Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałem się zorientować czy nastąpiło już rozdzielenie TCM i Cartoon Network w Cyfrowym Polsacie.Pytam dlatego że obecnie mam zdemontowaną antenę i nie mam możliwości sprawdzenia.

 

Nie nastąpiło rozdzielenie TCM i CNetwork. Nadal o 21 jest zmiana programu na oficjalnej liście kanałów aktualizowanych przez CP!!

 

Jednak można sobie samemu wyszukać całodobowy CN i TCM i dodać do swoich list, gdyż są obydwa dostępne!!

 

Pewnie jak podpiszą stosowne umowy to sie pojawią oddzielnie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle się mówi o kiepskiej jakości przekazów z satelity, ciasnocie na transponderach, upychaniu kanałów na siłę a tu się okazuje że przenosi się 20 :shock::!: transponderów z HB2 na HB8 i wszystko działa.

Mógł by ktoś wyjaśnić jak to jest możliwe :?:

 

https://satkurier.pl/?satelity/&kat=47&id=35977

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu niechodzi że sobie przeniesli 20 transponderów na innego hb tylko oto że ten stary był juz wyeksplatowany a nowy ma znacznie większa moc nadawania .nawet jesli by posłali nawet 100 satelit na 13 stopień to i tak nie ma tam juz wolnych częstotliwości wiec ta zmiana miała na celu tylko zwiekszenie mocy i zapewne zasiegu nadawania kanałów nadających poprzednio na hb2 a teraz na hb8 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty wiesz tylko mniej/więcej jak się śluby w polsce odbywają, a nie wiesz jak się odbywają np:w angli,argentynie,tunezji,egipcie,majorce,hiszpani,włochach,niemcach,i innych krajach których nie wymieniłem.Ja nie mam zamiaru pisać do nich e-maila dlatego że ja mam zamiar napisać e-maila do tvp w związku z tvpsport i jeszcze do nasn(-pytanie do użytkowników-czy on jest na wyłączność w n?i czy jest jakaś polska strona?)jak nie ma żadnej polskiej strony to proszę mi podać do nich e-maila(e-maile) lub jakaś(jakieś) inne strony nasn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://nasneurope.com/content/nasn/port ... &region=pl

Jesli chodzi o e-mail to wiem, że kiedyś był, a czy teraz znajdziesz na stronie, to nie wiem, bo ja akurat nie widzę.

Znalazłem takie coś:

Skontaktuj się z nami

 

Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o NASN. Na komentarze, uwagi, sugestie dotyczące programu oraz inne wiadomości w języku polskim, czekamy pod adresem e-mail:

 

info.poland@nasneurope.com

 

Pod tym samym adresem przyjmujemy również oferty firm zainteresowanych współpracą marketingową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby wreszcie rozdzielić TCM z CN bo powoli zaczynam wątpić czy wogóle zamierzają. Odbieram je oddzielnie na własnej liście kanałów, ale jeżeli Polsat nie będzie miał umowy na rozdzielone kanały to te rozdzielone nie będą dostępne w Nagravision2.

Możliwe że czekają do kwietnia z włączeniem rozdzielonych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kolegi @SatManiaka zapewne chodziło o rozdzielone kanały CN i TCM, że je w końcu zakodują, a nie o dzielone, które są cały czas dostępne na liście CP, więc wiadomo, że CP nie zrobi w tym przypadku nic nie zgodnego z umową, bo cały czas będzie oferować jak dotychczas dane kanały, ale myślę, że to kwestia czasu i będą w końcu dostępne CN i TCM całodobowe, bo raczej cały czas nie będzie dwóch wersji tych kanałów, ale to jest tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...