo OK.

[EDIT]

Jest już nawet info na głównej stronie satkuriera.

 

A co do NGC, to nie ma narazie kodowania N3 na transponderze Cyfry,

więc może będzie sygnał od kogoś innego w 16:9.

Za parę godzin sie dowiemy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...