Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

płaci się 1 zł

 

(Przy dokonaniu podmiany użytkownik otrzyma w prezencie przez 3 miesiące dostęp do wyższego pakietu niż posiadanego obecnie w tej samej cenie. W ramach oferty dekodery będą dostępne od 1 zł. Klient nie ma obowiązku zmiany obecnie posiadanego pakietu na wyższy. Istnieje również możliwość dokupienia innych, wybranych opcji dodatkowych. - to informacja z satkuriera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas_k - chodzi ci o stacje fta z astry ? bo jak narazie to zbyt wielu kanalow HD nie widze ktore bez oplaty mozna by ogladac w dodatku ze piszecie o braku mozliwosci edycji listy kanalow na dekoderach polsatowskich. Nie lepiej kupic uniwersalnych dekdoer HD i umowe podpisac z modulem cam polsatu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu pisalem o tym jak to konsultant Polsatu zadzownil z propozycja porozumienia na kanaly HD i zaoferowal mi caly pakiet w cenie 20 zl + discovery HD w cenie 5 zl . Zapytalem czy w pakiecie bedzie tez kanal fox life HD , ktory mial sie pojawic na dniach. Na to pytanie uslyszalem odpowiedziec ze kanalu takiego nie bedzie w ogole w ofercie. Zdecydowalem sie wiec na 3 kanaly pojedynczo (bo pozostale mam z cyfry wiec nie bylo sensu placic drugi raz za to co juz mam w dodatku ze pakiet nie kosztowal 15 zl tylko 20 zl ). Jak sie okazalo po kilku godzinach jakims cudem pojawil sie odkodowany program FOX LIFE HD , ktorego mialo nie być w ofercie. To mnie troszke w kurzylo bo konsultant mnie oszukal i mialo to wplyw na moja decyzje odnosnie wyboru pakietu HD. Napisalem wiec kilka meili wykonalem kilka telefonow zeby zmienic wydana dyspozycje. Napisalem listem poleconym odwolanie. Podejrzewam ze list mogl jeszcze nie dojsc ale zadzwonili dzis znow. I zaproponowali PAKIET HD za 15 zl i Discovery HD za 5 zl.

 

Pytam sie wiec osoby z orientowane o co w tym chodzi ? Dlaczego raz proponuja pakiet za 20 zl innym razem za 15 zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Maja [beep] i tyle, jeden konsultant oferuje pakiet HD za 20 a drugi za 15 ,a tak naprawde w piatek otrzymalem regulamin i pisze tam ze od 2 marca umowa na czas okreslony 20zl a na czas nie okreslony 25zl. CP ma [beep] !!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce niektóre z APS w kraju dostaną możliwości:

 

- upgrade na pakiet HD i kanały HD (opcja obecnie dostępna dla klientów tylko poprzez infolinię)

- uruchomienie podmian na dekodery SD i HD dla klientów, którzy posiadają umowę na czas określony, a uszkodzi im się ich dekoder który maja na własność i już po okresie gwarancyjnym

 

Planowane wprowadzenie: kwiecień 2010r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...