Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Mam takie przekonanie, że Cyfrowy Polsat zawsze jest ostatni. Nawet na głównej liście nie mają: Podróże TV, TVN Gra, nie mają rozłączonych TCM i Cartoon Network. Bo trochę uciążliwe jest skakanie po listach na tunerze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli dobrze zrozumiałem, to oprócz stacji o profilu sportowym mają ruszyć 3 kanały w technologii HD. Razem będzie 4 (bo chyba umiem liczyć). Chyba do końca 2007r miało być ich 5 (przynajmniej takie szumne zapowiedzi słyszłem). Czyli już zaczynają się wycofywać z jednego kanału HD? A może się mylę? :? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dla mnie N to gniot na całego!!!

Ciekawi mnie fakt ile za tą słynną konferencje "CDN" dostaną prestiżowych nagród? i kto tym razem im te laury przyzna!!

 

Zakładam, że większość polskich rodzin chce mieć wszystkie TVNy i Discovery i co?? 42 zł!!!

A jak jest dziecko w domu to? kolejne 10zł!!

Ups więcej niż w CP!!

A gdzie jakieś kanały filmowe?

No tak w cenie 52zł mamy TVN-7 !!

nie interesuje nas sport ale musimy go mieć skoro chcemy tvn turbo!!

 

A teraz prosta analiza Cyfrowego Polsatu

za 35zł dostaje:

- prawie wszystkie obecnie TVNy "nie ma TVN-GRA na liście"

- paczkę Discovery z małą odmianą T&L na TRAVEL

- 3 kanały z bajkami

- jeden kanał serialowy

- 2 sportowe

- i kilka innych

- dostęp do wszystkich kanałów fta ze wszystkich satelit które znajdą się w zasięgu naszej miski.

 

Jak to jest mało to ja was nie rozumiem. A kanał Polsat to juz nie ten sam kanał co jeszcze rok powtarzam rok temu!!!

 

Tu już nie ma tych samych MEGAHITÓW co kilka miesięcy!!

Ja śmiem twierdzić, że bardzo często mają lepsze pozycje niż TVN i wcale nie zamierzam nikogo krytykować!

 

Ludzie z CP to naprawdę cwane Lisy i mam nadzieje, że jeszcze nie raz mnie pozytywnie zaskoczą!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dla mnie N to gniot na całego!!!

Ciekawi mnie fakt ile za tą słynną konferencje "CDN" dostaną prestiżowych nagród? i kto tym razem im te laury przyzna!!

 

Zakładam, że większość polskich rodzin chce mieć wszystkie TVNy i Discovery i co?? 42 zł!!!

A jak jest dziecko w domu to? kolejne 10zł!!

Ups więcej niż w CP!!

A gdzie jakieś kanały filmowe?

No tak w cenie 52zł mamy TVN-7 !!

nie interesuje nas sport ale musimy go mieć skoro chcemy tvn turbo!!

 

A teraz prosta analiza Cyfrowego Polsatu

za 35zł dostaje:

- prawie wszystkie obecnie TVNy "nie ma TVN-GRA na liście"

- paczkę Discovery z małą odmianą T&L na TRAVEL

- 3 kanały z bajkami

- jeden kanał serialowy

- 2 sportowe

- i kilka innych

- dostęp do wszystkich kanałów fta ze wszystkich satelit które znajdą się w zasięgu naszej miski.

 

Jak to jest mało to ja was nie rozumiem. A kanał Polsat to juz nie ten sam kanał co jeszcze rok powtarzam rok temu!!!

 

Tu już nie ma tych samych MEGAHITÓW co kilka miesięcy!!

Ja śmiem twierdzić, że bardzo często mają lepsze pozycje niż TVN i wcale nie zamierzam nikogo krytykować!

 

Ludzie z CP to naprawdę cwane Lisy i mam nadzieje, że jeszcze nie raz mnie pozytywnie zaskoczą!!

 

To twoj rachunek i twoj wybor. Nie potrafisz zrozumiec,ze inni maja rozne wymagania?

 

Pokaze ci jak ja to licze:

W N za 32zl (pakiet sportowy+kultura,nauka) mam wszystko co mi trzeba: tzn TVNy, TVP, paczke DISC, 8! kanalow sportowych a do tego taki maly bonusik: 2 kanaly HD, o ktorych w POLSACIE mozecie tylko pomarzyc.

DO tego kolejne 4 kanaly HD FTA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dla mnie N to gniot na całego!!!

Ciekawi mnie fakt ile za tą słynną konferencje "CDN" dostaną prestiżowych nagród? i kto tym razem im te laury przyzna!!

 

Zakładam, że większość polskich rodzin chce mieć wszystkie TVNy i Discovery i co?? 42 zł!!!

A jak jest dziecko w domu to? kolejne 10zł!!

Ups więcej niż w CP!!

A gdzie jakieś kanały filmowe?

No tak w cenie 52zł mamy TVN-7 !!

nie interesuje nas sport ale musimy go mieć skoro chcemy tvn turbo!!

 

A teraz prosta analiza Cyfrowego Polsatu

za 35zł dostaje:

- prawie wszystkie obecnie TVNy "nie ma TVN-GRA na liście"

- paczkę Discovery z małą odmianą T&L na TRAVEL

- 3 kanały z bajkami

- jeden kanał serialowy

- 2 sportowe

- i kilka innych

- dostęp do wszystkich kanałów fta ze wszystkich satelit które znajdą się w zasięgu naszej miski.

