Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to taki dobry pomysł z tym TVP Sport w pakiecie Sport - znowu spadnie im oglądalność i teoretyczna liczba widzów, do których dociera. :lol:

 

A tak przy okazji, myślę że Cyfrowy Polsat doda TVP HD, gdy tylko uruchomią nowy transponder. Na razie wprawdzie nie ma tam nic ciekawego, ale pewnie to się kiedyś zmieni. Ciekawe tylko, czy znowu zażądają sobie za niego 6 zł opłaty? Nigdzie nie mogę znaleźć, ale chyba TVP HD nie jest kanałem komercyjnym, tak jak TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu się tak cieszycie , że TVP SPORT odkodowany. Weźcie se pakiet Sport to będzie ok i żadnych oczekiwań i zmartwień :)

 

Zatkało mnie to, że autorem tego posta jest abonent Cyfry :lol2: Najpierw poczekajmy aż skończą tą promocję..dopiero wtedy zainwestuje się w ten pakiecik 8) Może to tylko chwyt marketingowy, żeby naciągnąć jak najwięcej abonentów niższych pakietów na zmianę na strasznie :censored: pakiet Sport w którym poza Eurosport 2 nie ma nic ciekawego.. :roll:

 

Edit: Właśnie jeden z forumowiczów puścił newsa, że TVP Sport będzie na stałe w pakiecie familijnym.. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu się tak cieszycie , że TVP SPORT odkodowany. Weźcie se pakiet Sport to będzie ok i żadnych oczekiwań i zmartwień :)

 

Zatkało mnie to, że autorem tego posta jest abonent Cyfry :lol2: Najpierw poczekajmy aż skończą tą promocję..dopiero wtedy zainwestuje się w ten pakiecik 8) Może to tylko chwyt marketingowy, żeby naciągnąć jak najwięcej abonentów niższych pakietów na zmianę na strasznie :censored: pakiet Sport w którym poza Eurosport 2 nie ma nic ciekawego.. :roll:

 

Edit: Właśnie jeden z forumowiczów puścił newsa, że TVP Sport będzie na stałe w pakiecie familijnym.. :jupi:

Puścił newsa a skąd on to niby może wiedzieć :lol2: Cyfrowy Polsat w tej sprawie nic nie mówił. Od początku Cyfrowy Polsat zapowiedział, że kanał znajdzie się w pakiecie sport :read: Nie było też nigdzie newsa, że kanał po miesiącu przejdzie do pakietu sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@james_b- Poniekąd masz rację ale podejrzewam że TVP wolało by jednak TVP Sport w Familijnym właśnie ze względu na znacznie szerszy dostęp do widowni a to się w tym biznesie baaaaardzo liczy :idea:

 

PS. Niektórzy się martwią kiedy wyłączą im TVP Sport i mocno to przeżywają zamiast zawczasu wykupić wyższy pakiet- widocznie bardzo lubią choć taki dreszczyk emocji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając CP jak dodadzą TVP HD to napewno 6 zł będzie za ten kanał. Ale jeśli chodzi o TVP HP to widziałem ten kanał u znajomego i naprawde obraz jest świetny, chyba najlepszy ze wszystkich kanałów HD jakie są dostępne w Polce.

O ile Cyfrowy Polsat nie spaprze go dając żenująco niski bitrate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe na Thomsonie DSI 30 PO który mam już 3 rok jako nieopłacony (FTA) z wypowiedzianym obowiązkiem zachowania pakietu (a nie doładowywałem go ani razu), działa mi TVP Sport oraz Polsat Play, Polsat Cafe i Polsat2 ;] O ile te 3 ostatnie działają już od dłuższego czasu to TVP Sport dopiero dzisiaj zauważyłem (bo nie korzystałem z tego dekodera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...