Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

czy to możliwe ze pakiet w WRU XX

select extra HD + fiber power 10mb/s + minuty 60 kosztuje 30zł ???

dobrze liczysz:) Pakiet pełny MaxHD z PVR + Net 250 + Tel do wszystkich 115zł :)

 

Niestety prawdą jest że ciężko wyrwać...jednak można znam 2 osoby które dostały w marcu...

 

Bez problemu natomiast dają WRU XV która tez nieźle wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko czy jesli telefonicznie zgodzilem sie na jakies warunki ale znalazlem na rynku tansza oferte to moge jeszcze z tego zrezygnowac? (Instalator mial podjechac za kilka dni z nowym dekoderem i umowa) nie bylo go jeszcze to mozna to wycofac? Wypowiedzenie przed rozmowa bylo puszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jestem po bojach

 

miałem pakiet select SD + fiber 25mb/s + tel 60min na stacjonarne - płaciłem 107zł

 

wynegocjowałem WRU XIII

teraz mam

 

Select Extra HD + fiber 30mb/s + Tel 60min na stacjonarne i komórki + wifi - płace teraz 64,98zł

 

jak widac oszczędność 40% za te same uslugi a nawet ciut lepsze i to mi sie podoba :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi RKU i WRU?

 

Posiadam od bodajże października net 60mb/s + tv analogowa za razem płacę 60 + 15 zł. Czy także przysługuje mi jakaś możliwość negocjacji umowy? Chciałbym jakiś pakiet tv (może być najniższy) z c+ i netem 30/60 żeby w 100zł się zmieścić. Umowę podpisywałem na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jmk jeśli twoja dotychczasowa umowa w dalszym ciągu jest w okresie minimalnym, to nie masz szans na negocjacje cen. Najlepiej jest negocjować z UPC po wysłaniu wypowiedzenia (miesiąc przed końcem okresu minimalnego)

 

Ja już przeszedłem na bezterminową i dzisiaj przez DUK wiozłem nowa umowę. Internet 10 MB i telewizje select extra hd za 50 zł, do tego HBO za 0 zł na jeden miesiąc i pakiet bezpieczeństwa za 0 zł na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi RKU i WRU?

 

Posiadam od bodajże października net 60mb/s + tv analogowa za razem płacę 60 + 15 zł. Czy także przysługuje mi jakaś możliwość negocjacji umowy? Chciałbym jakiś pakiet tv (może być najniższy) z c+ i netem 30/60 żeby w 100zł się zmieścić. Umowę podpisywałem na 2 lata.

 

 

Sam sobie odpowiadasz na pytanie... więc chyba wszystko jasne, ewentualnie masz możliwość dobrze pokręcić bajere w DUK i przejść na jakiś pakiet z cyfrówką, tylko droższy niż 75 zł, nie powinni robić zbyt wielkich problemów.

Kolega MOBO40 nie ma racji w tej kwestii negocjacji. Umowę na droższą zawsze idzie pochytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Kolega MOBO40 nie ma racji w tej kwestii negocjacji. Umowę na droższą zawsze idzie pochytać.

Tak, na droższą można. Zgadza się. Ale jeśli by się chciało taniej niż dotychczas (ja tak chciałem) to trzeba być na umowie bezterminowej, albo na wypowiedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli opłacasz pakiet analogowy z UPC to wszystko by się zgadzało, bo prócz programów analogowych jest odkodowana część programów cyfrowych. Jeśli nie opłacasz żadnego pakietu to mogli się pomylić lub ktoś z lokatorów "dopomógł" poprzez ingerencję w skrzynce TVK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...