Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Luk@s , na tym plakacie zostały przedstawione kanały, które są w CP na wyłączność. Co do TV1000, to mówiono się jakiś czas temu o poszerzeniu jego zasięgu także wyłączność w CP tak jak reszty kanałów BBC zapewne się skończyła. Szkoda tylko, iż Zone Europa pozostaje nadal na wyłączność w CP, ponieważ liczyłem, że kanał w końcu zawita i do Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luk@s , na tym plakacie zostały przedstawione kanały, które są w CP na wyłączność. Co do TV1000, to mówiono się jakiś czas temu o poszerzeniu jego zasięgu także wyłączność w CP tak jak reszty kanałów BBC zapewne się skończyła. Szkoda tylko, iż Zone Europa pozostaje nadal na wyłączność w CP, ponieważ liczyłem, że kanał w końcu zawita i do Cyfry.

 

Ale Zone Europa nie jest w Cyfrowym Polsacie na wyłączność, ponieważ Zone Europa nadaje w satelitarnej platformie TP/Orange...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wrócić do tego artykułu Satkuriera :arrow:https://satkurier.pl/news/49842/platforma-tp-wystartowala-z-przekazem.html. Widać tam Zone Europa w pakiecie L i nie jest zaznaczony na czerwono, co oznacza, że kanał ten jest w ofercie satelitarnej Orange/TP, a więc na Zone Europa CP wyłączności już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu następuje konsolodacja ofert platform i klienci tylko natym zyskują ponieważ nadawcy odstęują od wyłączności ponieważ w czasie kryzysu wolą doić kasę od kilku podmiotów, a nie od jednego. Teraz walka o klienta toczyć się będzie na innym polu: telefon, internet, kanały hd, oferta kanałów tworzonych prze platformę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten plakat na pewno nie uwzględnia wszystkich kanałów które są z "satelity" wyłącznie w CP, zwróćcie uwagę że nie ma tam np. Polsatu Sport HD, plakat jest więc bardziej propagandowy niż informacyjny i uwzględnia tylko te kanały, które akurat chcieli wyeksponować i zareklamować, głównie Polsat i Polsat Futbol.

 

Poza tym pojawienia się jakiegoś kanału na platformie Orange "vel TP" nie traktował bym jako zupełnej utraty wyłączności bo i sama platforma Orange nie jest w pełni normalna, nie można bowiem kupić usługi TV oddzielnie od neostrady co powoduje że automatycznie ponad połowa Polaków od razu odrzuca ją na samym początku, dokonując wyboru platformy TV.

Nie zmienia to jednak faktu, że CP, nie dodając nowych kanałów będzie miał w przyszłości coraz mniej wyłączności, bo konkurencja nie śpi, w 2009 roku Cyfra+ i n-ka dodawały nowe kanały w imponującym tempie. Gwoździem do trumny dla CP może być utrata wyłączności na POLSAT, spowodowana nowymi wymogami prawa, jeżeli kanał ten pojawi się w n i Cyfrze+ to sam zacznę się poważnie zastanawiać nad zmianą platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mh_misiek, Zone Europa jest dobry kanałem moim zdaniem. Ja, gdy jeszcze miałem CP bardzo chętnie oglądałem ten kanał. To, że Ty nie oglądasz, nie oznacza, że kanał ma swoich zwolenników. Mam nadzieje, że za jakiś czas, Zone Europa trafi także do oferty Cyfry+.

 

Taa tylko Zone EUROPA to chyba nazwa, bo z tego co obserwuje tam same filmy z USA puszczają, chore to jakieś :crazy:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Taa tylko Zone EUROPA to chyba nazwa, bo z tego co obserwuje tam same filmy z USA puszczają, chore to jakieś "

 

 

Czy dla ciebie to zadanie życiowe źle pisać o każdym kanale który znajduje się w CP ??

Żeby nie było że jestem stronniczy czy coś, mam inne platformy oprócz CP, co post to widzę prowokację odnośnie kanałów na platformie CP, a nawet dotyczącej samej platformy. Nikt ci CP nie kazał brać a później narzekać chyba że kazali ci umowe podpisać pod przymusem [;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzisiaj otrzymalem rachunki do placenie za abonament, ulotke VOD i ulotke informujaca mozliwosc wymiany dekodera. Mini 29zl na 24 miesiace, chyba ich pokrecilo, Echostar DVR 747 :shock: lub Echostar HDS 400E. Jak chcecie to moge wrzucic screeny ulotek. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mi przysłali te 3 ulotki

http://images37.fotosik.pl/241/7dfc88ab7532292emed.jpg

http://images48.fotosik.pl/245/3582d7a782acac73med.jpg

http://images43.fotosik.pl/245/b892531906ed2847med.jpg

i nowa umowę żebym przedłużył ale po co jak oni już zemną uzgodnili nową umowę i dekoder nowy po nowym roku będę mieć a dzwonili z propozycja w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...