Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę wczoraj spędziłem czasu z tym dekoderkiem i przy rozdzielczości 1080 naprawdę daje dobry obraz. Żadnego buforowania czy spadków jakości. Praktycznie nie mam zastrzeżeń.

Trochę gorzej wypada to przy automatycznym ustawieniu rozdzielczość i 4K. Obraz jest bardziej "wyostrzony".

Gdyby, urządzenie posiadało więcej pamięci i przez to umożliwiony byłby dostęp do kilku najważniejszych aplikacji, pudełko  mogłoby być  dużym atutem UPC. Prime Video nadal świetnie działa, zobaczymy jak będzie się sprawował Viaplay.

HDR włącza się wtedy gdy powinien, nie jest tak problematyczny jak np. w Play Boxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzwoniłem dziś do DUK ale powiedzieli mi, że oni nie obsługują już wypowiedzianych umów. 

Moja aktualna propozycja od konsultantki :

 

Internet 600 + tv 176 kanałów 

Dekoder 4k z viaplay + dwa moduły Ci za 110zł.

 

Nie wiem jaki dekoder, bo nie dopytałem. Oferta wydaje się ok, ale czy jak ją dziś odrzucę to jeszcze ktoś zadzwoni ? Wypowiedzenie do 03.01.23r. :)

Pozdrawiam 

Edytowane przez k0su
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił do mnie wczoraj konsultant UPC ze "świąteczną" promocją. Proponował Viaplay w pakiecie z HBO za cenę 40 PLN na rok - czy wiecie może gdzie znajdę regulamin tej promocji? Szukałem na stronie UPC i nie mogłem nic takiego znaleźć.

 

Co sądzicie o takiej ofercie? Obecnie za 144,95 PLN mam:

 

  • Horizon Max z nagrywarką
  • Polsat Sport Premium
  • Multiroom HD
  • Canal+ Prestige
  • HBO HD z HBO Max
  • Mega Sport
  • Internet 300 Mb/s 

Jeśli zdecydowałbym się na ten Viaplay to byłoby łącznie 170 PLN. Warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2022 o 07:51, lakiman napisał(a):

Będę mógł sprawdzić stabilność aplikacji Viaplay na ultraboxie i przystawce 4K od UPC.

Jakieś aplaikacje są jeszcze planowane w przyszłości na tym dekoderku?

Oferują Netflix a to powinien i on być. Teoretycznie HBO Max, ale jego nie ma teraz na żadnym dekoderze operatora płatnej tv. Dekoder nie działa na Androidzie więc jest z tym problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, sprzęcik nie udźwignąłby tylu aplikacji.

Ale w dobrym kierunku podąża UPC jeśli nie planują już dekodera DVB-C 

Bo streaming to nie tylko linearne kanały.

Na pewno plusem jest, że  w przypadku problemów mamy operatora internetowego i jego sprzęt, więc powinien zadbać o komfort i jakość korzystania z usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lakiman napisał(a):

Chyba, sprzęcik nie udźwignąłby tylu aplikacji

Może i tak ale są już w nim aplikacje których podejrzewam a to graniczy z pewnością,że nikt nie używa ,wywalic to w diabły i dać abonentom to czego potrzebują ....Po co aplikacja np kominek jak na YT są ich dziesiątki i zdecydowanie lepsze...albo taka Wikipedia niewygodna w obsłudze pilotem kto potrzebuje coś sprawdzić to ma telefon pod ręką ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mógłbym życzyć, żeby  zostały zaimplementowane aplikacje to najlepiej Netflix i HBO Max. 

Właściwie oferta opiera się też na dostępie do tych aplikacji, więc czemu nie..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licencja licencję tu pogania. Nawet tego ostatnio nie sprawdzałem.

Jak Tobie zależy na pełnej funkcjonalności to lepiej sobie odpuść ten sprzęt.

Jak komuś zależy na oglądaniu głównie "na żywo" i apkach to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.12.2022 o 23:35, jj889 napisał(a):

Mam pytanie, jak sądzicie ile może trwać promocja na ofertę UPC z Netflixem, nie zdążyłem skorzystać z poprzedniej, gdzie był canal+ + pakiet sportowy :/ , bo szczęście w w nieszczęściu, ale po 20-30 latach czekania wkopali kable na osiedlu i teraz już można przebierać z ofert kablowych 😆. Jako, że mam wszystkie numery w Play to wybór kablówki raczej ogranicza się do Upc.

 

Netflix w prezencje w pakiecie podstawowym, to jakieś nieporozumienie swoją drogą .... 

Ponawiam pytanie, ma ktoś informacje ile będzie upc oferowało się z netflixem. Kiedy inna promocja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość operatorów oferuje Netflixa w atrakcyjnych cenach, ale  najtańszym planie Netflixa.

Mogłaby się pojawić jakaś dobra oferta na plan 4K w ofercie UPC + apka na przystawce 4K. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie nadal oferują Viaplay za 10 zł dla nowych, przy ofertach łączonych z 600 Mb/S i 1 Gb/s. Ciekawe jak długo oferta za-dyszkę się utrzyma.

W najnowszej ulotce od przedstawiciela Netflixa nie widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy.

mam internet 300mb, place 44,99.pln. umowa konczy sie 01.02.23 jaka cene utrzymaniowa moge zyskac?

albo czy w tej cenie jest mozliweosc 500-600mb?? 

Dziękuję 

6 godzin temu, dwaplus1 napisał(a):

koledzy.

mam internet 300mb, place 44,99.pln. umowa konczy sie 01.02.23 jaka cene utrzymaniowa moge zyskac?

albo czy w tej cenie jest mozliweosc 500-600mb?? 

Dziękuję 

Dzwoniłem. Do DUK.

 

Proponują mi Abo +5zl więcej:) za 300mb...

Lub jeśli nic nie zrobię,przejdę na czas nieokreślony za +3zl.

 

Ps. Mam też 2karty SIM za 9.90pln(10.gb) i to mnie tam trzyma, bo jeśli przenieśli by mnie do Play to płacił bym 24,99(25gb)za pierwszą kartę i 34,99 za drugą kartę:) śmiech na sali..

W grudniu przy rozmowie z innym konsulatem mówili że mogę w tej cenie (9.90)przeniesc SIM do Play, a teraz niby nie można...ktoś tam kłamie.

 

Na szczescie mogę mieć Vectrę, Netię. A simy wziąć w Luca mobile

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

80 zł, ale TV i tak jest, ten najniższy pakiet Start. Nie ma samego internetu w UPC. W ten sposób nabijają sobie abonentów TV żeby lepiej to wyglądało w statystykach :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...