 

Jak to jest mało to ja was nie rozumiem. A kanał Polsat to juz nie ten sam kanał co jeszcze rok powtarzam rok temu!!!

 

Tu już nie ma tych samych MEGAHITÓW co kilka miesięcy!!

Ja śmiem twierdzić, że bardzo często mają lepsze pozycje niż TVN i wcale nie zamierzam nikogo krytykować!

 

Ludzie z CP to naprawdę cwane Lisy i mam nadzieje, że jeszcze nie raz mnie pozytywnie zaskoczą!!

Szanowny kolego N będzie miało w końcu filmy tuż po premierze kinowej w VOD i bardzo dobry kanał dla dzieci Da Vinci zamiast kanałów robiących wodę z mózgu dzieciom. Niestety jeżeli chodzi o filmy to jest to oferta dla tych co są skłonni wiecej zapłacić, podobnie jest w konkurencyjnej Cyfrze. Treści premium nie są dla wszystkich. Pozostałym musi wystarczyć Cinemax, AXN, TV1000, Fox Life, Halmark a z HD MGM. Life is brutal. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To twoj rachunek i twoj wybor. Nie potrafisz zrozumiec,ze inni maja rozne wymagania?

 

Pokaze ci jak ja to licze:

W N za 32zl (pakiet sportowy+kultura,nauka) mam wszystko co mi trzeba: tzn TVNy, TVP, paczke DISC, 8! kanalow sportowych a do tego taki maly bonusik: 2 kanaly HD, o ktorych w POLSACIE mozecie tylko pomarzyc.

DO tego kolejne 4 kanaly HD FTA .

 

A gdzie bardzo dobry według moich odczuć TVN Style przecież to pierwszorzędny kanał dla kobiet!! z pakietu Discovery też Ci wyskoczył T&L wiec nie chrzań ze to nie ma znaczenia!

 

Trzeba mieć TV HD aby móc pooglądać Non stop te samą ramówkę na DiscoveryHD. I nie można pomarzyć tylko trzeba poczekać, zresztą tak samo jak w twojej wspaniałej N do września.

A do Cinemax radze sie nie przyzwyczajać nadto bo zostało wam coś ponad pół roku, a potem to tak jak my 10!!

Ja dobrze rozumiem, każdy wybiera to co chce!!

Ale w moim odczuciu podkreślam moim to na dzień dzisiejszy CP daje mi za 50zł więcej rozrywki niż dała by mi platforma N za te kasę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumie, że porównywanie Platform jest bardzo ciekawym tematem, ale nie ma nic wspólnego z Nowościami CP - stanem aktualnym. Zrozumcie, że większość chce czytać na temat jakiegoś tematu, a nie o czym każdy chce, to o tym pisze. Wróćcie do tematu. Nowości CP - stan aktualny: brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2 teście z tp 11,158 V, gdzie był czarny ekran są emitowane w tej chwili piszczące kolorowe pasy, może już wkrótce coś dorzucą nowego i oby ciekawego, ja obstawiam w tej chwili: Viasat History i Viasat Explorer, FilmBox i Nonstop Kino lub jeszcze TVP Sport, TVP Historia i TVP3, więcej nie mam pomysłów, chociaż też nie ma co robić sobie nadziei. Szczerze, to CP teraz naprawdę dużo robi i włącza sporo kanałów, nie podwyższając cen Pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi ile z tych nowych programow cyfrowego polsatu ogladasz? JA zadnego i powiem tyle ze jak nie dolacza czegos godnego mojej uwagi to biore cyfre gdzie sport i filmy sa na poziomie bo wlasnie skonczyla mi sie umowa z C.p. i jestem wolnym strzelccem :lol: przepraszam moderatorow ze moze troche nie na temat ale chcialem sie ustosunkowac do powyzszej wypowiedzi POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @koniu1906 nie masz za co przepraszać, bo każdy ma swoje zdanie. Fakt, że sporo kanałów nowych mnie nie interesuje, ale jest kilka, które oglądam i to chętnie, głównie z nowości z ostatnich miesięcy to: Disney Channel, TV1000 i czasami E!. Z reszty mojej rodziny czasami oglądają: AXN Sci-Fi i AXN Crime, Eurosport i Eurosport2 i to wszystko, jeszcze sporadycznie i chyba najrzadziej FOXlife, ale nie jakoś, że żyć bez tych kanałów nie mogą, bo za atrakcyjne to one nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi ile z tych nowych programow cyfrowego polsatu ogladasz?

A ja ci powiem że ja oglądam Eurosporty, Disney Channel, TV1000, czasami E! oraz Krzywe Zwierciadło na Superstacji, a u mnie w domu często inni domownicy oglądają też WeddingTV, także luknie się na FoxLife...

To że ci one się nie podobają to nie znaczy że innym...

 

Bo z widownią na AXN Crime oraz Sci-Fi i Zone Romantica to u mnie jest ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi ile z tych nowych programow cyfrowego polsatu ogladasz?

 

No ja często oglądam sam Polsat, Polsat Sport, Eurosport, TV 1000, Cinemax, AXN, Zone Europa, FOXlife, trochę Disney Channel, VH1, TVN, TVN24, czasami luknę na Superstację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...