Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Stan na 4.VI.2012r godz. 19:06 (Mediabox Pace DCR7111):

 

kanał 904: (ident. test 20) audio: MAZ

kanał 908: (ident. test 908) audio: polski / angielski / angielski Dolby Digital, napisy: polski

kanał 909: (ident. test 909) audio: polski / angielski / angielski Dolby Digital, napisy: polski

kanał 912: (ident. test 912) audio: polski

kanał 913: (ident. test 913) audio: polski Dolby Digital / org Dolby Digital, napisy: polski

kanał 914: (ident. test 914) audio: polski Dolby Digital / org Dolby Digital, napisy: polski

kanał 915: (ident. test 915) audio: polski Dolby Digital

kanał 916: (ident. test 916) audio: polski Dolby Digital /angielski Dolby Digital, napisy: polski

kanał 917: (ident. test 917) audio: polski Dolby Digital

kanał 918: (ident. test 918) audio: polski Dolby Digital

kanał 963: (ident. test MPEG) audio: polski / org, napisy: polski

kanał 992: (ident. test 6) testowany jakiś serwis interaktywny

kanał 996: (ident. test 1) audio: polski / angielski / angielski Dolby Digital, napisy: polski

kanał 999: (ident. HLTt) audio: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie - bo jestem zielony w kwestii umów z UPC :-)

 

A mianowicie: Skorzystałem jakieś 3 tyg temu z możliwości rozwiązania umowy UPC ze względu na podwyżkę, posiadam pakiet MAX HD z nagrywarką, HBO SD, HBO OD, internet 25 Mb/s, i telefon 240min do wszystkich - nikt ze mną się nie skontaktował poza info mailem że umowa się rozwiąże 1 lipca...

 

Na co mogę liczyć jako obecny ich klient od prawie 5lat, i czy może lepiej podpisać umowę na 2gą osobę korzystając z ofert dla nowych klientów ??? co będzie bardziej korzystne ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie rzucili żadnej propozycji możesz na siebie podpisać umowę dopiero po 3 miesiącach od rozwiązania poprzedniej, czyli od 1 października dopiero. Na drugą osobę możesz jak najbardziej, z tym że podłączenie usługi będzie możliwe po zakończeniu umowy na Ciebie, czyli 1 lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń sam do DUK - Dział utrzymania klienta - 324949935 - Za taki pakiet jak masz teraz jak poprosisz o Rewelacyjną składankę usług zapłacisz 119,97 zł (MAX HD z PVR + Super HD (5zł) + FB 30MB + Telefon 240 minut) + 25 zł HBO HD w tym 3 miesiące za darmo = 144,97 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie rzucili żadnej propozycji możesz na siebie podpisać umowę dopiero po 3 miesiącach od rozwiązania poprzedniej, czyli od 1 października dopiero. Na drugą osobę możesz jak najbardziej, z tym że podłączenie usługi będzie możliwe po zakończeniu umowy na Ciebie, czyli 1 lipca.

 

 

Z tym, że dopiero 1 lipca to nie będzie problemu, bardziej się zastanawiam nad tym czy lepsze propozycje są dla "stałych klientów" czy bardziej preferują nowych??? :D

Zależy od lokalizacji, czy na danym terenie nie ma konkurencji. Możesz zrobić tak jak radzi @matik lub udać się do BOKu. Ja rezygnując z umowy dostałem w BOK dobre oferty, ale póki co nie jestem zainteresowany ponownie tą usługą, zostałem przy samym internecie, i zrobili dla mnie dobrą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ja mam trzech operatorów u siebie na osiedlu, dostałem bardzo dobrą ofertę UPC, ale zrezygnowałem bo nie tylko cena się liczy, ale przede wszystkim oferta programowa... spisałem sobie stacje jakie mnie interesują sprawdziłem jakie są u danego operatora, zadzwoniłem i poprosiłem każdego operatora o skonstruowanie oferty no i wybrałem najlepszą dopasowaną do moich potrzeb (tym razem UPC przegrało).

Duży operator nie zawsze znaczy lepszy mniejszy operator szybciej reaguje na zmiany na rynku mediów i uwagi swoich abonentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie do wyboru Netie, Orange(stare TP), osiedlówkę z netem i telewizją. UPC i Sat Mont Service, konkurencja jest spora kto jak woli między kablówkami, ale dla mnie póki co odpowiada TV mobilna z Cyfrowego Polsatu, bo to jest dla mnie najlepsza oferta, ale jak UPC da dobrą ofertę z Telewizją Cyfrową to chętnie wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym aby w UPC pojawiły się nowe kanały i zajęły odpowiednie pozycje:

10 - TVN 7 HD

124 - TVN Style HD

125 - TVN Turbo HD

126 - Viacom Blink

344 - CNBC Europe

394 - BBC Knowledge HD

464 - Npremium

465 - Npremium 2

466 - Npremium 3

467 - Npremium 4

468 - MGM HD

469 - Wojna i Pokój

561 - Fightbox

786 - Rebel TV

789 - TV Disco

806 - Channel One Russia

809 - RTL

810 - Sat.1

811 - Pro 7

812 - RTL 2

813 - Super RTL

815 - VOX

820 - TVE Internacional

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może chcieć różne stacje tematyczne, jeśli Tobie czegoś brak, szukaj innej opcji odbioru tych stacji.

UPC teraz nagle nie właczy wszystkich stacji, musi pozostawić sobie stacje na inne okazje do poszerzenia oferty.

Nie znam żadnej sieci kablowej która by oferowała wszystkie polskojęzyczne stacje z uzupełnieniem najpopularniejszych zagranicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
i już wszystko jasne!

Chyba nie wszystko. W korespondencji do abonentów informują o nowej promocji na HBO, HBO HD, HBO 2, HBO 2 HD, HBO COMEDY I HBO COMEDY HD. No chyba, że sobie jaja robią z abonentów. Tak czy inaczej, spodziewam się czegoś więcej 2 lipca. W szczególności, że testowanych jest ok. 15 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie REBEL.TV w UPC. Szok i niedowierzanie. A tak na poważnie bardzo fajnie zaczynają rozbudowywać ofertę muzyczną :) Mają u mnie małego plusika.

CO do uzupełnienia paczki HBO HD. Spokojnie. Skoro już poszły materiały promocyjne z drukiem pełnych paczek HBO, to zapewne od lipca włączą HBO 2 HD i HBO COMEDY HD. Ostatnio jak uzupełnili paczkę CANAL+ HD też specjalnego newsa, ani rozgłosu nie stworzyli. Poczekajmy te 48h i wszystko się wyjaśni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...